Vajinal mantardan kurtulmak istiyorum kurtulanlar nasıl ve neler yaptılar lütfen paylasabilirmisiniz

Vajinal mantardan kurtulanlar var mı nasıl kurtuldunuz 3 yıl oldu mahvoldum artık
Bende doğumdan sonra olmusdu ne yapdim.ne sürdüm olmadı doktorun ne ilacı ne kremi işe yaramadı sonunda karbonatlı suyla yıkadım üç güne kayb oldu kaç kişiye söyledim yapdilar gecdi dene istersen

Tamm canım inşallah bende kurtulu

Tamm canım inşallah bende kurtulurum
Çömelerek yıka içeride varsa onları da öldürsün ustende durulama öylece kalsin ben öyle yapdim üç güne ne kaşıntı ne bişey kalmadı sorada bir kaç gün yıkadım o gün bu gündür birdahada gelmedi çok kötüydü kasimakdan parcaliyodum 🤣🤣🤣

Bende yıllardır çekiyorum evli değilim ilişkim yok ne kadar da dikkat etsem geçmiyor çok doktora gittim bana fitil veremiyorlar normal olarak acaba başka çaresi yok mu sirke iyi gelir mi denesem

Vajinal mantardan kurtulanlar var mı nasıl kurtuldunuz 3 yıl oldu mahvoldum artık
Antibiyotik kullanımından kaynaklı %90
İdrar yolu enfeksiyonu tedavi sonrası %99
Oranın nemli kalması %100

Mixovul fitil var evli misiniz bilmiyorum ama o fitil çok iyi geliyor. Reçetesiz de satılıyor diye biliyorum ama 7 gün boyunca her gece hiç aksatmadan uyumadan önce kullanmanız lazım. Düzenli kullanımda geçiyor.

Antibiyotik kullanımından kaynaklı %90
İdrar yolu enfeksiyonu tedavi sonrası %99
Oranın nemli kalması %100

Mixovul fitil var evli misiniz bilmiyorum ama o fitil çok iyi geliyor. Reçetesiz de satılıyor diye biliyorum ama 7 gün boyunca her gece hiç aksatmadan uyumadan önce kullanmanız lazım. Düzenli kullanımda geçiyor.
Kullandım ama kurtulamıyorum

Bende yıllardır çekiyorum evli değilim ilişkim yok ne kadar da dikkat etsem geçmiyor çok doktora gittim bana fitil veremiyorlar normal olarak acaba başka çaresi yok mu sirke iyi gelir mi denesem
Korkuyor insan sonuçta ph var iyice bozulmasın diye ama iş bagirsaklardaymis bir gastrolojiye de gidilmeli

sırf bu konuda yazmak için üye oldum.1 yıldan uzun süredir uğraşıyorum.Çözüm 1 vajinal kültür kültürde hangi tür mantara karşı sorun yaşadığınız bulunuyor %90 candida fitil alerjiniz varsa vagi-hex içerisinde antibiyotik olmayan bir vajina temizleyicisi bir çok fitilden daha faydalı.Külotlarınızı normal yıkadıktan sonra 90 derecede kaynatın makinede,pamuklu pedler kullanın.ayrıca borik asitle eczaneler el yapımı yapıyorlar geçse dahi 6 ay boyunca haftada 2 defa kullanın.eğer bu rahatsızlığın geri gelmemesini istiyorsanız diyetisyene gidin beslenme nedeniyle geri geliyor.Candida mantarı, lektinden, glutenden mayadan, şekerden, meyve şekeri yüksek meyveden, alkolden besleniyor ve siz iyileştiğinizi sanarken fitille beslenme kaynaklı tekrar geliyor.Ben bu tarz vakalarla karşılaştım.Sütteki lektin tetikler sadece keçi sütü grubu peynir, yoğurt tetiklemiyor.O yüzden beslenmenizi şekillendirmeden kalıcı olarak kurtulamazsınız eğer candida mantarıysanız ki genelde candida.Bunu vücut kendi yapıyor.

Öncelikle umarım en kısa sürede kurtulursunuz. 2 yıl adet dönemi öncesi bu sıkıntıyı yoğun yaşadım. Her türlü yöntemi okudum denedim. Kültürüm temiz çıkmıştı. Hiçbir ilaç çare olmadı. Doktor regl öncesi vücudunun verdiği bir tepki gibi düşün dedi. Çok araştırdım vajiflora isimli bir fitil ve vajina bölgesi için probiyotik kullandım aynı anda. 2 yıl sonda bir anda bitti. Ben bu kullandıklarıma bağlıyorum.

