Vajina daraltma yaptırdım 42.gün

tuba-kumsal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2017
1.957
1.508
32
Merhaba hanımlar. Bir doğum yaptım ve bu operasyonu istedim gerekli oldugunu düşündüm yani araştırmaya başladım ama çok fazla paylaşan yok ben paylaşmak istedim merak ettiklerinizi sorabilirsinz.
Bugün 42.gün ve ilişki oldu ewt acıdı ilk giriş kısmı ama zeytinyagı kurtarıcı oldu yavaş yavş bolca yag kullanarak denedik ve sonuç kesinlikle harika diyebilirim benim acımdan hissiyatı çok iyi birde karşı tarafı düşünün.ilk hafta zordu ewt ama o acıya degermiş sonuç süper özgüvenim yerine geldi.yaptırmak isteyenler ilk hafta zor oluyor cok acılı ama sonra iyiki dedim

Merhaba hanımlar. Bir doğum yaptım ve bu operasyonu istedim gerekli oldugunu düşündüm yani araştırmaya başladım ama çok fazla paylaşan yok ben paylaşmak istedim merak ettiklerinizi sorabilirsinz.
Bugün 42.gün ve ilişki oldu ewt acıdı ilk giriş kısmı ama zeytinyagı kurtarıcı oldu yavaş yavş bolca yag kullanarak denedik ve sonuç kesinlikle harika diyebilirim benim acımdan hissiyatı çok iyi birde karşı tarafı düşünün.ilk hafta zordu ewt ama o acıya degermiş sonuç süper özgüvenim yerine geldi.yaptırmak isteyenler ilk hafta zor oluyor cok acılı ama sonra iyiki dedim
Sırf kocam mutlu olacak diye kendime bu eziyeti yapmam

hayırlı uğurlu olsun, sizin adınıza çok sevindim, benimde ameliyatımın 28. günü.
İlk hafta ilişkinizde zorlandığınız zaman örneğin 2 dk da bir yağ kullanıp aynı ilişkiye devam mı ettiniz, yoksa bıraktınız mı?

hayırlı uğurlu olsun, sizin adınıza çok sevindim, benimde ameliyatımın 28. günü.
İlk hafta ilişkinizde zorlandığınız zaman örneğin 2 dk da bir yağ kullanıp aynı ilişkiye devam mı ettiniz, yoksa bıraktınız mı?
merhaba
benim arkadaşım bu işlemi yaptırmıştı. yağ her zaman etkili oluyor ama ilişki sonrası güzel temizlenmesi gerektiğinden ilk dönemler fazla dikkat ettiğini söylemişti. belki faydası olur diye yazayım istedim.

Bu ameliyati olmaya karar verdim 1 normal doğum 2 kürtajım var beni çok rahatsız ediyor bu durum ama yorum okudukça da korkmuyor değilim. İlk ilişki kaç gün sonra oldu? Acı nasıl bir acı ilk gün acısı gibi mi? Yeterince ıslanmak yeterli olmuyor mu, yağ ihtiyaç duyuluyor? His kaybı oldu mu? Cinsel hayatınız nasıl etkilendi? Çok soru sordum kusurabakmayin 6 senedir düşünüp bir türlü giremedim şu ameliyata. Ankaradayım Dr buldum kesin yapılması lazım dedi ama yaşayan kişilerin tecrübelerime ihtiyacım var.

teşekkürler 3 ilişkide sürekli yag kullandım yani sürüp durdum sonra gerek kalmadı yaga şuan yag kullanmıyoruz

