Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Senelerce kurtulamadıgım bu illetten floragyn ovül ve floragyn jel ile kurtuldum ben..eczanelerde bulunmuyor, ancak firmadan getirtebiliyor eczane..deneyin mutlaka..nasıl bir psikoloji yasadıgınızı iyi bilirim..

Ayrıca kroniklesmis mantar icin sirkeli su, karbonatlı su, bilmemne gibi seyleri surmeyin lutfen..vajinanın florasını bir kere bozdunuz mu bir daha zor toparlarsınız..iceri surulen her sey florayı bozacaktır..

Biliyorum canim, bu yüzden disardan duydugum sarimsaktir sirkedir, hicbirsey uygulamadim daha cok dengemi bozarim diye. Tahlillerimde midemdeki ülser bakterisi disinda bisey cikmadi. Su an adet dönemim icerisindeyim, biter bitmez flora gyn bende kullanicam. Adini çok duydum son umudum bu :KK64:o_Oo_O

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım benim bi sorumm olacaktı geçenler de doktor a gittim vajinal mantar ve iltihap var dedi fitil ve krem verdi fitil üç gün ara ile kullanmam gerekiyor muş ben dün kullandım bir tane bu gün ilişkiye girmemız
z de bi sakinca var mı

Ve de iki bir buçuk senedir çocuğumuz olmuyor bu fiilleri kullandıktan sonra hamile kala bilir miyim acaba acil cevaplarınızi bekliyorummm

Kizlar ben antibiyotik kullanmistim bogazim icin birakali 8 9 gun oldu ve suan inanilmaz bie kasinti var genital bolgemde :KK43: Bekarim.Daha once yine antibiyotiktwn dolayi mantar olmustum.Bu sefer sari akintim yok sadece usutme gibi beyaz normal akintim var.Gece artiyor kasintim.Hala uyuyamadim bu saat oldu.Acil yardim kizlar napmaliyim mantar midir kesin

Kizlar ben antibiyotik kullanmistim bogazim icin birakali 8 9 gun oldu ve suan inanilmaz bie kasinti var genital bolgemde :KK43: Bekarim.Daha once yine antibiyotiktwn dolayi mantar olmustum.Bu sefer sari akintim yok sadece usutme gibi beyaz normal akintim var.Gece artiyor kasintim.Hala uyuyamadim bu saat oldu.Acil yardim kizlar napmaliyim mantar midir kesin
Enfeksiyon ola bilir canım

Enfeksiyon ola bilir canım

Bende ondan suphelendim cunku bobreklerimde agriyor es zamanli :KK43: Cok fenayim uyuyamiyorum kasintidan :KK43: Soguk su rahatlatiyor sık sık lavaboya gidiyorum.Artik kasimaktan kanadi dusun :KK43:( Doktora gitmek en iyisi ama pazartesiyi bekleyecegim mecbur..

Bende ondan suphelendim cunku bobreklerimde agriyor es zamanli :KK43: Cok fenayim uyuyamiyorum kasintidan :KK43: Soguk su rahatlatiyor sık sık lavaboya gidiyorum.Artik kasimaktan kanadi dusun :KK43:( Doktora gitmek en iyisi ama pazartesiyi bekleyecegim mecbur..
Aksine sıcak suyu dene canım temiz tut kendini birde günlük Ped kullanı yo musun

bende uzun süredir mantardan şikayetçiyim.ayda iki defa olurum.ufak bi kaşıntı hissettiğimde kremimi sürüyorum.hastalandığım ilk günde sabah iki akşam iki defa içtiğim ilacım var.nemden tekrarlamasın diye.doktorum 6 aylık ilaç tedavisine başladı.herşeye dikkat ediyorum çamaşır vs.ama okadar ilaç içtim tedavi oldum tamamen kurtulamadım gitti.onu düşünmekten bıktım.doktoruma şeker den olabilirmiş dedim vajinal mantar olmaz dedi başka yerlerde mantar olur dedi.anlamadım gitti nasıl kurtulucam bilmiyorum.

Canım yaa benim bi sorum olacaktı :KK43:adetimin 6. Günü bu gün ve biz eşim ile ilişkiye girdik :KK43: daha önce söylemiştim ya mantar ve iltihap var diye adet olmadan önce Drumun verdiği fitillerden sadece bir tanesinı kullandım sonra da adet oldum ama kremi her gün kullanıyordum adetim bittikten sonra tekrar başlayacam acaba eşim de bu mantar illetın den kapmış midir bunu nasıl anlaya bilirim ? Çok kafam a takıldı :KK43: bi an once mesajını bekliyorum canım şimdiden çok teşekkürler

bende her sene bir defa nükseder çok dakiktir asla aksatmaz saygıyla karşılıyorum ve alkışlıyorum:)...kaşıntısı ayrı dert mi desem geçmemesi ayrı dertmi desem bilemiyorum.melhem verdi dr um.bırde hap gene basladım kullanmaya.ama dr um bu mantarın zor bir illet oldunu söledi kolay kolay geçmmez sürekli nüksedermiş.ha öle ağır bir durumda değil dedi kendileri:)gecmıs olsun hepimize

Canım yaa benim bi sorum olacaktı :KK43:adetimin 6. Günü bu gün ve biz eşim ile ilişkiye girdik :KK43: daha önce söylemiştim ya mantar ve iltihap var diye adet olmadan önce Drumun verdiği fitillerden sadece bir tanesinı kullandım sonra da adet oldum ama kremi her gün kullanıyordum adetim bittikten sonra tekrar başlayacam acaba eşim de bu mantar illetın den kapmış midir bunu nasıl anlaya bilirim ? Çok kafam a takıldı :KK43: bi an once mesajını bekliyorum canım şimdiden çok teşekkürler

Canim bana sormamissin ama gordum cevap vereyim dedim.Erkeklere bulasmaz bu cunku adi ustunde vajinal mantar.Psikolojikmen 2 3 gun kasinir.Bisey olmaz

X