vajina :(

ssiiisuyy

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
89
11
24
konuyu nereye açacağımı bilemedim. malum SICAKLAR yüzünden kendimden rahatsız hissediyorum. evde neredeyse çıplak dolaşıyorum ancak sanki vajinamda bir koku var. akıntım yok enfeksiyonum da yok. şu dönemde bunu nasıl halledebilirim? internette nem ve ter yazıyor evet gün içinde terliyorum. nasıl geçirebilirim?

Sık duş, pamuklu ve düzenli değişen iç çamaşırı. Terledikçe değiştirin. Yine de koku oluyorsw enfeksiyon başlangıcı da olabilir. Bir de bol bol su. Koku var sabunla duş jeli ile falan yıkamayın. Vajina için özel temizleyici var eczaneden temin edebilirsiniz.

konuyu nereye açacağımı bilemedim. malum SICAKLAR yüzünden kendimden rahatsız hissediyorum. evde neredeyse çıplak dolaşıyorum ancak sanki vajinamda bir koku var. akıntım yok enfeksiyonum da yok. şu dönemde bunu nasıl halledebilirim? internette nem ve ter yazıyor evet gün içinde terliyorum. nasıl geçirebilirim?
Ben her gün duş alırım ve de günde 2 defa iç çamaşır değişirim asla böyle bir sorun yaşamıyorum, temizliğe de dikkat edin mutlaka , yaz günü daha fazla özenli olmanız lazım...

Sık duş, pamuklu ve düzenli değişen iç çamaşırı. Terledikçe değiştirin. Yine de koku oluyorsw enfeksiyon başlangıcı da olabilir. Bir de bol bol su. Koku var sabunla duş jeli ile falan yıkamayın. Vajina için özel temizleyici var eczaneden temin edebilirsiniz.
2 günde 1 duş alıyordum artık her gün alacağım her gün çamaşır değişiyordum şimdi 2 kez yapayım, teşekkürler 💌

hepsini 2 günde bir yapiyorum bir de her gün yapayım.. teşekkürler öneri icin 💌

Enfeksiyon bazen belirti vetmeyrbılıyor.
Ben doktora rutin smear olurken cok canım yandı da hıc bu kadar zorlanmadım daha once demıstım
Doktor enfeksiyonun var ılacta yazalım sana demıstı.
Hıcte akıntı kasıntı yanma vırt zırt ım yoktu bıle, sıfır belirti

Enfeksiyon bazen belirti vetmeyrbılıyor.
Ben doktora rutin smear olurken cok canım yandı da hıc bu kadar zorlanmadım daha once demıstım
Doktor enfeksiyonun var ılacta yazalım sana demıstı.
Hıcte akıntı kasıntı yanma vırt zırt ım yoktu bıle, sıfır belirti
tesekkurler. ama vucudumu biliyorum enfeksiyon yok

X