Vajinismus - Ben yaptıysam herkes yapar 👍🏻👍🏻

Baykusgillerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
99
62
Merhaba sizlere buradan birazcık olsun destek olabilirsem ne mutlu ❣️❣️Bizler kadınız her acıya her zorluğa göğüs Gerebilen Canlılarız .. ☺️Ve unutmayın derdi veren Allah dermanını da mutlaka verir tecrübeyle sabit .. Aslında iki yıl boyunca ben de sizler gibi vajinismus hastasıydım , Ancak bunu kabul etmek inanın hiç kolay olmadı böyle bir hastalık nasıl olurda gelir beni bulurdu aklım almıyordu . Üstelik çok severek uzun bir ilişki sonrası eşimle evlendik evlilik öncesi zaten yüzeysel şeyler yaşıyorduk . Gerçekten bu hastalığı ben yendiysem herkes ama herkes yener..

Çok uzatmadan Dilim döndüğünce sizlere yardımcı olmak istiyorum .Ben hiçbir zaman aparat ya da parmakla egzersiz yapmadım hastalığı kabul etmem bir yıl sonunda oldu ve gittiğim özel hastanede ilk önce ameliyat dendi hiç dikkate almadım, İyi ki de almamışım.. Bir yıl Sonrasında Bir gün ilişki sorasında kanamam oldu tam ilişki de değildi aslında deniyorduk herzamanki gibi .. Ve kızlar inanın bu süreçte en önemli şey partneriniz sevgiliniz nişanlınız eşiniz yanınızdaki her kim ise onun desteği.. Kanama sonrasında yine özel hastaneye gittim ama o kadar mutlu gittim ki ben kızlık Zarı yırtıldı sonunda başardık sanıyordum Oysaki sadece zedelenme olmuş😔😔😔😔 Ve hastalık kabul ettiğim gün işte o gün oldu biz ilişkiye giremiyor sadece birbirimizi anlık tatmin ediyorduk😔 Tam iki yılın sonunda pazartesi günü özel bir kliniğe gittim gerçekten bu aşamada da doktor çok önemli içeri girer girmez gülümsemesi elimi sıkması beni bir abla gibi dinlemesi inanılmaz rahatladım ve bir anda kendimi o koltukta buldum:) İlk önce parmak sonrasında en ince aparatdan başlayarak boy boy dört aparatı denedi şaka gibi hiç acı hissetmiyordum çok rahat girip çıkıyordu aparat öncesinde anestol krem sürmüştü doktorum ... Daha sonra bana bir eldiven takarak benim denememi istedi tabii ki yapamadım, Ama elimi öyle bir tuttu ki hiç bırakmadı çocuk doğruyoruz biz unutma dedi ve tık diye Parmağımın o bölgeye girdiğini gördüm İnanılmaz mutlu oldum kızlar eve gidip hemen denemek istedim😊😊😊😊. Anestol kremin etkisi 3 saat sürüyor muş Ben de buradan aldığım gazla hemen eşimle denedim ve tabii ki olmadı 😭😭😭. Doktor bana üste çıkmanı tavsiye etmişti ve ben asla içme alamıyordum ağlama krizleri eşimin ereksiyonun geçmesi tekrar erekte etmemiz Ve yine başarısızlık😓😓😓. İşte bu noktada eşim bırakalım ağlamanı istemiyorum dedi ama kızlar kararlı olun sonuçta doktor kontrolünde yaptığı ve p... ten daha kalın olan Aparat giriyorsa Neden girmesin ki diye düşündüm ve kalkmadım .. Son bir cesaret anestol kremi bol sürüp Ve eşinizin mutlaka prezervatif kullanması gerekiyor tekrar üste çıktım inanın 1 gram acı hissetmedim o kadar kolay oldu ki tamamen kafada bitiyor kızlar ... Herkes bu cümleyi kuruyor biliyorum ama neden olmasın ki deyip Bir gazla tamamını içime aldım sadece küçük bir iğne batması gibi bir ağrı hissettim ve saniyelik belki üç belki iki .... Bu kadar kolay oldu ertesi gün çok gerildim dün bir gazla yapmıştım ama bugün yapamam sandım inanın oluyor ve sıfır acı.... artık ben de başarmıştım kadın olmuştum 👏👏❤️❤️❤️❤️❤️ Kendime söz verdim bu lanet hastalıkla uğraşan kim varsa yardımcı olmak istiyorum bana gece gündüz istediğiniz saatte mesaj atabilirsiniz... unutmayın biz kadınız ve gerçekten çok güçlüyüz 🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼 Umarım herkes bir an önce kurtulur bu illetten🌸🌼 Bu arada doktor ücreti 200 tl sadece anestol krem 25 tl .. Ve kızlık Zarı kanaması vs de olmadı

