vajinismus kabusu. en küçük dilatörü bile sokamıyorum

Ah ah bendede bu sıkıntı var bende size deneyimlerimi yazcam iki pozusyonda yapabiliyoruz ilişki durumunu sırtım yatakta o üstte hiç denemedim henüz bunu aşmış değilim haliyle çocukta düşündüğümüz için artık doktora gitmeye karar vermiştim ama vajinusmus için değil sonra vajinusmus araştırdım biri bildiğimiz bir mumu deneyerek yapmıştı bu siteden okuyup deneme ye karar verdim ve mumu iyice strecleyip ilk giriş hiç olmuyor ayaklarımı kitliyorum kendimi sıkar halde buluyorum sonra aklıma biyerde okumuştum tuvalette idrar yap tut yap tut misali geldi ve her mumu iterken ıkınır gibi yaptım mum yarıya kadar girdi ama ilişkide gene basarisizm sonra gün geldi çattı hastneye gittim ve doktoruma anlattım ve dediki bı deneyelim çık çatala çok korkuyorum ama deneylim dedi ve kamera olan objeyi direk soktu ağrı değil ama bildiğiniz bı yanma sanki yaraya tuz basma gibi bir acı hissettim ve hafif bı kanamam oldu dediki doktor vajinusmussn ama şu çatala cikamaynlar var dedi ininci cagirisinda gene çıktım o çatala gene korkuyorum ama ben bunu bı şekilde asmaliyim diyorm gene aynı yanmayı hissettim ama bu defa fazla değildi bir yandan çocuk düşünüyoruz bir yandan bendeki bu dert rabbim kimsenin başına bunu vermesin aradan bir yıl geçti ve doktorum degistirm erkek bı doktora gittim tabi onada durumumu izah ettim sonra oda geç dedi çatala ama çok kibar naif bir insan oluşu beni daha çok rahatlattı tır tır titriyorm sonra kamerayı hafif soktu ben dedim yanma var doktorum bana diyoki tam sakin ol derin nefes al fln adamı o şekilde 10dk. Oyaladm hatta şey dedi senin pskoleji ni bozmak istemiyorum istersen üsten bakalım dedi ben o an yıkıldım dedim hocam ben bunu aşmak istiyorum ama TM dedi ozamn ben gene ittirm hafif canın nin yandığı yerde şöyle ben bırakırım dedi gene bı 10dk öyle gitti sonra dediki bana istermisin kendin yapmayi deyince dedim denim mum vs. Anlatmıştım çünkü sonra aldım kamerayı yavaş yavaş ittimi sanıp oluyormu dedikçe doktor kız daha başındayız diyo sonra Allah'ım bana yardım et ne olursun dedim yavaş yavaş ittirdim bı baktım gidiyor doktorum evet biraz daha biraz daha diye diye başardın dedi şimdi sağ sol yap dedi o yapmadım o kısmı biraz sonra dedi istersen burdan sonrasını bn halledim mi dedi sağ sol yaptı baktı ama o sırada ne ağrı ne yanma vardı icimdeykn ama gel gorelimki Helen aynı pozisyonda kaldık ve çatlatma yapıldı asıl mucize ben hamile kaldım ama düşük yapıyorum şuan da şunu öğrenmiş oldum demekki bir şekilde giden sperm den ben hamile kalabiliyormusum aynı bu doktorumda dedi sen hafif vajinusmusun ben kalk üstten bakalım dedikçe sen o cataldan kalkmadın dedi ve kendin yaptın dedi ve bana gene dua edin ben kendimce yüzde 75 başardım diyorum yada sizlere göre belkide hala basaramadim ama cidden çok zor bir süreç Allah kimsenin başına vermesin inşallah başarırsın canimm sende

Merhaba hala aktif mi konu bir şey sormak istiyorum bu konu ile ilgili

Özelden yardımcı olabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…