Vajinal Enfeksiyon ve mantar sürecim

bubblegum00

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
33
2
24
Yıllardır geçmeyen vajinal enfeksiyon ve akıntımın çözümünü buldum sonunda. Denemediğim ilaç doğal yöntem kalmadı aklınıza gelen her yöntemi denedim sayısız doktora gittim ama asla geçmedi hep tekrarladı. Sonunda bir ilaç keşfettim fitil şeklinde ve kullandığım ilk günden itibaren o kadar etki gördümki yurtdışında çok popülermiş zaten bu fitil insanlar doktora gitmek yerine herhangi bi anormallik hissettiklerinde bunu kullanırlarmış uzun araştırmalarım sonucu keşfettim tabiki bunu ve tamamen zararsız. Hayatım değişti tam anlamıyla asla koku akıntı kaşıntı yok.

Nereden bulabiliriz acaba

Adı ne acaba bende yurtdışında yaşıyorum belki bulurum

İlacın ismi nedir bendede var bu mantar enfeksiyon falan

Aktif bir tedavi içindeyim ama uzun zamandır sürekli tedavi olup çözüm bulamadım. Gerçekten zor durumdayım ama etken maddesi ne vs bir doktora da danışmak isterim açıkçası, fiyat bilgisi alabilir miyim
İçeriği borik asit ben çok memnunum ilaçlar işe yaramadı bende bunu kullandım geçti tekrarlamasın diye haftada 1 kere kullanmaya devam ediyorum ve gerçekten anında koku ve akıntı kesiliyo fiyat 18- 20 dolar gibi bişey

Başlangıçta ne kadar süreyle kaçar tane kullandınız? Yetiyor mudur bir paket? Okumuştum borik asiti de evet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…