Vajina Dudak Görünümü Ablalarım Ne olur Bi Bakın

bu yaşımda vajina dudaklarımdan birinin diğerine göre bariz çok daha büyük ve sarkık olduğunu daha yeni anladım. bunu da cesaret edip de epilasyona gittiğimde epilasyonu yapan bayan söyleyince anladım. inceleyince de iki dudak arasındaki ciddi farkı gördüm.
bekarım ilerde evlendiğimde bi sorun olur mu bu bana? kimseye anlatamıyorum ama evlenince sıkıntı yaşarım diye korkuyorum. kimseye de soramıyorum.. utanıyorum.. hem rengi koyu hem bi dudak büzüşük ve büyük.. hiç estetik değil..
ne olur bi yardım edin..ameliyat mı yaptırsam? maliyeti ne olur? hemen hastaneden çıkar mıyım? kocam evlenince sorun eder mi ama herşeyden önemlisi benim psikolojim alt üst oldu... off napıcam ben

sırf bu yuzden lazere gitmeye cekinmiştim allahtan gittgim yerdeki kadın oyle bi şey soylemedı ama tip tip baktı ://// uff insan gerçekten kafaya takıo bunu da...

Evet birçok bayanda aynı şey var herkesin farklı farklı ama büyük kayıp değil

Alemsiniz valla :KK64:

Mesajı açanda mesaja cevap verenlerde hep evlenince sorun olur mu demiş durmuşlar. Şimdi kendi kendinize sorun bi eşinizin pipisi küçük olsa :KK52: acaba o sizin için bıçak altına yatmaya razı olur muydu. Yok evlenince sorun olur mu eşim beyenmiz gibi düşünüp erkekleri bulunmaz hint kumaşı gibi görmeyi bırakın ne olur. Kusursuz sevgili arayan sevgilisiz kalır :KK64:

amalıyat olalı 2 yıl oldu fakat menun degılım sımetrı yok zaten ve cok acı cektım duydum resmen dıkıslerı ben bu sefer iç dudakları takmıyorumda dıs dudaklardakı yag dokusu azaldı 2 cocuktan sonra dolayısıyla bıraz daha dolu olsa dıs dudaklar ıc dudaklar hıc gorunmucek kapalı durcakk ve bu renk kokuylasmna olayıda artı canımı sıkıyor bakalım arastırıyorum kafamda var bısıler:)) ayrıca erkekler bakjmıyor dıyenlere guluyorum kendınızı kandırmayın erkekler cok onem verıyor cunku onlara cok seksı gelıyor o bolgenın estetık ve guzel olması... ama hayat boşş cok ta takmaya gelmez mazallaf rabbım baska bır hastalık verıverır:))

operasyonu olan biri olarak derimki sakın olmayın....

merhaba.. benimde kafama takılan bir sorundu ondan yorumları görmek rahatlattı.. ameliyat olmuşsunuz sanırım.. tecrübenizi ve neden olmayın dediğinizi açıklayabilir misiniz teşekkürler:)

benim epilasyoncumdaaa ayyy ne kadar küçük ve güzelllllll duruyorrrr :KK37: o günden sonra gitmedim..manyakmı neeeee yaaa :KK53:

merhaba.. benimde kafama takılan bir sorundu ondan yorumları görmek rahatlattı.. ameliyat olmuşsunuz sanırım.. tecrübenizi ve neden olmayın dediğinizi açıklayabilir misiniz teşekkürler:)

Ben de bu ameliyatı çok araştırıp oldum ve kesinlikle olun derimmm bebek gibi oldummm

benim epilasyoncumdaaa ayyy ne kadar küçük ve güzelllllll duruyorrrr :KK37: o günden sonra gitmedim..manyakmı neeeee yaaa :KK53:

ahahaah ne güzel iltifat etmiş kadın sana canım benim. kadınlar genelde kendilerininkinden başkasınınkini görmedikleri için karşılaştırma kıyaslama gibi bir imkanları yok ama epilasyoncu ablalar meslekleri gereği her gün belki onlarca görüyorlar bu yüzden dediklerine kulak vermek lazım. onların görüşü bir nevi ekspertiz görüşüdür benim gözümde. hatta bugüne kadar hiç yorum yapanına denk gelmedim ilk fırsatta bir fikir alayım bakalım :))

erkekler oraya bakmaz diyenler bence engin tecrübeleriyle değil hüsnü kuruntularıyla konuşuyorlar. kadın cinsel organı erkeklerin merakını en çok cezbeden bölgedir kendimizi kandırmayalım lütfen. hepsi aynı diyenlerin de kaç tane vajina gördüğünü merak ettim. her kadın özeldir ve her kadının vajinası kendi genetik özelliklerine göre farklı farklıdır.

