Vajinal mantar ve tüp bebek tedavi süreci

Birumutturyasamak14

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
21
6
33
Merhabalar şuan 2. Aşılamam oldu ama mantar konusundan yana çok sıkıntılıyım vajinal mantarım kronik hale geldi ne yaptıysam kurtulamadim kremler fitiller dondurma işlemi hiç biri işe yaramadı. Mantar bebek oluşumuna engel midir ve mantardan şikayeti olup bir şekilde kurtulan var mı acaba 🙏🏻

ay çok geçmiş olsun ben ilk defa yakalandım 5gündür kesilmedi kronik ve devamı gelen diye okudukça içim daraldı nasıl bişeymiş nerden geldi nasıl kurtulcam bilmiyorum :KK43: bende krem fitil ve hap kullanıyorum ama tamamen atamadım tekrarlarsa çekilcek çile değil hem dışarıda zor oluyor hemde ilişkide olmuyo korkudan offf

ay çok geçmiş olsun ben ilk defa yakalandım 5gündür kesilmedi kronik ve devamı gelen diye okudukça içim daraldı nasıl bişeymiş nerden geldi nasıl kurtulcam bilmiyorum :KK43: bende krem fitil ve hap kullanıyorum ama tamamen atamadım tekrarlarsa çekilcek çile değil hem dışarıda zor oluyor hemde ilişkide olmuyo korkudan offf
Sizede çok geçmiş olsun..🙏🏻 ben kızkende ara ara çekerdim bunu dışarıda wc ye girdiğimde yada dar jean fln giydiğimde olurdu ama geçerdi hemen. Evlendiğimden beri her ay tekrarlar oldu dikkat etmeye çalışıyorum çok sık çamaşır değiştiriyorum giydiklerime dikkat ediyorum dışarıda wc ye girmemeye çalışıyorum ama yinede tekrarlıyor. Şuan bir çözüm bulabilmiş değilim 😶🙄

X