vajinadan dışkı gelmesi........acillllllll

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
842
6
40
arkadaşlar böyle bişeyle karşılaşan yada konu hakkında beni bilgilendirebilecek var mı?pazartesi dr a gidicem ama panik ve endişeliyim korkuyorummmmmmmmmmm:KK43:

canım hıc boyle bırsey duymadım ama normal olmadıgını dusunuyorum, bence ptesıyı bekleme hemen dr a gorun

off kafayı yicem.netten araştırıyorum ya kanser belirtisi diyo yada bağırsak yırtılması.

ben de ilk defa duydum ama bence de bir an önce gidin bir hastaneye.baya sıradışı bir durum gibi görünüyor..

nasıl yani her tuvalatttemi oluyor bu yoksa temizlenirkenmi fark ettin bi seferlik.
bulasmış ve siz öyle fark etmiş olabilrmisiniz belkide.

arkadaşlar böyle bişeyle karşılaşan yada konu hakkında beni bilgilendirebilecek var mı?pazartesi dr a gidicem ama panik ve endişeliyim korkuyorummmmmmmmmmm:KK43:

sen şaka mı yapıyorsun arkadaşım ? başıma böyle birşey gelse acile öyle bir giderim ki koşarken ayaklarım popoma degmez ne pazartesisi belki 1gün degil 1 saat bile önemli, saglıgın için yani pess dogrusu

yok artık daha neler:KK1:

siz yerleri karıştırdınız galibasempatiksalakcinni

yok artık daha neler:KK1:

siz yerleri karıştırdınız galibasempatiksalakcinni

hyr cnm yerleri falan karıştırmadım tuvalete gidip peçeteye siliyorum sarı akıntı tarzında parçalar geliyo .dr a gitme konusuna gelince evde küçük bebeğim var ve eşim nöbetçi izin alamadı gidemiyorum o yüzden yapıştım kaldım pc ye bilgi almak için.ama siz dalga geçiyosunuz.saolun..

Sana öyle geliyor olmasın, eminmisiin? bu akıntı veya vajina içinde olan bir miyondan kaynaklı bişey olabilir. Doktora görün hemen..Çok geçmiş olsun..

Son düzenleyen: Moderatör:
hyr cnm yerleri falan karıştırmadım tuvalete gidip peçeteye siliyorum sarı akıntı tarzında parçalar geliyo .dr a gitme konusuna gelince evde küçük bebeğim var ve eşim nöbetçi izin alamadı gidemiyorum o yüzden yapıştım kaldım pc ye bilgi almak için.ama siz dalga geçiyosunuz.saolun..

bakın kendinizde sarı akıntı tarzı şeyler diye niteliyosunuz

açtığınız başlıkla (vajinadan dışkı gelmesi) anlattıklarınız arasında bir bağlantı kuramıyorum

ya başlığı düzeltin ya da başlığa uygun konuşunsempatiksalakcinni

teşekkür ederim arkadaşlar.ama şöyle bişey oldu dün akşam:
eşimle yemekten sonra yürüyüşe çıktık evde bişeyim yoktu dışarı çıkınca bi karın ağrısı ve şiddetli bi şekilde büyük tuvaletimin geldiğini anladım karnım felaket ağrımaya basladı eşimi eve gönderdim hemen arabayı alması için onu beklerken kendimi çok fazla sıktım pantolonuma yapmamak için allahım çok gülünç ama geberiyodum diyebilirim ağrıdan sancıdan.sonrada bu olay olunca düşündüm acaba kendimi çok fazla sıktığımdan bağırsağım yırtılmışmıdır die.bilmiyorum kafam çok karışık.bi arkadaşımda sezeryan ameliyatından sonra böyle olduğunu söyledi.ama ben sezeryan olalı 14 ay oldu...offf çok kötüyüm:KK43:

eşiniz nöbetine gitmeyiversin hayat memat meselesi arkadaşım bu elbet idare edilebilir bir şekilde, sen hemen doktora git lütfen,, ihmale gelmez bak kanser belirtisi falan yazıyor Mazallah ya bilmiyorumkismile

bende öle dedim cnm gitmeyiver die ama olmuyo işte komutanları izin vermedi..

X