Vajinam çok hassas

ayse1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
57
8
26
Kizlar merhaba. Uzun zamandır çok çok fazla cinsel isteğim yok. Yine de giriyorum. Ama bunun sebebini benden kaynaklı olduğuna eminim. Her ilişkinin başında penis vajinaya gireceği zaman kendimi çok sıkıyorum. Yanma mı diyim , ağrı mi diyim o an bişey oluyor. Taaakiiiii penis girene kadar. Sonrasında herşey normale dönüyor, zevk bile alıyorum. Ama ilk girerken hep böyle anlattığım gibi birşey oluyor. Sizin daha önce başınıza geldimi , sizce nedir ?

Kizlar merhaba. Uzun zamandır çok çok fazla cinsel isteğim yok. Yine de giriyorum. Ama bunun sebebini benden kaynaklı olduğuna eminim. Her ilişkinin başında penis vajinaya gireceği zaman kendimi çok sıkıyorum. Yanma mı diyim , ağrı mi diyim o an bişey oluyor. Taaakiiiii penis girene kadar. Sonrasında herşey normale dönüyor, zevk bile alıyorum. Ama ilk girerken hep böyle anlattığım gibi birşey oluyor. Sizin daha önce başınıza geldimi , sizce nedir ?
Canım büyük ihtimal kuruluktan oluyor kayganlaştırıcı kullanabilirsin

Off 8 aydir evliyim ve bu sorunu hala yenemedim. Kactane dr a gittim hic bi sorun yok kasma kendini zamanla gecer dediler. Ama artik kastigimida dusunmuyorum. Nasl gececek bilmiyorum. Ilk girerken yasadigim aci hissinden dolayida cinsellige olan istegim azaliyor zamanla. Kuruluk gibi bi sorunda yok sebebini anlamiyorm artk. Cok canımı skıyor bu durum..

merhaba, aynı şikayet bende de var sevişme uzun tutulursa , kendini kasmazsan ve beynine acımadığı sinyalini verisen o zaman rahatlıyorsun. zeytinyağı sürerek ilişkiye girebilirsin o zaman rahat olur.

X