ama bu yazdıklarımdan dolayı kimseye git ameliyat ol dediğim sonucu çıkmasın. şahsen ben olmazdım yani öyle bir sorunum olsa bile.

Valla benimkininde cok sımetrık olduğu soylenemez..ama artık takmamayı ogrendım eşim sayesınde..daha doğrusu takmazdım sadece beğenmezdim..evet erkekler oraya bakıyor ama umursayan var umursamayan..umursayan bı erkeğin yanında da asla olmam acıkcası..ve bana da laf soylese memnunıyetsızlıgını bellı etse "senınde t.şakların dızıne kadar ulaşmış" die laf sokarım herhalde:) ben eşimle paylaşmıştım bu durumu kendısı tuhaftır kı bu halını daha cok sevdıgını daha kadınsı durdugunu oburturlusunun bebek kukusu gıbı olduğunu ve cekıcı gelmedıgını soylemıştı kı cok acık sozludur kendısı.daha dogrusu bu durumun kendısı ıcın cekıcı yada wowww denıcek üzerinde yorum yapılıcak bi durum ,bı organ olmadığını soylemıstı..yanı sımdı erkekler kukumuzu begenmıcek dıe burunlarıda goguslerıde dudaklarıda popoyuda estetiğe sokalım..kıme ne kadar hitap edicez..nereye kadar estetik olucaz..kendımıze su soruyu sormak gerek gercekten cok mu kotu durumda orası..hıc bı sekılde tahammul edemıyormusun, eşin sevgılın hıc takmasa bıle yada begendıgını soylese bıle sen hala takıyormusun..ozaman estetık olmak gerek..yoksa bunun sonu gelmez hergun baska bır yerıne takarsın..klışe ama herseyın doğalı guzel senı sen olduğun gıbı seven olmalı yanında..senı eleştıren bı ınsana ınan bır omur katlanılmaz..

Canım estetik görünüm değil de günlük hayatına engel olacak kadar uzunsa ve sağlık sorunları vajinal enfeksiyon falan sık sık olursa kesinlikle yaptır... Ben rahatladım derim sana...yaptır!!

Valla benimkininde cok sımetrık olduğu soylenemez..ama artık takmamayı ogrendım eşim sayesınde..daha doğrusu takmazdım sadece beğenmezdim..evet erkekler oraya bakıyor ama umursayan var umursamayan..umursayan bı erkeğin yanında da asla olmam acıkcası..ve bana da laf soylese memnunıyetsızlıgını bellı etse "senınde t.şakların dızıne kadar ulaşmış" die laf sokarım herhalde:) ben eşimle paylaşmıştım bu durumu kendısı tuhaftır kı bu halını daha cok sevdıgını daha kadınsı durdugunu oburturlusunun bebek kukusu gıbı olduğunu ve cekıcı gelmedıgını soylemıştı kı cok acık sozludur kendısı.daha dogrusu bu durumun kendısı ıcın cekıcı yada wowww denıcek üzerinde yorum yapılıcak bi durum ,bı organ olmadığını soylemıstı..yanı sımdı erkekler kukumuzu begenmıcek dıe burunlarıda goguslerıde dudaklarıda popoyuda estetiğe sokalım..kıme ne kadar hitap edicez..nereye kadar estetik olucaz..kendımıze su soruyu sormak gerek gercekten cok mu kotu durumda orası..hıc bı sekılde tahammul edemıyormusun, eşin sevgılın hıc takmasa bıle yada begendıgını soylese bıle sen hala takıyormusun..ozaman estetık olmak gerek..yoksa bunun sonu gelmez hergun baska bır yerıne takarsın..klışe ama herseyın doğalı guzel senı sen olduğun gıbı seven olmalı yanında..senı eleştıren bı ınsana ınan bır omur katlanılmaz..

