Vajinal bir sıkıntım varrrr , risk taşıyor muyum?

Semaaasiil

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2024
1
0
Merhabalar 23 yaşındayım ve bekarım. Hayatım boyunca çok ağrılı Regl süreçlerim geçti. Normal bir ağrı dansa gerçekten bayılmalık süreçler geçiriyorum. Kadın doğum doktoruna yıllar öncesinde gittiğimde sağ yumurtalık da kist ve sol da da tumeutalık kanalında sıvı birikimi olduğu söylendi. 1 hafta önce tekrardan doktora gittim . Sebebi ise şu 3 aydır Reglim uzamaya başladı 10 günden fazla oluyorum. Ve bu ay regl den 10 gün sonra benden ilk defa kanama gelmeye başladı . Kanamada değil de kahverengi bir akıntı ve dökülen et parçaları 10 gündür bu haldeyim ve çok ağrım var. Normal kanama değil sadece kahverengi bir akıntı . İki adet dönemi arasında ilk defa böyle bir şey yaşandı . Doktordan tam bir bilgi edinemedim. Sadece kistimin 23 mm e çıktığını söyledi ve doğum kontrol hapı verdi. Karnım çok şiş tuvaletimi yaparken bile zorlanıyorum. Bu sıkıntıdan mıdır bilmiyorum 4 kilo verdim . Yani sizde bu durum yaşanan oldu mu veya ne yapmam gerek ?

Daha tecrübeli bir kadın doğum uzmanına görünmelisin

Mutlaka ikinci hatta üçüncü görüş alın. Burada biz bilemeyiz ama doktorunuz da çok ilgili gibi gelmedi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…