Vajinada iltihap çiban

hellohelo

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
62
34
Arkadaşlar 3 gündür vajinamin üst kısmında yani klistorisin hemen üst ve hafif sağ kısmında bir şişlik oluştu sanki sivilce iltihabı topladı 3 günde sertlesti, resmen çıban gibi o kadar can yakıyor ki doktordan randevu aldım 4 gün sonrasına bulabildim anca ama canımdan can gidiyo desem yeridir,
Kaç gündür çok araştırma yaptım yani örnek olarak hiç bişey bulamıyorum malesef, yaklaşık 2 hafta önce baya vajimn üst kismini fena bir şekilde çarptım hatta acısı bir kaç günde sürdü, diyorum carptigim yer iltihaplandi da iyice aşağıya kadar indi mi kafayı yemek üzereyim düşünmekten.. daha önce bu tarz iltihaplı çıban gibi bir durum geçiren olduysa nasıl rahatlatabilirim acısını hafifletebilirim bilgi verebilir misiniz en azından 4 günü böyle geçireyim

Ben. Defalarca doktora gittim. Antibiyotikler, iltihabı boşaltmalar vs. Ama her antibiyotikten sonra tekrarladı. En son gittiğim doktor kurşun suyu verdi ve baticon. Kurşun suyu ile yıka ve baticon sür dedi. Ve yaklaşık 2 yıldır hiç böyle bir problem yaşamadım. Bir ara kronikti bende bu gerçekten sosyal hayatı da mahveden bir şey yani dışarıda rahat oturamıyor ve pantolon giyemiyordum.

Ben. Defalarca doktora gittim. Antibiyotikler, iltihabı boşaltmalar vs. Ama her antibiyotikten sonra tekrarladı. En son gittiğim doktor kurşun suyu verdi ve baticon. Kurşun suyu ile yıka ve baticon sür dedi. Ve yaklaşık 2 yıldır hiç böyle bir problem yaşamadım. Bir ara kronikti bende bu gerçekten sosyal hayatı da mahveden bir şey yani dışarıda rahat oturamıyor ve pantolon giyemiyordum.
Çok geçmiş olsun sizede benim başıma ilk defa geliyor gerçekten çok kötü tam net bişey de bulamıyorum o kadar stressteyim ki işe gidecegim tüm gün ayakta kosturmali çalışıyorum nasıl yapacağım bilmiyorum :KK43:

Bendede olmuştu adı bertolin kisti bakın bumu?
Bende kaç gün çektim oturamadım bile sonra kendiliğinden patladı
Yinede kadın doğuma gittim smeer testi yaptı her ihtimale karşı. Oda patlamış dedi

Bendede olmuştu adı bertolin kisti bakın bumu?
Bende kaç gün çektim oturamadım bile sonra kendiliğinden patladı
Yinede kadın doğuma gittim smeer testi yaptı her ihtimale karşı. Oda patlamış dedi
Bartholin kisti beimde kafamı karıştırıyor fakat örneklerde hep vajina giriş kısmında yani aşağıda, bende olan yukarıda iç dudakların üstünde başlıyor klistorisin üstünden sağ iç dudağa doğru sislik,
Peki patlamadan önce yaptığınız bı yöntem oldu mu ben dün buz tutmaya çalıştım ama sıcak daha mı iyi gelir bilemedim :KK43:

Geçmiş olsun benin popom oyle aksam yine gözüm kadar çıkmış 😪 bende sürsem olur mu acaba

Bartholin kisti beimde kafamı karıştırıyor fakat örneklerde hep vajina giriş kısmında yani aşağıda, bende olan yukarıda iç dudakların üstünde başlıyor klistorisin üstünden sağ iç dudağa doğru sislik,
Peki patlamadan önce yaptığınız bı yöntem oldu mu ben dün buz tutmaya çalıştım ama sıcak daha mı iyi gelir

Benimde öyle Bi yerdeydi doktor sert ilişkide olur demişti afedersin benimde öyle olmuştu benim kendiliğinden patladı. Keşke rahatlatacak bşy bilseydim maalesef acile gidin en azından

Tam kltorstin yanındaydı iç kısımda 4 5 gün sonra kendiliğinden patladı o an bütün. Acı bitti zaten

X