Vajinal sürekli su gibi akıntı

Sirine_4553

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
1.703
504
Merhaba Kızlar benimle aynı sorunu yaşayan var mı ?
Vajinam da sürekli ıslaklık su gibi daha önce defalarca kronik mantar geçirdim bu defa ilişki sırasında bile su gibi ...
sıfır kuruluk gün içerisinde çalışırken vs sürekli ıslak hissediyorum
ilişki sırasında beni çok rahatsız ediyor sanki çok genişlemiş gibi denemediğim ilaç kalmadı
fitiller boriferim vs yok çözüm bulamıyorum ...
özgüvenim sıfır ilişkiden zevk alamıyorum onu geçtim sürekli su gibi akıntı gitmediğim doktor kalmadı deliricem
vajina sürekli kendini mi toparlamaya çalışıyor anlamadım rahimden parça alındı kanser vs var mı diye baktılar ondada problem yok

Doğal akıntı olabilir bazı kadınların bu tarz akıntıları olabiliyormuş doktor anlatmıstı bana. Yani normal biyolojik akıntınız bu sekilde olabilir. Daha önceden var mıydı yoksa yeni mi oldu?

Benim de su gibi akıntım var hatta pijamama bile geçiyor kaç aydır devam ediyor doktor enfeksiyon kaynaklı olabilir dedi emzirdiğin için bir şey yapamayız dedi muayene de etmedi sizler bir sonuca vardınız mı bu ay artık sol kasık ağrısı da başladı hiç ağrı olmuyordu ama acayip kafaya taktım ama doktor da bir şey yapmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…