Çok güzel anlatmışsınız ,moral oldu teşekkürler , inşallah ben ve benim gibi bu durumda olanlarda bu dertten kurtulur en kısa zamanda 🙏

İnşallah ama yılmayın deneyin dualarım sizinle bilirim ne kötü bi durum olduğunu , çocuk istiyor Musun soruları , çevre baskısı , eşinizin morali ve bu hastalığı yaşayan kişinin psikolojisi 😔😔 allah yardımcısı olsun herkesin

Merhaba sizlere buradan birazcık olsun destek olabilirsem ne mutlu ❣❣Bizler kadınız her acıya her zorluğa göğüs Gerebilen Canlılarız .. ☺Ve unutmayın derdi veren Allah dermanını da mutlaka verir tecrübeyle sabit .. Aslında iki yıl boyunca ben de sizler gibi vajinismus hastasıydım , Ancak bunu kabul etmek inanın hiç kolay olmadı böyle bir hastalık nasıl olurda gelir beni bulurdu aklım almıyordu . Üstelik çok severek uzun bir ilişki sonrası eşimle evlendik evlilik öncesi zaten yüzeysel şeyler yaşıyorduk . Gerçekten bu hastalığı ben yendiysem herkes ama herkes yener..

Çok uzatmadan Dilim döndüğünce sizlere yardımcı olmak istiyorum .Ben hiçbir zaman aparat ya da parmakla egzersiz yapmadım hastalığı kabul etmem bir yıl sonunda oldu ve gittiğim özel hastanede ilk önce ameliyat dendi hiç dikkate almadım, İyi ki de almamışım.. Bir yıl Sonrasında Bir gün ilişki sorasında kanamam oldu tam ilişki de değildi aslında deniyorduk herzamanki gibi .. Ve kızlar inanın bu süreçte en önemli şey partneriniz sevgiliniz nişanlınız eşiniz yanınızdaki her kim ise onun desteği.. Kanama sonrasında yine özel hastaneye gittim ama o kadar mutlu gittim ki ben kızlık Zarı yırtıldı sonunda başardık sanıyordum Oysaki sadece zedelenme olmuş😔😔😔😔 Ve hastalık kabul ettiğim gün işte o gün oldu biz ilişkiye giremiyor sadece birbirimizi anlık tatmin ediyorduk😔 Tam iki yılın sonunda pazartesi günü özel bir kliniğe gittim gerçekten bu aşamada da doktor çok önemli içeri girer girmez gülümsemesi elimi sıkması beni bir abla gibi dinlemesi inanılmaz rahatladım ve bir anda kendimi o koltukta buldum:) İlk önce parmak sonrasında en ince aparatdan başlayarak boy boy dört aparatı denedi şaka gibi hiç acı hissetmiyordum çok rahat girip çıkıyordu aparat öncesinde anestol krem sürmüştü doktorum ... Daha sonra bana bir eldiven takarak benim denememi istedi tabii ki