Vajina girişinde kırmızı bölge

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kulüp siz oraya fotoğraf eklerken onun nerenizin fotoğrafı olduğunu algılayamıyor maalesef. Dur şeyini paylaşma diye uyarı nasıl çeksin.
Bu kısmı tamamen sizin edebinizle alakalı.

Kulüp siz oraya fotoğraf eklerken onun nerenizin fotoğrafı olduğunu algılayamıyor maalesef. Dur şeyini paylaşma diye uyarı nasıl çeksin.
kusura bakmayın dememe rağmen edepsiz diyerek hakaret etmekte diretiyosunuz pes gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum

Mune arkadaslar seyinin fotografini atmak istedigindeee upsssss napiyosun ahlaksiz diye bir uyari koyabilir misin? Zira kimisi anlamiyo ozel bolgenin ne demek oldugunu

Allah'tan denk gelmedim. Muhattabın doktorun. Hasta herkes açsa olacak iş mi şimdik site ne siteye dönüşür dilber hala gibi abbuvv diyorum. Ayrıca buraya erkek insanlar da sızabiliyor bu ne rahatlık biraz özen gösteriver özeline.

kusura bakmayın dememe rağmen edepsiz diyerek hakaret etmekte diretiyosunuz pes gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum
Edepsiz diye alenen bir kelime kullanmadım bir.
İkincisi de şuan size durduk yere özel bölgemi çekip atsam ne hissedersiniz bi empati kurun.
Gerçekten ben ceza almak istemiyorum yok yere. İlk görüşte asabım bozuldu bi an.
Tamam bitti gitti.
Tecrübe edinmiş oldunuz.
Bir daha koymazsınız olur biter

Ayyyy hic utanmadin dimi seyinin fotografini ahlakli bir sekilde alanen herkese acik bir forumda paylasan hanimefendiye edepsiz demeye cik cik cik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…