Vajinamda anormal şişlik var girişi kapandı

Baharss943

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2023
10
0
21
İlişki sonrası bir kaç gündür vajinamda dayanılmaz bir kaşıntı ve batma hissi vardı. Daha sonra önceki enfeksiyomumda dermovate kremi vermişti doktorum onu sürdüm ama uygun değilmiş meğerse. Vajinamı yaktım, giriş kısmı dahil. Ama bu süre zarfında hiç akıntı, kokum olmadı. Daha sonrasında hametan sürmeye başladım ve kızarıklığım azaldı. Vajina girişime de sürüyordum en çok orası acıyordu çünkü. Sonra dışarıdayken baya koyu topaklı akıntım oldu. Kremxen sandım. Eve gelip baktığımdaysa vajinamın iç giriş kısmının şiştiğini ve girişin kapandığını gördüm. Elimle içini zorda olsa kontrol ettim ve tam üst orta kısmı şişmişti dışarıdan baktığımda da gayet açık görülüyordu zaten girişimi kapatmıştı ve dokunabiliyordum dışarıdan. Ancak internette bir bilgi bulamadım ne olabilir bu? Lütfen bir şey söyleyin.

Burdan kimsenin bir faydası olmaz aile hekimine ebeler oluyor kadın doğum doktoruna yani tıbbi muayene olun..

Dermovate kortizonlu bir egzama kremi, vajinaya sürmeniz bir reaksiyona sebep olmustur. burda kimse size yardim edemez. Muayene olduktan sonra doktorun uygun gördüğü tedaviyi uygulamaniz lazim.

Dermovate kortizonlu bir egzama kremi, vajinaya sürmeniz bir reaksiyona sebep olmustur. burda kimse size yardim edemez. Muayene olduktan sonra doktorun uygun gördüğü tedaviyi uygulamaniz lazim.
Bende onu anlayamadım nöyle bir kremi oraya sürmem için veren birine 2. Kez muayene olmak içimi rahatlatmayacak maalesef

Başka doktor yok o yüzden sordum zaten şu an bir şey yapmayıyorum doktor olsaydı bende giderdim. Çok ıssız bir yerde oturuyorum
En yakın doktor neredeyse oraya gidin demek istedim. Herkesin evine yakın hastane mi var sanki? İnsanlar gerektiğinde şehir dışına gidiyor tedavi için.

En yakın doktor neredeyse oraya gidin demek istedim. Herkesin evine yakın hastane mi var sanki? İnsanlar gerektiğinde şehir dışına gidiyor tedavi için.
Tamam da arkadaşlar ben kendi sağlığımı nede düşünmeyeyim söylemediğim bir sebebim var gidemiyorum sadece fikri olan var mı diye sordum herkes neden bu kadar sinirli anlamadım yani

Tamam da arkadaşlar ben kendi sağlığımı nede düşünmeyeyim söylemediğim bir sebebim var gidemiyorum sadece fikri olan var mı diye sordum herkes neden bu kadar sinirli anlamadım yani
Sinirli olduğumu nereden çıkardınız yahu? 🤷🏻‍♀ Ciddiye alın, doktora gidin diyorum sadece. Ordan burdan duyduklarıyla iyileşmek için vajinasına sarımsak sokup o dev sonsuzlukta kaybeden bir üye vardı. Nasıl çıkaracağım diye soruyordu. Buradan öğreneceğiniz doğal yöntem ya da ilaç isimleriyle olmaz o iş. Herkesin ayağına gelmiyor doktor. Nerede varsa gidin muayene olun diyoruz.

Sinirli olduğumu nereden çıkardınız yahu? 🤷🏻‍♀ Ciddiye alın, doktora gidin diyorum sadece. Ordan burdan duyduklarıyla iyileşmek için vajinasına sarımsak sokup o dev sonsuzlukta kaybeden bir üye vardı. Nasıl çıkaracağım diye soruyordu. Buradan öğreneceğiniz doğal yöntem ya da ilaç isimleriyle olmaz o iş. Herkesin ayağına gelmiyor doktor. Nerede varsa gidin muayene olun diyoruz.
Bende sadece doktora gitmeyi bende biliyorum ve fırsatım olsa gideceğim sadece benzer bir şeyle karşılaşan var mı diye sordum kimseden tavsiye istemedim. Soruma doktora gidin diye cevap almam anlamsız geldi. Zaten düzenli muayeneye giden biriyim. Acil bir yaşan var mı diye iç rahatlatma sorusuydu sadece.

X