Vajinal Kaşıntı ve Haz..

Uzun süre olmus insalh banada yardım edin bende aynı durumdayım travzol kullanıyorum gecmio aynı hiş naisl geçti acaba

Yaşadıklarınizi tam.olarak yazarmisin ben psas hastasiyim uzun yıllardır eger yasadiklarinizi.detayli yazarsaniz.cok sevinirim
Bende aynı dertten yanayım nete baktım psas sedromu yazıyor tam tedavisi gerek bilen varmı üroloji kadın doğuma gittim fayda yok o his çok pis bişey artık psikolojim bozuluyor bilen varsa tedavisi yazsın

Anlattiklarının aynısı bende var.Bu vücutta ki candida bakterisinin çoğalması sonucu olusuyormus.Birde psas sendromu olabilir

Nasıl oldunuz

Nasıl oldunuz

Merhabalar bende tıpa tıp aynı durumu yasıyorum üstünden 8 yıl gecmis cevap verirmisiniz bilemiyorum ama bu sorunuz gectimi acaba??

Ben de aynı şeyi yaşıyorum ara ara kaşıntım olurdu ama bu uzun sürdü erkek arkadaşımla düzenli cinsel ilişkimiz var o da çok dikkat eder ben de çok dikkat ederim yazlıktaydım belki denizden enfeksiyon kaptım bilmiyorum ama erkek arkadaşımla da ilişkili yaşamıştım psikolojik olarak etkilendim omdan dolayı mı diye benim de aynı şekilde kaşıntım var sadece başka hiçbir belirtim yok idrarda yanma vs hiçbişe yok ilaç kullandım 2haftalıj haftada 1kapsül şekilde ve eczaneden krem almıştım geçtiği için bıraktım ama geri başladı erkek arkadaşımda hiçbir şey yok ben psikolojik mi olarak mı yapıyorum diye düşünüyor um çünkü unutunca kaşındıpınu hissetmiyorum ama kaşıntı diyince kaşınıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…