Öncelikle umarım en kısa sürede kurtulursunuz. 2 yıl adet dönemi öncesi bu sıkıntıyı yoğun yaşadım. Her türlü yöntemi okudum denedim. Kültürüm temiz çıkmıştı. Hiçbir ilaç çare olmadı. Doktor regl öncesi vücudunun verdiği bir tepki gibi düşün dedi. Çok araştırdım vajiflora isimli bir fitil ve vajina bölgesi için probiyotik kullandım aynı anda. 2 yıl sonda bir anda bitti. Ben bu kullandıklarıma bağlıyorum.
Peki probiyotigi hapinida mi kullandiniz

sırf bu konuda yazmak için üye oldum.1 yıldan uzun süredir uğraşıyorum.Çözüm 1 vajinal kültür kültürde hangi tür mantara karşı sorun yaşadığınız bulunuyor %90 candida fitil alerjiniz varsa vagi-hex içerisinde antibiyotik olmayan bir vajina temizleyicisi bir çok fitilden daha faydalı.Külotlarınızı normal yıkadıktan sonra 90 derecede kaynatın makinede,pamuklu pedler kullanın.ayrıca borik asitle eczaneler el yapımı yapıyorlar geçse dahi 6 ay boyunca haftada 2 defa kullanın.eğer bu rahatsızlığın geri gelmemesini istiyorsanız diyetisyene gidin beslenme nedeniyle geri geliyor.Candida mantarı, lektinden, glutenden mayadan, şekerden, meyve şekeri yüksek meyveden, alkolden besleniyor ve siz iyileştiğinizi sanarken fitille beslenme kaynaklı tekrar geliyor.Ben bu tarz vakalarla karşılaştım.Sütteki lektin tetikler sadece keçi sütü grubu peynir, yoğurt tetiklemiyor.O yüzden beslenmenizi şekillendirmeden kalıcı olarak kurtulamazsınız eğer candida mantarıysanız ki genelde candida.Bunu vücut kendi yapıyor.
Artık o kadar piskolojim bozuldu ki sürekli kadın dogumculardayim kimse sizin dediklerinizi yapmadı bana borik asit fitili 7 adet verdiler oda işe yaramadı iki yıl önce

sırf bu konuda yazmak için üye oldum.1 yıldan uzun süredir uğraşıyorum.Çözüm 1 vajinal kültür kültürde hangi tür mantara karşı sorun yaşadığınız bulunuyor %90 candida fitil alerjiniz varsa vagi-hex içerisinde antibiyotik olmayan bir vajina temizleyicisi bir çok fitilden daha faydalı.Külotlarınızı normal yıkadıktan sonra 90 derecede kaynatın makinede,pamuklu pedler kullanın.ayrıca borik asitle eczaneler el yapımı yapıyorlar geçse dahi 6 ay boyunca haftada 2 defa kullanın.eğer bu rahatsızlığın geri gelmemesini istiyorsanız diyetisyene gidin beslenme nedeniyle geri geliyor.Candida mantarı, lektinden, glutenden mayadan, şekerden, meyve şekeri yüksek meyveden, alkolden besleniyor ve siz iyileştiğinizi sanarken fitille beslenme kaynaklı tekrar geliyor.Ben bu tarz vakalarla karşılaştım.O yüzden beslenmenizi şekillendirmeden kalıcı olarak kurtulamazsınız eğer candida mantarıysanız ki genelde candida.Bunu vücut kendi yapıyor.
Not: Bu arada bence borik asit eğer regly sonrası tekrarlayan mantarınız varsa işe yaramayabilir.Çünkü her regl de borik asit kullanacağınız anlamına gelir.Flara kaynaklı bir bozukluk yaşayanlarda 6 ay kullanımda fayda görür.Doktorum borik asit tedavisi yapıyoruz 6 ay demişti.Tabii tahriş varsa çok ısrarcı olmayın.

Not: Bu arada bence borik asit eğer regly sonrası tekrarlayan mantarınız varsa işe yaramayabilir.Çünkü her regl de borik asit kullanacağınız anlamına gelir.Flara kaynaklı bir bozukluk yaşayanlarda 6 ay kullanımda fayda görür.Doktorum borik asit tedavisi yapıyoruz 6 ay demişti.Tabii tahriş varsa çok

Süt konusunda bir düzeltme yapayım.ınek sütü ve grubu bazı insanlarda bağırsak florasinda bozulma yapıyormuş.Diyetisyenim söyledi.Bozulan bağırsak florası nedeniyle bağırsaktan vajinaya mantar oluşabileceği için keçi sütü önerdi.Yoksa sütte lektin yok dedi.Hayvanların beslendiği ottan minimal düzeyde geçermiş.

X