Vajinal anormal akıntı

asabikiz08

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
13
1
26
Merhabalar ben 24 yaşındayım ve devamlı sarı akıntım oluyor ve bazende peynir parçaları kaşıntılı akıntım oluyor bu uzun süre gecmedi kadın doğuma randevu aldim ama daha once bir beraberlik yasadim hayla da oyle muayene ye annemle gitcem bilmiyor kizlik zarı bozuldugunu doktora anneme soylemeyin nasil diycem eger odaya benle girerse bide hangi test ister inşallah anneme kızlık zarı soylemez bide umarım cinsel hastalık yoktur

Hemsireye soyleyin sizi yalniz odaya alsin, annemi almayin diye kulagina fisildayin

Genelde doktorlar vaginal muayene yapmiyor, siz anlatirsiniz rengini, kasinti olup olmadigini vs. Ilac yazar gönderirler.

18 yaş üzerinde kanunen muayeneye hasta dışında kimse alınmaz, kimseye de bilgi verilmez. Hayla değil hala. Enfeksiyon, mantar gibi bir rahatsızlığın var muhtemelen, tedavisini verir doktor geçer. Cinsel hastalık kapmaktan korkuyorsan korunmayı öğrenmelisin.

Genelde doktorlar vaginal muayene yapmiyor, siz anlatirsiniz rengini, kasinti olup olmadigini vs. Ilac yazar gönderirler.
Ben akıntıdan örnek alır diye düşünüyorum ondan korkuyorum belli olur soyler diye hani kesin onla anlar ne olduğunu diye

Haklısın umarım mantardir cinsel hastalıklar deyildir inşallah dedigin gibi sadece kotusunu dusundum ztn pzt gitcem canım yoksa icim rahat etmez size de bilgi veririm umarım dediğin cikar valla kirk yil sana dua ederim

mantar enfeksiyonu olmuşsun bakirelikle alakası yok bakireler de oluyor bunu çokça böyle saçma şeyler düşünmeyin.Ve bakirelik o tarz şekilde anlaşılmaz :) biraz araştırsaydın keşke

Mantar enfeksiyonunuz olabilir

öncelikle herkese iyi geceler bayanlar düzensiz adet görüyoruz bunun için ne yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…