Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Öyle bir risk herzaman vardır her kadının bedeni farklıdır .. neden böyle bir şeye izin verdiniz korunmanın bir sürü yolu var sonra böyle paniğe kapılıp kafayı bozuyorsunuz akıl alır gibi değil gerçekten umarım troll filandır.. ya yapın susun yada şikayet etmeyin ne yaptığınızın farkında değilsiniz .. böyle yazılar yazan. Bir tek ben olmicağım bunumda bilin !..

Öyle bir risk herzaman vardır her kadının bedeni farklıdır .. neden böyle bir şeye izin verdiniz korunmanın bir sürü yolu var sonra böyle paniğe kapılıp kafayı bozuyorsunuz akıl alır gibi değil gerçekten umarım troll filandır.. ya yapın susun yada şikayet etmeyin ne yaptığınızın farkında değilsiniz .. böyle yazılar yazan. Bir tek ben olmicağım bunumda bilin !..
Trol değil maalesef gerçek vajinanin içine bosalmadi dışına boşaldi, haklısınız yapmam gereken bilseydi ama oldu . Hamile kalma ihtimalim var mı korkuyorum

Bana vajinal usg muayene oldum ve vajinal usg aparatina başka kadınların vajinasindaki sperm bulasip hamile kalmışım gibi hissediyorum çok uç bir şey olsa dahi , ama siz boşaldığı hatta 5 kere boşaldığı halde buraya yazmanız falan baya bı cesaretli olmuş korunmamanız 😶
Yine mi sen o_O

X