Vajina sol iç dudak içinde beyaz küçük sivilce gibi kabartılar neden olur?

Evhamli123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2020
480
427
Merhaba bundan yaklaşık 1 yıl once başladı bu sorun. Ara ara nüksetmeye devam ediyor. Sürekli aynı yerde sadece sol tarafta küçük beyaz kabartılar var. Genital ucuktan şüphelendim kadın doğum doktoruna gittim. Bana uçuk olmadığını mantar olduğumu soyledi. Jiletle aldığım için oraya enfeksiyon kaptırmışım o yüzden ara ara nüksediyormuş. Fakat ara ara hâlâ aynı sorunları yaşamaktayım. Sinirlerim çok bozuldu. Dermatolog a randevu alacağım yarın. Ben nedense kendimde bir hastalık olduğunu düşünüyorum bunu kafamdan atamıyorum. Bu durum ara ara nüksettiği için ömrüm boyunca bu durumla uğraşacağım gibi. Vajina iç dudakta beyaz küçük sivilce gibi kabarcıklar neden olur? Aranızda böyle bir rahatsızlık geçiren var mı?

Enfeksiyondan dolayı olabilir jiletle almak yerine tüy dökücü kullanın ve o bölgeleri ıslak bırakmayın eğer mantarsa ıslak kaldikca zaten o bölge tekrar yapar fazlasıyla kafaya taktığiniz zamanda geçmeyebilir.

Jilet yapmadan da çıkıyor anlamıyorum ki 2 3 ayda bir tekrar ediyor. Doktora gideceğim bakalım umarım bir çözümü vardır. Teşekkür ederim cevabınız için.

merhaba problem neymiş çözebildiniz mi?

Merhaba sizinle aynı sorunu şuam ben yaşıyorum galiba iki defa mantar enfeksiyonu gecirdim bu sefer sadece sol tarafta agrı ve acıma var nasıl çözümlediniz acaba

Merhaba sizinle aynı sorunu şuam ben yaşıyorum galiba iki defa mantar enfeksiyonu gecirdim bu sefer sadece sol tarafta agrı ve acıma var nasıl çözümlediniz acaba
Merhaba ben kadın doğuma da gittim dermatolog a da. Kadın doğum bir şey göremiyorum mantar enfeksiyonu var dedi. Mantardan dolayı orası aşınmış dedi. Ilaç verdi. Ve krem. 3 4 ay sonra tekrar aynı acıyı hissettim. Mantar olamaz diye düşündüm. Dermatologa gittim. Krem verdi. Antibiyotikli. Yağ bezesi var dedi. Içte çıkmasına da çok şaşırmıştım. Ama bünye yapabiliyormuş. Antibiyotikli krem verdi. Her acidiginda sür dedi. Ondan sonra da olmadı zaten :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…