Vajinal akıntı koyu kıvamlı

Kızlar tiksinenler lütfen bakmasın ama bilgisi olan yardımcı olabilir mi bu şekilde ilk kez akıntım oldu çok yoğun kokusuz korktum daha öncesinde mantar enfeksiyonu geçirmiştim. Sizce neden kaynaklanıyor. Hastaneye de gidemiyorum randevu doktor yok.
Eki Görüntüle 3105776 krem
Öğğğ, tiksinenler bakmasın diye bi şey yok. Yasak hanımefendi ya. Bunu atmadan da anlatabilirdiniz vallahi kusazam ama

Bu cidden saygısızlık kaç kişi okuyor burayı
2BCF02FF-1ABD-4C05-9294-10EC6F55959F.jpeg

Kızlar tiksinenler lütfen bakmasın ama bilgisi olan yardımcı olabilir mi bu şekilde ilk kez akıntım oldu çok yoğun kokusuz korktum daha öncesinde mantar enfeksiyonu geçirmiştim. Sizce neden kaynaklanıyor. Hastaneye de gidemiyorum randevu doktor yok.
Eki Görüntüle 3105776 krem
İnsan bunu doktoruna bıle gostermeye utanır milyon üyesi olan bir siteye nasıl gonderebilıyorsunuz, üye olmadan ziyaretciler de girebiliyor.. Insallah kımlıgıniz ifşa olur da rezil olursunuz!

İnsan bunu doktoruna bıle gostermeye utanır milyon üyesi olan bir siteye nasıl gonderebilıyorsunuz, üye olmadan ziyaretciler de girebiliyor.. Insallah kımlıgıniz ifşa olur da rezil olursunuz!
Canım bence sen işine bak. Herkes seninle aynı görüşte değil. Doktoruna veya hemşirelere idrar ve ya dışkı tahlili verdiğin de utanmiyorsunda gelip burada cicim kızımı oynuyorsun

Teşekkürler çocuk için erken diye düşünüyoruz
Canım aynı şeyi bende düşünüyordum şuan çok pişmanım çocuk istiyoruz dediğimiz an çocuk olmuyormuş aylardır deniyoruz ve kadınlar kulübünde olan çoğu kişi de birbirimize destek oluyoruz benim önerim böyle düşünmeyin sonradan pişmanlık oluyor yine de siz bilirsiniz ben içimden geldi söylemek

Canım bence sen işine bak. Herkes seninle aynı görüşte değil. Doktoruna veya hemşirelere idrar ve ya dışkı tahlili verdiğin de utanmiyorsunda gelip burada cicim kızımı oynuyorsun
Adı üstünde doktor ve hemşire. Sağlık kuruluşunda muayene olurken MECBUREN gösteriyor insanlar.

Ama böyle, milyonlarca insana açık bir sitede, destursuz, gayet rahat bir tavırla iğrenç bir fotoğraf paylaşmak, saygısızlıktır. Doktor hastanede doktordur. Buradaki tüm üyeler doktor veya sağlık çalışanı bile olsalar, hastane dışında kimsenin iğrenç vücut salgılarını görmek zorunda değiller.

O yüzden bence üste çıkmaya çalışmayın daha fazla.

Canım aynı şeyi bende düşünüyordum şuan çok pişmanım çocuk istiyoruz dediğimiz an çocuk olmuyormuş aylardır deniyoruz ve kadınlar kulübünde olan çoğu kişi de birbirimize destek oluyoruz benim önerim böyle düşünmeyin sonradan pişmanlık oluyor yine de siz bilirsiniz ben içimden geldi söylemek
Çok teşekkür ederim sizin gibi birçok kişi aynı tavsiyeyi veriyor aslında ben istiyorum eşim bu konuda biraz daha evliliğin tadını çıkarmamız gerektiğini söylüyor. Zorlamakta istemiyorum ama olmaz ise diye çok korkuyorum. Yumurtalık kusuyormus

Adı üstünde doktor ve hemşire. Sağlık kuruluşunda muayene olurken MECBUREN gösteriyor insanlar.

Ama böyle, milyonlarca insana açık bir sitede, destursuz, gayet rahat bir tavırla iğrenç bir fotoğraf paylaşmak, saygısızlıktır. Doktor hastanede doktordur. Buradaki tüm üyeler doktor veya sağlık çalışanı bile olsalar, hastane dışında kimsenin iğrenç vücut salgılarını görmek zorunda değiller.

O yüzden bence üste çıkmaya çalışmayın daha fazla.
Tatlım uzatma üste çıkmak gibi bir niyetim yok herkes sen değil zaten cevabımı aldığım da silecektim ki aldım ve sildim. Emin ol medeniyet görgü konusunda fazlasıyla donanımlıyım ön yargın ve önerin sende kalsın.

krem
Terbiyesiz :tokat:

Vallahı inanır mısın bilmem ama onu verirken utanıyorum ben, ar perdesi diye bişey var duydun mu hiç??

Vallahı inanır mısın bilmem ama onu verirken utanıyorum ben, ar perdesi diye bişey var duydun mu hiç

Hastaneye mi benziyor burası acaba? Ya da hepimiz doktoruz hemşireyiz de farkında mı değiliz? Yaptığınız şeyden utanmadınız tamam, tepki gelince özür dilemediniz tamam, üste çıkmaya çalışıp insanları azarlamaniz neden?
En ufak bir şeyde tartışmak ve rencide etme çabası neden? Bence biraz kaosa yer arıyorsunuz!

X