Vajinamı beğenmiyorum

Kaşına, gözüne özen gösteren , guzellesmek ıçin milyonlarca kaynaktan araştırma yapan biz bayanlar, bir vajinaya gelincemi "kafanı bunlaramı takıyorsun " dememız sizcede komik gelmiyormu kulağa :KK53:
Vücudumuzu merak etmek , eksiklerimizi araştırmak neden ve çare aramak sizce sacmamı , sanırım bazı bayanlar cinsel organlarından bir haber :KK14:
Kendinizi kandırmayın hepinizde vücudunuzun her bir bölümünün dört dörtlük olmasını istersiniz:KK53:Buna vajinada dahil:KK51:

dediğin herşeye katılıyorum:) ve erkekler bu zamanda bir çok hatunla yattıkları için vajinaları kıyaslıyolar hanımlar:) eğer bir erkek size vajinanızın güzel olduğunu söylemiyorsa üzgünüm hanımlar ama bu beğenmediği içindir:) her ayrıntıyı iyi bilen erkekler o bölgeyimi es geçecekler sanıyorsunuz:) aman bir delik olsunda sokayım derdinde değiller artık:) birde ..... sitelerini düşünürsek zor işler bunlar hanımlar:))

Haydar dumende okumuştum erkekler vajina sekline bakmazmis aldiği zevk onemliymis bence sorun etme benimde çirkin tüy temizlerken dikkat ediyorum mecbur ama napalim Allah öyle yaratmis takilma fazla yalniz değilsin senden cok var :KK66:

sinemaki85 .!.:
dediğin herşeye katılıyorum:KK66: ve erkekler bu zamanda bir çok hatunla yattıkları için vajinaları kıyaslıyolar hanımlar:KK66: eğer bir erkek size vajinanızın güzel olduğunu söylemiyorsa üzgünüm hanımlar ama bu beğenmediği içindir:KK66: her ayrıntıyı iyi bilen erkekler o bölgeyimi es geçecekler sanıyorsunuz:KK66: aman bir delik olsunda sokayım derdinde değiller artık:KK66: birde ..... sitelerini düşünürsek zor işler bunlar hanımlar:KK66:)
Cevabin cok motive etti sagol evlenmekten korkuyorum iyice korktum cirkin napiyim ameliyat ta olmam bunun icin :KK43:

yeni konu acayim dedim ama yazacak baslik bulamadim ya ben hep cevremdeki arkadaslarima sormak istemis ama soramamis biri olaraktan ortalama vajina nasil olur merak ediyorum.kendimkini kafaya taktim klitoris disarda ustunde bi yag dokusu var yani icerde degil.merak ediyorum normalde kadinlarin bebek gibi duz cizgi ve icerde mi her sey.cogunluk onlar mi biz mi cok merak ediyorum bi aydinlatin lutfen beni. bosuna mi kafaya takiyorum acaba

yeni konu acayim dedim ama yazacak baslik bulamadim ya ben hep cevremdeki arkadaslarima sormak istemis ama soramamis biri olaraktan ortalama vajina nasil olur merak ediyorum.kendimkini kafaya taktim klitoris disarda ustunde bi yag dokusu var yani icerde degil.merak ediyorum normalde kadinlarin bebek gibi duz cizgi ve icerde mi her sey.cogunluk onlar mi biz mi cok merak ediyorum bi aydinlatin lutfen beni. bosuna mi kafaya takiyorum acaba

İnternet elinizin altında, açın bakın.

yok canım evlenmedim ben. o yüzden bişi diyemiycem. bu seni gerçekten rahatsız ediyorsa gidip ameliyat olabilirsin. zaten bu ameliyatta lokal anestezi yapılıyor. yaklasık 1000 tl falan. beni o kadar rahatsız etmiyor şimdilik, bence çokta utanılacak bir sorun değil.

X