asyammm cok güldüm sen cok yasa emi ama doğu soylemıısn tabıkı bı kadının evvela kendı memnunıyetı onemlı hahahhaha senınde t.. skalrın dızıne kadar uzamış hahah aklımızda bulunsun buyerde sıkıştırır kullanırız ılerde gerekırse hahhahaha:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bu yaşımda vajina dudaklarımdan birinin diğerine göre bariz çok daha büyük ve sarkık olduğunu daha yeni anladım. bunu da cesaret edip de epilasyona gittiğimde epilasyonu yapan bayan söyleyince anladım. inceleyince de iki dudak arasındaki ciddi farkı gördüm.
bekarım ilerde evlendiğimde bi sorun olur mu bu bana? kimseye anlatamıyorum ama evlenince sıkıntı yaşarım diye korkuyorum. kimseye de soramıyorum.. utanıyorum.. hem rengi koyu hem bi dudak büzüşük ve büyük.. hiç estetik değil..
ne olur bi yardım edin..ameliyat mı yaptırsam? maliyeti ne olur? hemen hastaneden çıkar mıyım? kocam evlenince sorun eder mi ama herşeyden önemlisi benim psikolojim alt üst oldu... off napıcam ben

slm arkadaşlar hastanenin sitesini araştırmıştım DR.PINAR BATU VAJİNA ESTETİĞİ yapıyor .arkadaşım hiç utanma sıkılma herşeyin bir çaresi mutlaka var ..tavsiye ederim bir muayen ol bence ayrıca muayenelerde ücretsiz sadece kadınlar çalışıo orası artık ben ve arkadaşlarımın ikinci evi oldu diyebilirim...ihmal etmemelisin..

haberini bekliyorum :nazar:

Merhaba güzellik .. :)
iç dudak kısmında aynı sorun ben ve etrafımda bi kaç arkadaşta daha var.. bana büyüklerimin söylediği daha kolay çocuk doğurursun oldu.. vardır bi bildikleri :))
he bu arada ben vajinadan ufak bi operasyon gecirdim bu dudaklar için yapılan değildi. bana söylenen bir operasyon sonrasında hemen normal hayata devam edebileceğimdi Kİ ÖYLE OLMADI... kaldı ki senin bahsettiğin ameliyat için 1-2 gün veriyolar..
ben 1 aya toparladım ilk 10 gün popomun üstüne oturamadım duş alamadım idrar sıkıntı oldu bakımı cok zahmetli.. solisyonlar kullanıyosun adet geciktirici hap veriyolar orası temiz kalsın diye ve normal ped kullanamıyosun bi süre gazlı bez ve pamukla bi ped yapıp onu kullanıyosun.. yatarken bacak aranda bi yastık...... . . .. lokal anestezi yapımından bahsetmiyorum bile.. SAKIN deneme bence bitanem
ben dalgaya vuruyorum horoz gıdısı diye sev onu:KK52: bosver ya görünen bişey değil.. eşinde hiç dikkat etmez merak etme

bende de var bu durum evlenmeden once annem takmıştı bi ara esim bilefarketmiyor çok seviyor 7 yaşında kizim var ben genetik bakımdan onada olur dedim ama aksine okadar estetik ve guzelki maşallah ben hiç dert etmedim bunu ic camasirinda üstte n falan kimi düz durur benimki biraz çıkıntılı kendimi seviyorum :))

Mükemmel yazmışsınız, alın benden de o kadar. Erkek beğenir mi diye oraya bile takmayı gerçekten anlamıyorum.
Ben kendim buna takarsam bir derece ama kocam beğenecek diye uğraşmam bununla. Tek bir istisnası olabilir, o büyütme ameliyatı falan olur oradan(ya da orasıyla ilgili bir şey) ki benden bunu beklemeye yüzü olsun :)
Diğer yandan çok acayip bir şekil farklılığı olmadığı sürece hiç bir erkeğin de kafayı oranın simetrisine takacağını düşünmüyorum.

X