vajina daraltıcı krem kullanan var mı?

Madem bu konu bu kadar uzamış, itiraf ediyorum bende kullandım tongkatı gerçekten çok memnunum. Hemen uyarayım, beyaz renkli olanlardan almayın, kahverengli olan baya iyi geliyo.

Madem bu konu bu kadar uzamış, itiraf ediyorum bende kullandım tongkatı gerçekten çok memnunum. Hemen uyarayım, beyaz renkli olanlardan almayın, kahverengli olan baya iyi geliyo.

Desenize herkes memnun bu tongkat maduradan, bende çok ama çok memnunum gerçekten memnuniyetimi bir başka konuda da dile getirmiştim ama bir kez daha da buradan dile getirmek istiyorum. Kullanmayan bilemez etkisini, sanki ilk günlerinize dönüyorsunuz . Ben gittigidiyorda bir satıcıdan buldum 70 TL'ye, fiyatı da çok uygun geldiği için hemen aldım, kendisine sorduğumda sadece kahverengi olanından sattığını bana söylemişti, o da beyazını tercih etmediği için satmıyormuş.

ben ikinci doğumumu yaptıktan sonra baya bi genişleme oldu. ilişkide iki tarafta bişey hissetmiyo, çok sıkıntılı. tonkgat madurayı nerden aldın canım öğrenebilirmiyim ve ne kadar kullanabiliyosun. Paketi açmazsan ne kadar dayanıyor mesela?

Canım, tongkat madurayı en uyguna alabileceğin site gittigidiyor şu anda arama bölümüne tongkat madura yaz zaten karşına çıkıyor ürün. Hiç kullanmayıp paketinde durursa herhangi birşey olmaz, bozulmaz merak etme. Kullanıma bağlı olarak yaklaşık 4-5 ay dayanır, 4-5 ay içinde 75 lira gibi bir rakam devede kulak kalır herhalde.

Çok teşekkürler canım, normal şartlarda kullanıma bağlı olarak 4-5 ay gidiyosa benimki 1 sene gider bence

bu ürünlere dikkiat edin vajina daraltıcı kremler bence cildi geren ürünlerin kullanılmasıyla olabilir oda ne kadar yapar muama

bu ürünlere dikkiat edin vajina daraltıcı kremler bence cildi geren ürünlerin kullanılmasıyla olabilir oda ne kadar yapar muama

Cildi geren ürün olmasının nasıl bir sakıncası var? Yanlış anlamayın , sadece merak ettiğim için ve bilgilenmek istediğim için soruyorum.

arkadaşlar bende tongkat madurayı gitti gidiyordan yeni aldım.açıkçası çok memnun kaldım.benim hormonlarımın fazla çalışmasından dolayı oramda sürekli bir ıslaklık vardı.tongkat o ıslaklığı giderdi ve şimdi çok mutluyum...emin olun işe yarıyor.kahverengi olan benim aldığım.

Çok teşekkürler canım, normal şartlarda kullanıma bağlı olarak 4-5 ay gidiyosa benimki 1 sene gider bence

Canım o zaman sen baya kardasın :) bir yıl giderse maaşallah arkadaş gibisiniz herhalde siz herhalde eşinle. Benimki 2 ay filan gitti ayıptır söylemesi, e tabi bunda tongkat maduranın bende ve eşimde bıraktığı zevk ve mutluluğun etkisi büyük. Arzuu33 te almış kullanmış baya memnun kalmış bence sende bekleme artık siparişini veriver bize katıl.

Eşimle çok büyük bir tutku ve aşkla birbirimizi severek evlendik. Ama 11 yıl içinde tutku ve heyecan bitti işte. Ama bunda en büyük suç eşimin. 4 yıl önce çoluğa çocuğa da karışınca, bi de başka sorunlarımız da olunca... arkadaş olsak iyi ya, komşu bile değiliz artık. yataklar çoktan ayrıldı. Ben tongkat madurayı daha çok akıntı sorunuma iyi gelicek diye istiyorum. Daraltırsa da bonus olur tabi.

Canım üzüldüm gerçekten durumuna, akıntı sorununa da iyi geleceğini düşünüyorum çünkü kullanan ve bu sorunundan kurtulan çok kişi var forumda.

Canım üzüldüm gerçekten durumuna, akıntı sorununa da iyi geleceğini düşünüyorum çünkü kullanan ve bu sorunundan kurtulan çok kişi var forumda.

İNSANLARI YANILTMAYIN ,KANDIRMAYIN... ARKADAŞLAR HER YERDE YAZIYORUM ,YAZICAM DA ..
http://tongkatmadura.com.tr 'DAN BU PİSLİĞİ ALDIM.. COK IHTIYACIM OLMADIGI HALDE ,YILDONUMUMUZDE ,SIRF SEVGILIME İLK GECEMİZ GİBİ SIKI OLAYIM DIYE !!
RESMEN PARA TUZAĞI...80 TL LİK ŞEYİN ORJİNALİ 7$ ..İNANIP GÜVENİP ALDIĞIM İÇİN ÇOK PİŞMANIM ...ONU GEÇTİM,HİÇ BİR YARARINI GORMEMEKLE BERABER, BİR DE MİKROP KAPTIM... ÇEKTİĞİM ACININ HADDI HESABI YOK.. HATTA 2. OPERASYONU GEÇİRMEME SAYILI GÜN KALDI... DAVA ACICAM DR.UMLA BERABER....HARAM ZIKKIM OLSUN.. SAKIN ALIP MADDI -FIZIKSEL MAĞDUR OLMAYIN ..

BU İŞİN ALTTAN ALTA REKLAMINI YAPANLARA DA KANMAYIN... RESMEN CİNSEL HAYATIM BİTTİ YAA .. !! ŞU MÜBAREK GÜNLERDE,BU UMUT TACİRLERİNİ ALLAH'A HAVALE EDIYORUM..

Geçmiş olsun. Tabii herşeye inanıp almamak gerekiyor. Sağol canım paylaştığın için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Krem kullandim kizlar bugun. Neredeyse hic fark yok :/ ona guveniyordum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kremle vajina daraltmayi ilk kez duyuyorum imkani oldugunu da dusunmuyorum.kremle hallolsa bu kadar insan cerrahi mudahaleye ihtiyac duyarmi? cok sacma,,

Krem jel gibi kimyasallara itibar etmeyin.bunların nasıl bir yan etki doğuracağı bilinmiyor.Elime bile krem seçerken bilindik test edilmiş kaliteli ürün seçmeye dikkat ederim hele ki vajina gibi hassas bir yere ne olduğu belirsiz bir şeyi asla sürmem.krem yerine vajina daraltıcı egzersizler var uzun vadede sonuç alırsınız,kaslarınız güçlenir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

katılıyorum dikkatle incelenmeli dr önerisi ile kullanılmalı

kegel egzersizi yapmayı ve kaslarını kontrol altında tutmayı öğren...bence daha faydalı olur sana

Oyle bi krem olcagini sanmam, hemde vajina genis olmamali, sadece cok esli olan kadinda vajina genislemesi olur, 6 ay boyunca iliskiye girmeyin gene daralir. Kremle falan daralcagini hic sanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…