Vajina şeklim ve renk sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mickisarisin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2014
6
-2
Arkadaşlar merhaba vajina şeklimden ve renginden cok rahatsızım beyaz tenli olmama rağmen bölgem cok koyu arkadaşlarım önemseme bu kadar diyorlar ama ne yapacağımı şaşırdım linke de atacağım sizce abartıyor muyum kötü mü gözüküyor yoksa ameliyat olmalımıyım kendime özgüvenim kalmadı

Arkadaşlar merhaba vajina şeklimden ve renginden cok rahatsızım beyaz tenli olmama rağmen bölgem cok koyu arkadaşlarım önemseme bu kadar diyorlar ama ne yapacağımı şaşırdım linke de atacağım sizce abartıyor muyum kötü mü gözüküyor yoksa ameliyat olmalımıyım kendime özgüvenim kalmadı
gerçek olmazsınız :110:

Yardım almam lazım cünkü bu konuda gerçekten ne şekilde nasıl kendimi rahatlatıcam inan bilemedim

Vajinanızın fotoğrafını çekip buraya attığınıza göre bence de ameliyat olmalısınız. Beyin nakli.

Ya bu ne yaa bu nasıl bi genişlik böyle bişeyi nasıl rahatlıkla koyabiliyorsunuz şaka gibi gerçekten şaka gibi rezillik

Ya bu ne yaa bu nasıl bi genişlik böyle bişeyi nasıl rahatlıkla koyabiliyorsunuz şaka gibi gerçekten şaka gibi rezillik
Ya arkadaşlar art niyet veya farklı bir amaçla koymadım eklenti bulabileceğim bi şey bulamadığım için böyle koydum daha yeni kullanıyorum burayı gizler veya ek bir şekilde ekler diye düşündüm neden bu tepkiniz anlamadım

Ya arkadaşlar art niyet veya farklı bir amaçla koymadım eklenti bulabileceğim bi şey bulamadığım için böyle koydum daha yeni kullanıyorum burayı gizler veya ek bir şekilde ekler diye düşündüm neden bu tepkiniz anlamadım
Terbiyesiz! Bir de aciklama yapiyorsun utanmadan. Sikayet edin arkadaslar

Madem bu kadar takıntılısın bu konuya, buraya sormadan önce illa ki internette araştırmış olman gerekirdi. Vajinanın olması gereken, “düzgün” bir şekli mi var, ne bekliyorsun ameliyattan? Koyuluk da hemen herkeste olan bir şey, bunu da biliyor olmalısın. Üşenmeden çekip atmış bir de, nasıl bir işsizsin?

Umarım fakesindir. Ortalık manyak kaynıyor ya.

Erkekmisin kizmisin bilmem ama burada ne azgin erkekler var ne de aldatma dusuncesi olan kadinlar
Bu fotoyu yanlış siteye atmissin buradan bekledigini alamazsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X