yapamadım, Ama elimi öyle bir tuttu ki hiç bırakmadı çocuk doğruyoruz biz unutma dedi ve tık diye Parmağımın o bölgeye girdiğini gördüm İnanılmaz mutlu oldum kızlar eve gidip hemen denemek istedim😊😊😊😊. Anestol kremin etkisi 3 saat sürüyor muş Ben de buradan aldığım gazla hemen eşimle denedim ve tabii ki olmadı 😭😭😭. Doktor bana üste çıkmanı tavsiye etmişti ve ben asla içme alamıyordum ağlama krizleri eşimin ereksiyonun geçmesi tekrar erekte etmemiz Ve yine başarısızlık😓😓😓. İşte bu noktada eşim bırakalım ağlamanı istemiyorum dedi ama kızlar kararlı olun sonuçta doktor kontrolünde yaptığı ve p... ten daha kalın olan Aparat giriyorsa Neden girmesin ki diye düşündüm ve kalkmadım .. Son bir cesaret anestol kremi bol sürüp Ve eşinizin mutlaka prezervatif kullanması gerekiyor tekrar üste çıktım inanın 1 gram acı hissetmedim o kadar kolay oldu ki tamamen kafada bitiyor kızlar ... Herkes bu cümleyi kuruyor biliyorum ama neden olmasın ki deyip Bir gazla tamamını içime aldım sadece küçük bir iğne batması gibi bir ağrı hissettim ve saniyelik belki üç belki iki .... Bu kadar kolay oldu ertesi gün çok gerildim dün bir gazla yapmıştım ama bugün yapamam sandım inanın oluyor ve sıfır acı.... artık ben de başarmıştım kadın olmuştum 👏👏❤❤❤❤❤ Kendime söz verdim bu lanet hastalıkla uğraşan kim varsa yardımcı olmak istiyorum bana gece gündüz istediğiniz saatte mesaj atabilirsiniz... unutmayın biz kadınız ve gerçekten çok güçlüyüz 🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼 Umarım herkes bir an önce kurtulur bu illetten🌸🌼 Bu arada doktor ücreti 200 tl sadece anestol krem 25 tl .. Ve kızlık Zarı kanaması vs de olmadı

Merhaba sizlere buradan birazcık olsun destek olabilirsem ne mutlu ❣️❣️Bizler kadınız her acıya her zorluğa göğüs Gerebilen Canlılarız .. ☺️Ve unutmayın derdi veren Allah dermanını da mutlaka verir tecrübeyle sabit .. Aslında iki yıl boyunca ben de sizler gibi vajinismus hastasıydım , Ancak bunu kabul etmek inanın hiç kolay olmadı böyle bir hastalık nasıl olurda gelir beni bulurdu aklım almıyordu . Üstelik çok severek uzun bir ilişki sonrası eşimle evlendik evlilik öncesi zaten yüzeysel şeyler yaşıyorduk . Gerçekten bu hastalığı ben yendiysem herkes ama herkes yener..

