Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Arkadasim evlimisin?vajinal mantara iyi gelen papatya cayi icin ayriyeten evliyseniz kullandiginiz ilaclari mutlaka esinizinde kullanmasi gerekiyor.ucuk meselesi biraz tedirgin edici bildigim bazi seylerden dolayi ama ihmal etmezsen canim korkma.

bu uçuk hiç geçmiyormuş yerleşiyormuş deri altına stresli üzüntülü oldugun anda bile çıkabiliyormuş dudakta olan uçugun aynısıymışş.ama uçuk gbi degil bende çıkan sivilce gibi ve evet eşli tedavi uyguladı doktorm antibiyotk kullandık ve 2 aydır çıkmıyor acaba uçukmu uçuksa tekrarlayabilirmiş zaten..ilerlerse kısırlığa neden olabiliyormuş biliyorum yok mu kurtuluş yolu bundan?

siz bide sivilce gibi bişey çıkıyo diyosunuz ama bende öyle bişey çıkmıyo kıpkırmızı oluyo kaşınıyo ve acayip derecede yanıyo

bide bende sadece dış kısmında değil iç kısmına kadar kaşıntı ve yanma oluşuyo adetim başlamadan 10 gün önce başladı adetim biteli 1 hafta oluyo ve geçmedi üstelik eşimde de var ve bende geçmediği için onda da geçmiyo

onu bilemiyorum eşte kaşıntıyı bence bi doktora gidin ama büyük ihtimalle mantar çünkü adet olmaya yakın mantar ortaya çıkabiliyor..akıntı var mı peki?

Arkadaslar eger mantar varsa beyaz sut kesigi gibi geliyo camasirinizi bile nemli yapar buradan bile anlayabilrsiniz ama evli olanlar esinde ister olsun kasinti ister olmasin miutlaka kullandiginiz ilactan onunda kullanmasi gerekiyor yoksa bu illetten kurtulamazsiniz.

onu bilemiyorum eşte kaşıntıyı bence bi doktora gidin ama büyük ihtimalle mantar çünkü adet olmaya yakın mantar ortaya çıkabiliyor..akıntı var mı peki?

yok bikrem aldım eczaneden onu iç kısmına doğru da sürdüğüm için krem akıntı yapıyo ama ama onla alakalı değil akıntı

siz bide sivilce gibi bişey çıkıyo diyosunuz ama bende öyle bişey çıkmıyo kıpkırmızı oluyo kaşınıyo ve acayip derecede yanıyo

kaşıyorsanız tahriş ediyorsunuzdur ondan kaşınıyordur bence doktora gidin anlattığınız mantar, bende çıkan o sivilce farklı bişey zaten mantarda sadece kaşıntı ve beyaz akıntı oluyor katı katı..

kaşıyorsanız tahriş ediyorsunuzdur ondan kaşınıyordur bence doktora gidin anlattığınız mantar, bende çıkan o sivilce farklı bişey zaten mantarda sadece kaşıntı ve beyaz akıntı oluyor katı katı..

sadece bi kere kaşıdım haricinde kaşımadım neden oluyo anlamıyorum her gün iç çamaşırı değiştiririm temzliğimi yaparım yanma ve kaşıntı yüzünden ağda da yaptıramıyorum ve bende akıntı yok sadece krem sürünce oluyo

bide benim yumurtalıklarımda iltihap idrar yollarında enfeksiyon ve rahim ağzında yara vardı tedavi gördüm bi süre ama tedaviden sonra kontorle gitmedim ondan kaynaklanıyo olabilirmi acaba

Son düzenleme:
bide bende sadece dış kısmında değil iç kısmına kadar kaşıntı ve yanma oluşuyo adetim başlamadan 10 gün önce başladı adetim biteli 1 hafta oluyo ve geçmedi üstelik eşimde de var ve bende geçmediği için onda da geçmiyo

sende geçse bile eşinden sana yine geçer onun için eşli tedavi lazım ağızdan alınan kapsüllerden eşininde kullanması lazım..

Sivilce gibi dediginiz sey rahim agzi etrafinda kucuk kucuk sigiller olabiliyormus eger oyleyse tehlikeli oluyo tabi dr olmadigim icin sadece bildiklerimi aktariyorum yani dr gorunmek lazim.

sadece bi kere kaşıdım haricinde kaşımadım neden oluyo anlamıyorum her gün iç çamaşırı değiştiririm temzliğimi yaparım yanma ve kaşıntı yüzünden ağda da yaptıramıyorum ve bende akıntı yok sadece krem sürünce oluyo

valla çogu kadında oluyor bu mantar nemli ortamdan antibiyotik doğum kontrol hapı kullanımından olabiliyor..benim sivilcelerime antibiyotik kullanmamla başladı 6 ay antibiyotik kullandım ve sonuç kaşıntı beyaz akıntı çok kötüydü ozmanlar ama beyaz parça parça peynir gbi parçalar gelirdi ama artık hafifledi gidin bi doktora verdiği ilaçlarla rahatlarsınız.yukarda arkadaşlar bahsetti zaten neler yapılmalı diye bide dikkat edersiniz.

valla çogu kadında oluyor bu mantar nemli ortamdan antibiyotik doğum kontrol hapı kullanımından olabiliyor..benim sivilcelerime antibiyotik kullanmamla başladı 6 ay antibiyotik kullandım ve sonuç kaşıntı beyaz akıntı çok kötüydü ozmanlar ama beyaz parça parça peynir gbi parçalar gelirdi ama artık hafifledi gidin bi doktora verdiği ilaçlarla rahatlarsınız.yukarda arkadaşlar bahsetti zaten neler yapılmalı diye bide dikkat edersiniz.

ben doğum kontrol hapı kullanmıyorum akıntım da yok ama bi yerde okumuştum bazı tuvalet kağıtları da yapıyomuş ama hangisini kullandıysam her ay en az 2 kere çıkıyo

Sivilce gibi dediginiz sey rahim agzi etrafinda kucuk kucuk sigiller olabiliyormus eger oyleyse tehlikeli oluyo tabi dr olmadigim icin sadece bildiklerimi aktariyorum yani dr gorunmek lazim.

peki sigiller bildigim geçmez benim hemen geçiyor oyüzden doktora bile gösterme imkanım olamadı daha

Mervekondununda dedigi gibi krem degil ilac kullanmaniz gerekiyor.

daha önceden krem kullandığımda 2günde geçiyodu bu sefer nedense geçmedi ve ben artık doktora gitmekten sıkıldım 6 ay önce smear testi yaptırdığımda bişey çıkmamıştı ama dediğiniz gibi geçmezse mecbur gitmek zorunda kalıcam :KK50:

Canim o yada bu bilemiyorum tek bildigim ihmal etmemen gerektigi.dedigim gibi insllh hic birsey cikmaz bizde memnuz oluruz.

Canim bide aklima geldi simdi dr soylemistir belki ama ben yinede soyleyeyim ilaci ikinizde kullanirken cinsel birlesme yasak.

Canim o yada bu bilemiyorum tek bildigim ihmal etmemen gerektigi.dedigim gibi insllh hic birsey cikmaz bizde memnuz oluruz.

inşallah ya peki smear testinde neler çıkıyor ortaya ben 10 ay önce falan yaptrdım hiçbişey çıkmadı bu konuda bilginiz var mı?

X