Bu ameliyati olmaya karar verdim 1 normal doğum 2 kürtajım var beni çok rahatsız ediyor bu durum ama yorum okudukça da korkmuyor değilim. İlk ilişki kaç gün sonra oldu? Acı nasıl bir acı ilk gün acısı gibi mi? Yeterince ıslanmak yeterli olmuyor mu, yağ ihtiyaç duyuluyor? His kaybı oldu mu? Cinsel hayatınız nasıl etkilendi? Çok soru sordum kusurabakmayin 6 senedir düşünüp bir türlü giremedim şu ameliyata. Ankaradayım Dr buldum kesin yapılması lazım dedi ama yaşayan kişilerin tecrübelerime ihtiyacım var.
merhaba yeni gördüm mesajınızı kusura bakmayın.ilk ilişki 42. gün oldu.ilk gün acısı gibi denebilir.kağıt kesiği gibi bi sızı elimizi derinden keser ya kagıt deriz ama acıtır o his.yeterince ıslanmak mümkün olmadı gerginlik ve korkudan sanırım.suan sorun yok 3 ilişkide yag kullandım sonra bıraktık yagı.his kaybı olmadı gayet herseyi hissediyorum hemde herseyi bunu şimdiye kadar hissetmeyerek ne büyük eksiklik yaşamısım dedim.cinsel hayatımız olumlu etkilendi tabiki vücudumun diğer kusurlarına takardım 3kilo fazlama mesela :) şimdi 5 kilo aldım ve gayet seksiyim diye dile getiriyorum öyle hissediyorum çünkü.bu güzel durum tüm olumsuzlukların üstünü örttü zihnimde.ankarada yaptırdım.doktorumun benim yaşım kadar meslek hayatı var ve eşimin aile dostu o sebeple güvendim iyikide güvenmişim.ertesi gün msj attım cüneyt abi çok iyi iş çıkarmıssın diye.eyvallah demiş:)

42 . gün ilişki oldumu 50 gün oldu bnm doktor 15 gün daha gün verdi çok mu fazla olmuş süre yazık adamda bunaldı .)

42 . gün ilişki oldumu 50 gün oldu bnm doktor 15 gün daha gün verdi çok mu fazla olmuş süre yazık adamda bunaldı .)
Bende 1 Ağustos ta yaptırdım 1ay sonra denedik olmamıstı 1 buçuk ay sonra anca oldu.eşler nasıl oldu diye meraktan galiba daha çok istekli oluyorlar ilk başta.ama şuan memnun eşimde memnun daha istekli olmaya başladı ☺️

Bende ayni sizin gibi düşünüyorum benim de özgüvenim geldi.eşimi daha istekli görünce

Ewt oldu 42 de. Ama 60.günden sonra hiç acı kalmadı doktorunuz o sebeple beklemek istemiştir
Erken olunca açılma fln olmadı mı tekrar .?bn bugun denedm 64. Gün oldu iki damla fln giriş yerinden kan geldi bu neden oldu sizdede oldumu süresi mi az geldi acaba dahami beklemek gerekiyordu blmiyorumki en son kontrolde dktor 15 gün bekle dedi bidaha kontrole çağırmamsti ama

Bende 1 Ağustos ta yaptırdım 1ay sonra denedik olmamıstı 1 buçuk ay sonra anca oldu.eşler nasıl oldu diye meraktan galiba daha çok istekli oluyorlar ilk başta.ama şuan memnun eşimde memnun daha istekli olmaya başladı ☺
1 ay da iyileşmiş oluyormu bnm 64.gun denedik ama erken mi davrandik acaba kan geldi biraz bn acaba iyilesmemismiydi diye kendimi yiyorum şuan sizdede oldumu?

1 ay da iyileşmiş oluyormu bnm 64.gun denedik ama erken mi davrandik acaba kan geldi biraz bn acaba iyilesmemismiydi diye kendimi yiyorum şuan sizdede oldumu?
[/QUOTE
Erken olunca açılma fln olmadı mı tekrar .?bn bugun denedm 64. Gün oldu iki damla fln giriş yerinden kan geldi bu neden oldu sizdede oldumu süresi mi az geldi acaba dahami beklemek gerekiyordu blmiyorumki en son kontrolde dktor 15 gün bekle dedi bidaha kontrole çağırmamsti ama
50 gün sonra oldu benim oda acıyarak tabiki kanadı girişin dikilen yer Fe yırtılma oluyor ama geri iyileşiyor yaptıkca alişiyorsun

valla bende daralttırdım ama sizin dediğiniz gibi bir değişim olmadı hem operasynda hemde ilişkide, eşimde heyecanlı bir bekleyiş içinde değildi, yani eşiminde benimde hayatımızda bir değişiklik olmadı :)

X