Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ben 1 ay sonra ilk kez denicem egzersiz yapmayı bazen kendime de kızıyorum eşimin anlayışlı olmasını kullanıp çaba göstermiyomuşum gibi geliyo bundan sonra durmak yok yola devamalkisalkisalkis

giraen seni tek parmak egzersizine yaziyorum şimdiden ama ara vermek yok tamam mi vereliniortak

sizlere hayran oluyorum ya bu azminin birbirinize desteğiniz . ben bekar olmama rağmen aşırım takmış vaziyetteyim bu formu sürekli takip ediyorum artık kahramanlarım oldunuz:kedi: biri başardığında çok seviniyrmm. bu destekle herşey olur diye tahmin ediyrm. önceden bu hastalığın bu kadar zor olduğunu düşünmemiştim okudukca daha ii anladım . ama inş beni etkilemez korkmayada başlamadım değilakannehir

sen egzersizlerine başla bak çok kısa süre sonra eşin ilk günlere dönücektir. O da bir insan en yakini da sen olduğun için nazı snaa geçiyo. Stresini sana yansitmiştir. Bu olay seni yıkmasin aksine hırslan ki en kisa sürede yen. Ne zaman başliyosun egzresizlere bakalim?

yapıyorum zaten 2 gundur mısafırım vardı ara verdım mısafır gıttı ıste bunlar oldu aksam yıne yapcam hırslandım esımıde anlıom ama ne bilimm

sizlere hayran oluyorum ya bu azminin birbirinize desteğiniz . ben bekar olmama rağmen aşırım takmış vaziyetteyim bu formu sürekli takip ediyorum artık kahramanlarım oldunuz:kedi: biri başardığında çok seviniyrmm. bu destekle herşey olur diye tahmin ediyrm. önceden bu hastalığın bu kadar zor olduğunu düşünmemiştim okudukca daha ii anladım . ama inş beni etkilemez korkmayada başlamadım değilakannehir

ya sen napiyosun bakiyim bruda :eek:klava:
Bak sakın böyle şeyler okuma. Ben de eskiden böyle okur korkardim bana da olur mu ditye başima geldi etkilendim de. Sen şimdi bütün çözümleri de biliyosun ilk gece bi emla bi serbest birakirsin kendini hiçbişicik olmaz. Ama sürekli buraları okursan etkilenirsin. Ben diğer konulara bakiyodum eskiden acaba kistim mi var acaba şöyle miyim diye hastalik hastasi oldum da biraktim okumayi. Başima glmesin diye. Sen de git başka şeylerle ilgilen sakın okuma buraları kovuyorum seni :eek:lmaz: opuyorumnanaktan

yapıyorum zaten 2 gundur mısafırım vardı ara verdım mısafır gıttı ıste bunlar oldu aksam yıne yapcam hırslandım esımıde anlıom ama ne bilimm

süper o zaman ne güzel başlamişsin egzersizlere. Sen eşini boşver. Hi,çbişey söyleme onun içi aciyodur zaten şimdi. Çok üzücü biliyorum ama napalim erkekler böyle işte zora gelemezler. Çocuk gibiler.

Son düzenleme:
Listede silinmiş. Hatırladıklarımı düzelttim. Eğer yanlışlık varsa söyleyebilir misiniz? HanimeliHH nerde kalmiştin bak unuttum :S

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
eda29
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
Edaperissa
juliettt
aslican07
sinemmelek
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
bambamm
Selmatem

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleme:
egzersız yapıyorum cabalıyorum dua edın
canımuzulme ne olur ınan burdakı arkadaslaırmızın cog yasadı bu tur seyler ..bend eyasadım benım esım gozumun ıcıne bakan bırıdır ama od ao kadar bunaldıkı ..bana ( sen benım evımı temızle temızlıgını yap yeter senden baska sey ıstemıyorum dedı) dunyam yıkıldı bıtıtımmmm....dedıkı soguttun benı cınsellıkten artık hıc ıstemıyorum........cok zor bılıyorum ..onlaırnd apsıkolojılerı bozuluyo ...sonra perısan oluyolr sınrıle soylenen seyelr bunlar ınan gercekten yurekten asla demıyorlar nasıl sn bunalıyosun esınde bunalmıstır ..su an emınım o kadar pısmandırkı ...sınrıel bıtanem sakın uzulme toparla kendını hepsı gecıcek daha sıkı sarıl esıne daha cok egzersız yap..basarıcaksın bak burda herke zyanında bızler yanındayız....hadı egzersız edevam et sakın bırakma bıraz daha sabır ama sık sık egzersız yappppp duzenlı

