Vajina Dudak Görünümü Ablalarım Ne olur Bi Bakın

Ben smeliyat oldum canım kesinlikle yaptırmalısın ... Çok rahatlıyacaksın gör bak...

ben internette okumustum buna dair napilabilir diye biri ben kontrol icin gittim doktor dalga gecti iste masturbasyondan oluyomus diye yazmisti :-/ cekiniorum biraz da

bu yaşımda vajina dudaklarımdan birinin diğerine göre bariz çok daha büyük ve sarkık olduğunu daha yeni anladım. bunu da cesaret edip de epilasyona gittiğimde epilasyonu yapan bayan söyleyince anladım. inceleyince de iki dudak arasındaki ciddi farkı gördüm.
bekarım ilerde evlendiğimde bi sorun olur mu bu bana? kimseye anlatamıyorum ama evlenince sıkıntı yaşarım diye korkuyorum. kimseye de soramıyorum.. utanıyorum.. hem rengi koyu hem bi dudak büzüşük ve büyük.. hiç estetik değil..
ne olur bi yardım edin..ameliyat mı yaptırsam? maliyeti ne olur? hemen hastaneden çıkar mıyım? kocam evlenince sorun eder mi ama herşeyden önemlisi benim psikolojim alt üst oldu... off napıcam ben

Canım bende de aynı durum var ben 13-14 yaşlarında fark etmiştim ve inanılmaz kafaya takıyordum. Annem hep 18ini geç ameliyat yaptırcam vs diyordu, tabi 18i doldurunca koşa koşa gittik doktor çok normal bir şey olduğunu bir çok kadında aynı durum olduğunu erkeklerin çok da önemsemediğini söyledi ve eğer ameliyat olursan ilerde cinsel hayatında zevk alamazsın dedi hissizleşiyormuş sanırım, asla tavsiye etmiyorum dedi ben de vazgeçtim. Şimdi hiç takmıyorum çünkü çok normal bi durum bu, eğer çok abartılı bi büyüklük yoksa sen de takma canım bir çok kadında olan bi durummuş :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende de vardı evet,fakat eşim bundan memnun bile oluyor :)

bende hiç dert etmemeye başladım zaten,zaman geçtikçe mutlaka bi farklı uzama oluyor.O yüzden sizde asla takmayın bunları derim.

Arkadaslar hissizlik falan boyle seyler yok ya lutfen yanlis bilgilendirmeyin. Rahatsizsan git kestir benim gibi bence ohh dunya varmis dersin inanki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok normal bir durum 😉bir cok bayan Boyle bende kesinlikle evlenmeden bisey yapma cunku bazi esler daha hosunA gidiyor yada umursamiyor esinden dolayi bir sikinti olursa duzeltirsin

Saglikli gunler

X