Vajinamın şekli??

Mooss

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
8
1
Vanimandaki dudaklar çok sarkık . Ve iğrenc bı goruntusu var . Ben 20 yasındayım ve evliliğe daha cok var ama bu halımden şimdiden cok utanıyorum .Sırf bu yuzden evlenmeemeyı bıle düşünüyorum. Kuaföre bile gidemiyorum bu yuzden cok utanıyorum pskolojımı bozdu resmen ( Bu konuda ne yapmam lazım

Canim benim neden sorun ediyorsunki,herkezinki bir degisik illa hepsi ayni olmaz..
hem sarkik olmasina kendin nasil karar veriyorsunki..
saglik sorunun yoksa takilma okadar bence..

merhaba canım bende de aynı sorun var neten bakmıstım bi ara küçük bi operasyonla kesiyolarmıs uzun kısımları ve bi saate falan toparlanıyomussun hiç sıkıntı cekmıyomussun 250 300tl civarındaymıs ameliyat fiyatları ama evlenmeden önce böyle bi ameliyatı önermiyolar cinsellik sırasında eşiniz rahatszılık duymuyosa yaptırmayın yazıyordu ama evet bende çok utanıyorum kımseye ozel bolgeme agda yaptıramıyorum

seni anlıyorum ama abartıyorsun.. bir çok erkek bu görüntü ve halden memnun.. sen kendini sıkma.

ameliyat olabilirsiniz. genital estetik operasyonları yapılıyor. gerçekten güvenilir işini iyi yapan doktorlarla bu sorundan kurtulabilirsiniz. erkekler takmaz, aman ne olacak hepimizde var gibi söylemlere çok kulak asmayın bence çünkü önemli olan sizin rahatsız olmanız. bende aynı sorunlardan şikayetçiydim. hayatımda bikini bölgeme ağda yaptırmadım, lazere gidemedim, tayt bikini dar pantalon giyemezdim. çamaşırlarımda sürekli bir potluk oluyordu ve ben çok rahatsız oluyordum. ameliyat oldum henüz iyileşme evresindeyim. insanın kendini beğenmesi, rahat etmesi, özgüven duyması çok önemli bir şey.

canım hiç dert etme. ben de sonradan gereksiz kafa yordugumu anladım. cok düşünmüstüm ama bir gunde karar verip dr erhan bey e (erhan karaalp) yaptırdım. insanı o kadar rahatlatan bir uslubu var ki. herseyim sayesinde sorunsuz gecti.en azından muayene olmanı öneririm.sen de hak vereceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…