Vajina girişinde kırmızı bölge

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

maryyyy1662

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2022
55
3
Kızlar merhaba, benim yıllardır geçmeyen akıntım var ilaç fitil vs hepsini kullandım çözüm bulamadım ne yapacağımı bilmiyorum. Vajina girişimin altında bi kızarıklık var ve geçmiyor dr muayenede normal dedi geçti ama bana normal gelmiyor fotoğrafını koyacağım bakmak isteyenler ve yardımcı olmak isteyenler bakabilir sizin de böyle mi biliyorum herkesin yapısı farklı ama yine de içim rahat etmiyor artık çok yoruldum..

Yok artık ya siz şaka mısınız !!!!!!!!!! Fotoğraf neeeeeeeeeeee

Orasını çekip koyanıda ilk kez gördüm

sapıklık olan ne sadece kızarık bölgeyi çektim yardıma ihtiyacım vardı zihniyetiniz kötü açmasaydınız hanımefendi kırpıp attım nude atmadım
İnanın tıklamadım bile. Başlığın sonundaki küçük haliyle olan yetti. Bu sizin mahreminiz hanımefendi. Bunu görmek zorunda değiliz. Sapıklık tabi ki.
Kadınlar kulübü diye de herşeyimizi paylaşamıyoruz kusura bakmayın. Genital bölgenizi çekip atmak ne demek.
Ben zihniyeti kötü ilan edildim ya. Şaka gibi.
Biraz edep.

eee bide tamamini atsaydin alla sen savunmaya bak nude atmadim diyo saka misiniz siz? Ondan bizde var cok istesek eger kafayi bakariz pis pipili kadin
kardeşim hasta mısın öncelikle bana hakaret edemezsin burasının belirli yasakları olmasa o fotoyu bana attırmaz açmasaydın madem sizden sadece yardım istedim demediğiniz şey kalmadı gerçekten berbatsınız

Fotografi görmedim, gormek istemem.

Kirmizi bolge diye tarif ettiginiz kisim, putur putur ve cilek benzeri gorunuyorsa bir cesit bakteriyel enfeksiyon geciriyorsunuzdur.

Doktorun oradan suruntu alip kultur istemesi gerekirdi.

Ama dedigim sekilde gozukmuyorsa sorun olmayabilir.

görmek zorunda değilsin zaten yazma o zaman bakma okuma bu kadar basit, mahrem olduğunu bende biliyorum çevremde paylaşabileceğim kimse olmadığı için sizden yardım istedim sapık,iğrenç, pis bilmem neli neler dediniz şaka gibi

Benim kurdugum cumlede hakaret ettigimi soylediginiz kismi da ayni seyinizi kesip attiginiz gibi kesip atar misiniz? Haaa bu arada istersem hakaret ederim hakediyosunuz cunku bizene senin mamindan damindan doktor bakmis ne aciyon onune gelene ayyyyy simdi hakaretim geldii ediyorummm seni ucuz kadin puhhh sana da mamina da damina da pislik

Tabi
Ki yasakları var,birazdan yasak yersiniz

hanımefendi tedavi olmanızı öneririm sağlıklı bi insan olmadığınız aşikar öfkenizi kininizi burada kusacak yer arıyosunuz ve eminim ki sizin damınız mamanız bundan beş kat daha kötüdür

teşekkür ederim hanımefendi bir tek siz insan gibi bi cümle kurmussunuz saldırmadan. sağolun doktora söyleyeceğim

Görmek zorunda değilsin diyorsunuz tamam da başlığa fotoğraflı yazsaydınız tıklamazdım zaten. Neyse sizin yüzünüzden ceza almak istemiyorum.
Böyle fotoğraflar koymak yasak.
Bilginiz olsun.

hanımefendi tedavi olmanızı öneririm sağlıklı bi insan olmadığınız aşikar öfkenizi kininizi burada kusacak yer arıyosunuz ve eminim ki sizin damınız mamanız bundan beş kat daha kötüdür
Valla onu benimlen beyim bilir sen ne bilecen ulu orta acarsam bigun sende fikrini soylersin kii kimin hasta oldugu ortada doktora gidip soyledikleriyle tatmin olmayan seyini ulu orta acan biri en iyi ihtimalle hastalik hastasidir seyini bilmem de kafani iyilestirmen lazim ziraaa kullanmaya kullanmaya baya bi korelmis

Görmek zorunda değilsin diyorsunuz tamam da başlığa fotoğraflı yazsaydınız tıklamazdım zaten. Neyse sizin yüzünüzden ceza almak istemiyorum.
Böyle fotoğraflar koymak yasak.
Bilginiz olsun.
forumu çok kullanmıyorum bu yüzden böyle bi seçenek olduğunu bilmiyordum tek amacım fikir edinmekti yemediğim hakaret kalmadı yine de kusura bakmayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…