Sorry bak ne yap biliyo musun cuma gününe bişey kalmadi zaten. Bırak egzersizi falan cumaya kadar başka şeylerle ilgilen. Sürekli burdasin. Biraz kafani dağit. Allahim elimden geleni yaptim sana teslim ediyorum de. Cuma günü zaten dktora gidiceksin. Yaptiğin egzersizleri açikla. Şunu da ekle ama ben orada kapali et var zannettiğim için kasiliyorum. O sana güzelce anlaticaktir. Eğer fiziksel bişey varsa çözülür. Eğer yoksa zaten bir süre daha egzersiz yaparsan ki bu da taş çatlasn 15 gün emin ol buna o zaman herşey düzelicek zaten başaricaksin. Sen şu anda dibe vurdun ve olmciak saniyosun ama çoğumuz bu durumdayken yendik. KAfani yorma artik bu konuya cumadan sonra hep birlikte bir çözüm bulucaz tamam mi. Başaricksin Allahin izniyle.

evet haklısın bari cumaya kadar kafamı takmayım bi nefes alayım .... teşekkür ederim desteğin için

arkadaslar merhaba ben de yeni ewliyim 1 aylık kadar esşimle henüz tam beraber olamadık benim canım çok acıyo çünkü. ilk zamanlar hiç dayanamıodum sonra braz ilerlemeye basladık sanırım. kanama oldu çünkü ama daha tam anlamıyla olmadı. yanma olması normalmi acaba. çoğu arkadasta böyle ilerliyo galiba yawas yawas . ama ileri gitiikçe çok yanıo sizde de oluomu bana yardım edermsinz ne yapmalıyım bilmiyorumkismile

cok kotuyum kızlar hıc ummadıgım anda hıc ummadıgım ınsan kocam bır canavara donustu ve bu olayı oyle bır yuzume vurdukı sok oldum ve hala soktayım cok kotuyum napacagımı bılmıyorum gectım karsına hadı yapalım senın bu lafın kadar acımaz heralde dedım bagırdım cok kotuyum oda pısman oldu ozur dıledı ama ıcım parcalandı hıc beklemıodum napacagımı bılmıyorum aglamaktan artık gozumde yas kalmadı esım cektı gıttı bı gun bunun yuzunden kavga edecegımız hıc aklıma gelmezdıı en azından bu kadar acımasızcaaa

canım çok üzüldüm ...bende korkuyorum böyle bişi yaşamaktan ...
ama bak eşin seni seviyor şükürler olsun
artık daha çok çabalamalısın ... ALLAH yardımcın olsun

arkadaslar merhaba ben de yeni ewliyim 1 aylık kadar esşimle henüz tam beraber olamadık benim canım çok acıyo çünkü. ilk zamanlar hiç dayanamıodum sonra braz ilerlemeye basladık sanırım. kanama oldu çünkü ama daha tam anlamıyla olmadı. yanma olması normalmi acaba. çoğu arkadasta böyle ilerliyo galiba yawas yawas . ama ileri gitiikçe çok yanıo sizde de oluomu bana yardım edermsinz ne yapmalıyım bilmiyorumkismile

hoşgeldin canım ... en doğru yerdesin
burdaki kızlar birbirlerine kenetlenmiş durumda yenenler hep burdakilerin desteğiyle yendiler ... hem bak sen bizim gibi de değilsin çok çok ilerdesin ....
ALLAH tamamına erdirsin inşallah ....

arkadaslar merhaba ben de yeni ewliyim 1 aylık kadar esşimle henüz tam beraber olamadık benim canım çok acıyo çünkü. Ilk zamanlar hiç dayanamıodum sonra braz ilerlemeye basladık sanırım. Kanama oldu çünkü ama daha tam anlamıyla olmadı. Yanma olması normalmi acaba. çoğu arkadasta böyle ilerliyo galiba yawas yawas . Ama ileri gitiikçe çok yanıo sizde de oluomu bana yardım edermsinz ne yapmalıyım bilmiyorumkismile
canım yanma cok normal kuruluga dıkkat et kaygnlastırıcı kullan ..yanma zamnla gecıcek ne ada sık yaparsan o kadar cabuk gecıyo ama alsıana kadar bıraz kotu ucak pe... Tam olarak oluyomu

parmak egzersizini ileri geri mi yapıyorsunuz yoksa alıştırmak için içinde mi tutuyorsunuz?
üst tarafta bir kemik var?di mi?popoya doğru yumuşak ama üstte sertlik var?

Canim ilk başlarda içinde tutuyosun bayaa rahat içine alabildikten sonra git gel yapman çok iyi oluyo ilişki sirasinda zorluk çekmemen için

slm kızlar.bende yerinde sayanlardanım.ya ben emla kremi eczanelerden bulamadım.internetten getirtebileceğim bi site varmı.yzarsanız sevinirim.

Sen emlayi boşver kendine bi kayganlaştirici al onunla başla egzersizlere emlasiz da yaparsin. Nerelere kaybldun hem sen kaçak

cnm tam ilerliyorduk adet oldum :KK43: şimdi uzağız birbirimizden ama o durum dışında yine yakınız:) işte biraz gidiomuş içere öyle söyledi. konuşuyoruz çünkü. beni sıkmıo sağolsun eşim. ilk baslarda hiç daanamıodum. zamanlabraz daha alıştım yani dişimi sıktım artık. son iki beraberlikte kanama oldu ikincisinde daha çok çok dediğimde yine 5,6 damla yani. iyiyemi gidioruz gerçekten :)

X