Vajinada koku

Bendede aynı problem var çok doktora gittim geçici ilaçlar verdiler en son özel hastaneye gittim fitil, bı kaç ilaç ve eczaneden doğal bı vajinal ilaç verdi içine sıkıp bir saat kadar yatıyorsun , esimede urolojiye gitmesini önerdi belki eşimden kaynaklanan bisey olabilir dedi , seni çok iyi anlıyorum artık o koku yüzünden bişey yapmak istemiyorumdum ama şuan çok şükür bu durum düzeldi

Bendede aynı problem var çok doktora gittim geçici ilaçlar verdiler en son özel hastaneye gittim fitil, bı kaç ilaç ve eczaneden doğal bı vajinal ilaç verdi içine sıkıp bir saat kadar yatıyorsun , esimede urolojiye gitmesini önerdi belki eşimden kaynaklanan bisey olabilir dedi , seni çok iyi anlıyorum artık o koku yüzünden bişey yapmak istemiyorumdum ama şuan çok şükür , bide en büyük tavsiyem mecitefendinin nioli yağını duştan sonra iç camasirna damlar o yağ enfeksiyonu engelliyor ve mentollü temiz bı kokusu oluyor

Nasıl geçti ozelhastaneye gidince mi

Nasıl geçti ozelhastaneye gidince mi
Evet çok şükür oraya gidince ordaki doktorlarin verdiği ilaçlarla geçti, aslında hastaneyle alakası yok iyi bı doktora denk gelmekle alakali verdiği ilaçlarla ilişkili bana hep fitil verip gönderdiler o şekilde olunca geçmiyor o zamanda

Ve kesinlikle Mecitefendinin nioli yağını kullanmani tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…