Vajina yanmasi var cok kötü kızlar yasayan var mi?

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.549
729
33
Kizlar ne olur yardim edin cok kötü vajina yanmasi yaşiyorum. Normalde bazen oturunca bile yaniyor durduk yere. Simdi adetimin son gunleri kahverengi akinti geliyor ama sanki aci biber surersin oyle bir yanma var ya dayanamiuorum ne kullandiysam gecmedi antibiyotik kuandim kullanirken iyi birakinca yine basliyor. Ne yapmaliyim ya ne olur biliyosaniz yasayan varsa yardim edin. Bekarim normalde ama bu halde evlenirsem hayatta yapamam o derece yaniyo.

Canim enfeksiyon kapmissin muhtemelen.gecen ay ben oyleydim.malesef sigil cikmisdi vajinada ve yanmami desem kasintimi desem ne otura biliyorum ne kalka biliyorum yurumekde bile zorluk cekiyordum oderece.Elma sirkesi surdum biraz aciyor ama olsun.1 hafta gunde iki uc kez elma sirkesi surdum hatta pamuga surub yarim saat bekletdim cok sukur agrisi dindi

Bende de olmuştu elma sirkesi pamuga dök sabah akşam sil düzenli yap bıkaç gün sonra hiç bişey kalmıyor benimki öyle geçti biraz yakıyor yakarsa elma sirkesini biraz suyla karıştır oyle sil mikropları öldürüyor antibiyotik geçiriyor sonra idrarla attıgın için ilaç bitince tekrar başlıyor

Canim enfeksiyon kapmissin muhtemelen.gecen ay ben oyleydim.malesef sigil cikmisdi vajinada ve yanmami desem kasintimi desem ne otura biliyorum ne kalka biliyorum yurumekde bile zorluk cekiyordum oderece.Elma sirkesi surdum biraz aciyor ama olsun.1 hafta gunde iki uc kez elma sirkesi surdum hatta pamuga surub yarim saat bekletdim cok sukur agrisi dindi
Bende elma sirkesi suyu iciyorum o biraz kesiyo ama gecmiuo sonra yine ayni doktora gidicem kesin de neden dolayi enfeksiyon kapilir ki ben cok dikkat ediyorum aslinda. Yanma normal mi idrar yaparken de herzaman yanma olmuyor aslında

Bende de olmuştu elma sirkesi pamuga dök sabah akşam sil düzenli yap bıkaç gün sonra hiç bişey kalmıyor benimki öyle geçti biraz yakıyor yakarsa elma sirkesini biraz suyla karıştır oyle sil mikropları öldürüyor antibiyotik geçiriyor sonra idrarla attıgın için ilaç bitince tekrar başlıyor
Aynen antibiyotik kullaninca iyi birakinca yine başlıyor . Elma sirkesi suyunu iciyorum zaten. Sürsem gecer mi elma sirkesi yakmaz mi çok

Bende elma sirkesi suyu iciyorum o biraz kesiyo ama gecmiuo sonra yine ayni doktora gidicem kesin de neden dolayi enfeksiyon kapilir ki ben cok dikkat ediyorum aslinda. Yanma normal mi idrar yaparken de herzaman yanma olmuyor aslında
Hayir normal degil tabi bendede var bu aralar .bende gidecegim yesil akintimda var sende akinti varmi,

Az once denedim biraz gecirdi biliyomusun yanmasini insallah iyi gelir ya denicem evet yakiyor biraz yaksin bundan iyidir boyle yanma mi olur anlamadim. Vajina enfeksiyonu mu idrar yolu mu anlamadim

Bende akinti var camasirim hep sararir degistiriyorum zaten sürekli. Nisanliyim simdi böyle olursa evlenip hamile kalsam çocuk olmaz diye korkuyorum vallahi
Oyle dusunme ama enfeksiyonda bos verilecek gibi degil benimde yesile benzer akintim var ve hamileyim malesef yesil akinti iyi degil bakalim kurtuka biliyormuyuz

