Vajinada süngerimsi yapıda yanma

Feyz9830

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2023
10
6
24
Hanımlar merhaba
Evliyim ve G noktasını bulmaya çalışıyorum. Kendi parmağımla o bahsedilen süngerimsi yapıyı buldum ama ona dokunduğumda biraz yanıyor sonra geçer gibi oluyor bu normal mi bi 5 ay önce vajinismus atlattım

Bu kadar enteresan cevaplar beklemiyordum :) g noktasıyla temas edenlerin yazısını okudum bir çok kişi yazmıştı yine kadınlar klübünde o yapı da her kadında var :) deneyen fikri olanlardan cevap bekliyorum :)

Kadınlar kendini tanıyamadan ölüp gidiyor ben de devamlı bunu yapmıyorum bu kez denedim :) ben kendimi iyi tanıyıp ona göre daha kaliteli yaşama düşüncesindeyim

Hanımlar merhaba
Evliyim ve G noktasını bulmaya çalışıyorum. Kendi parmağımla o bahsedilen süngerimsi yapıyı buldum ama ona dokunduğumda biraz yanıyor sonra geçer gibi oluyor bu normal mi bi 5 ay önce vajinismus atlattım
Vajina içinin heryeri aynı yapıda diye biliyorum g noktası diye gösterilen kısım önde biraz içerde kalıyor acaba enfeksiyon mu mantar mi var? yanması garip geldi normal değil doktora gidin büyük ihtimalle bulayım derken kurcala kurcala enfeksiyon kaptınız.

Bende vajinusmusum evet oraya dokunun haz alın diyorlar ama nerede o tam cozemedim ayrıca enfeksiyon mu kaptın yada çok ellediysen zedelenmistir bilemiyorum

Aslında bi müddet önce vajinal enfeksiyonum vardı ama ondan mı bilemedim nioli yağı vermişti doktor

Şöyle ki vajinaya parmak girdikten sonra orada dokununca gıdıklayan bir yapı var çok ileride değil yakın girişe

X