Çok uzatmadan Dilim döndüğünce sizlere yardımcı olmak istiyorum .Ben hiçbir zaman aparat ya da parmakla egzersiz yapmadım hastalığı kabul etmem bir yıl sonunda oldu ve gittiğim özel hastanede ilk önce ameliyat dendi hiç dikkate almadım, İyi ki de almamışım.. Bir yıl Sonrasında Bir gün ilişki sorasında kanamam oldu tam ilişki de değildi aslında deniyorduk herzamanki gibi .. Ve kızlar inanın bu süreçte en önemli şey partneriniz sevgiliniz nişanlınız eşiniz yanınızdaki her kim ise onun desteği.. Kanama sonrasında yine özel hastaneye gittim ama o kadar mutlu gittim ki ben kızlık Zarı yırtıldı sonunda başardık sanıyordum Oysaki sadece zedelenme olmuş😔😔😔😔 Ve hastalık kabul ettiğim gün işte o gün oldu biz ilişkiye giremiyor sadece birbirimizi anlık tatmin ediyorduk😔 Tam iki yılın sonunda pazartesi günü özel bir kliniğe gittim gerçekten bu aşamada da doktor çok önemli içeri girer girmez gülümsemesi elimi sıkması beni bir abla gibi dinlemesi inanılmaz rahatladım ve bir anda kendimi o koltukta buldum:) İlk önce parmak sonrasında en ince aparatdan başlayarak boy boy dört aparatı denedi şaka gibi hiç acı hissetmiyordum çok rahat girip çıkıyordu aparat öncesinde anestol krem sürmüştü doktorum ... Daha sonra bana bir eldiven takarak benim denememi istedi tabii ki yapamadım, Ama elimi öyle bir tuttu ki hiç bırakmadı çocuk doğruyoruz biz unutma dedi ve tık diye Parmağımın o bölgeye girdiğini gördüm İnanılmaz mutlu oldum kızlar eve gidip hemen denemek istedim😊😊😊😊. Anestol kremin etkisi 3 saat sürüyor muş Ben de buradan aldığım gazla hemen eşimle denedim ve tabii ki olmadı 😭😭😭. Doktor bana üste çıkmanı tavsiye etmişti ve ben asla içme alamıyordum ağlama krizleri eşimin ereksiyonun geçmesi tekrar erekte etmemiz Ve yine başarısızlık😓😓😓. İşte bu noktada eşim bırakalım ağlamanı istemiyorum dedi ama kızlar kararlı olun sonuçta doktor kontrolünde yaptığı ve p... ten daha kalın olan Aparat giriyorsa Neden girmesin ki diye düşündüm ve kalkmadım .. Son bir cesaret anestol kremi bol sürüp Ve eşinizin mutlaka prezervatif kullanması gerekiyor tekrar üste çıktım inanın 1 gram acı hissetmedim o kadar kolay oldu ki tamamen kafada bitiyor kızlar ... Herkes bu cümleyi kuruyor biliyorum ama neden olmasın ki deyip Bir gazla tamamını içime aldım sadece küçük bir iğne batması gibi bir ağrı hissettim ve saniyelik belki üç belki iki .... Bu kadar kolay oldu ertesi gün çok gerildim dün bir gazla yapmıştım ama bugün yapamam sandım inanın oluyor ve sıfır acı.... artık ben de başarmıştım kadın olmuştum 👏👏❤️❤️❤️❤️❤️ Kendime söz verdim bu lanet hastalıkla uğraşan kim varsa yardımcı olmak istiyorum bana gece gündüz istediğiniz saatte mesaj atabilirsiniz... unutmayın biz kadınız ve gerçekten çok güçlüyüz 🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼 Umarım herkes bir an önce kurtulur bu illetten🌸🌼 Bu arada doktor ücreti 200 tl sadece anestol krem 25 tl .. Ve kızlık Zarı kanaması vs de olmadı
Lütfen yardımcı olabilir misiniz ☹️ Bir buçuk yıldır vajinusmusum

merhaba öncelikle çok sevindim adınıza. Bende 3 aylık evliyim eşimle ilişki yaşadığımı sanıyordum hatta durmadan hamilelik testi alıyordum tabi durum negatif. Balayında yaşadım bende aynı durumu zar patladı sandık fakat doku zedelenmesi olduğunu aslında hiç ilişkiye girmediğimizi gittiğim doktordan öğrendim ilişki yaşıyoruz dediğimde ise çarpışma anında arada bi hava boşluğu oluşurmuş buda o hissi verirmiş. Aslında benim doktora gitmem o anı hissetmediğim içindi. Saat gecenin 4ü günlerdir araştırmalar yapıyorum sürekli reklam veren siteler çıkıyor memnuniyet yorumları okuyorum ama fiyat aldığımda olay biraz tedaviden çok ticarete dönmüş. Siz nerede doktora gittiniz tavsiye verirmisiniz teşekkürler 🙏

Merhaba doktorunuz kimdi

X