2-3 gündür ben de yaşıyorum. Kaşıntı, yanma. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kendiliğinden geçer mi bilmiyorum. İnternette doğal yöntemler yazıyor ama ben güvenemiyorum. Eczaneden krem alsam yine tekrarlar mı? Çok sinirlerim bozuluyor. Bazı yerlerde ilaçla bile geçmediği yazılmış. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:
2-3 gündür ben de yaşıyorum. Kaşıntı, yanma. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kendiliğinden geçer mi bilmiyorum. İnternette doğal yöntemler yazıyor ama ben güvenemiyorum. Eczaneden krem alsam yine tekrarlar mı? Çok sinirlerim bozuluyor. Bazı yerlerde ilaçla bile geçmediği yazılmış. Ne yapmam gerekiyor?
Kasinti olursa mantar diye yazıyor valla ben ne zamandir dogal yollara başvurdum. Bu aksam sirkeli su yaptım kesti biraz pamukla temizleyince birsz yakiyor ama geçiriyor her gün sabah aksam dene. Internetten okadar cok arastirma yaptim ki netten ne iyi gelir diye cok sey kullandim en son sirkeli suyu deniyorm

Canım yanma varsa idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsun.en kısa zamanda doktora görün.yada eczaneye sağlık ocağına bi sor monurol diye tek kullanımlık toz bi ilaç var suya karıştırıp iciyorsun.silip atiyo enfeksiyonu

Canım yanma varsa idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsun.en kısa zamanda doktora görün.yada eczaneye sağlık ocağına bi sor monurol diye tek kullanımlık toz bi ilaç var suya karıştırıp iciyorsun.silip atiyo enfeksiyonu
Baktim simdi antibiyotik kullandim iyi geldi sonra tekrar başlıyor ayni seyler

Hic duymamistim bide bundan deneyeyim belki gecirir. Bir yil oldu gecmiyo bu enfeksiyon sürekli yanma sorunu cekiyorum

Az once denedim biraz gecirdi biliyomusun yanmasini insallah iyi gelir ya denicem evet yakiyor biraz yaksin bundan iyidir boyle yanma mi olur anlamadim. Vajina enfeksiyonu mu idrar yolu mu anlamadim

Denemeye devam et canım elma sirkesi çok iyi geliyor mikropları öldürüyor dogal ph dengesine dönmesini saglıyor zaten her yapmada yanması azalıyor iyi oldugunu gösterir oda kuru tut sürekli sarı akıntı oluyordu iç çamaşırım sürekli ıslanıyordu benımde degiştir devamlı benım idrar yolu enfeksiyo olmuştu antibiyotik kullandım geçti bikaç gün sonra antibiyotikten vajinal enfeksiyon olmuştu oda elma sirkesi kullandım 1 hafta geçti

Denemeye devam et canım elma sirkesi çok iyi geliyor mikropları öldürüyor dogal ph dengesine dönmesini saglıyor zaten her yapmada yanması azalıyor iyi oldugunu gösterir oda kuru tut sürekli sarı akıntı oluyordu iç çamaşırım sürekli ıslanıyordu benımde degiştir devamlı benım idrar yolu enfeksiyo olmuştu antibiyotik kullandım geçti bikaç gün sonra antibiyotikten vajinal enfeksiyon olmuştu oda elma sirkesi kullandım 1 hafta geçti
Cok tesekkur ederim ya sanirim benimde senin gibi olmus antibiyotikten oldu kesin sık sık idrara çıkıyorum ama idrar yaparken yanma olmuyor ama cok sık cikiyorum sadece. Benimde kesin vajinal enfeksiyon oldu böyle bir yanma olmaz sadece ceken bilir diyorum ;((

Kızlar evli olanlarınız ve ilişkiye girenleriniz için söylüyorum; tırtıklı, noktalı ya da dış yüzeyi pürüzlü prezervatiflerden kaçının. Onlar da çok fazla aşınma yaptığından ilişki sonrası yanma yapıyor.

X