Vajina batma gibi Ağrı normalmi anormalmi bilgisi olan varmi

Kıslar dünden bri ara ara vajen grisinin etrafına yani ya dış dudaklarda yada iç dudaklarda tam kestiremiyorum batma seklinde Ağrı oluyor sürekli camasirima bakıyorum biseymiski oluyor diye aranızda böyle bisey yaşayan varmi
idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanabilirmi bazn idrarımı yaparken belli belirsiz ağrıda oluyor tecrübeli ark lütfen. Bişeyler söyleyin

canım bende de ouyo,önde mi arkada mı bazen karışıyo birbirine sanki 4 bi yandan çekiliyo gibi sızlıyo,bazen karnın alt kısmına sanki 50 iğne birdn batmış gibi oluyo 5 dk kadar sürüp geçiyo,1 aydır da sağ taraf özellikle apışarası mı diyeyim çatı kemiğimi acayip sızlıyo,oturduğum yerden kalkamıyom,sürekli sızlıyo bacaklarımı toparlayıp ta yürüyemiyom,yatakta ddönerken,yataktn kalkarken vs. hep ağrıyo,penguen gibi yürümeye başladım karnım çok büyüdü çatladı,epeydir bu ağrılar var ve çok şükür 34+2oldum,artık paniklemiyorm hepsi normalmiş,çok merdiven inip çıkıyom mecburen onun da etkisi varmış,kocadan uzak durmamanın da,inş. doğumu kolaylaştıracaktır öyle düşünüp mutlu oluyorumbbenim tahlillerim temiz çıktı,rahimde açılma,incelme de yokmuş,herşey yolundaymış,bebiş ters döndü ve koca kafalıızzzım çok hareketli ittiriyo o kemikleri galiba ondan oluyo

Son düzenleme:
ben hamile felan degilim ama aynı şekilde agrım ve batma hissi vAR AĞRI DEDİYSEM DE KIVRANDIRAN BİŞEY DEGİL YANİ

aynı şeyler bendede vardı doktor çok normal demişti bana gerçi şimdi geçti benimde

Kızlar konuyu hortlatmis gibi olucam ama ben de vajina ağrısı var vajina girişinden dudaklara kadar ağrıyo sanki bişey baskı yapıyo idrar yolu iltihabi değil ama eminim olsa hemen yanma başlar bende sizce neden olabilir

Kızlar konuyu hortlatmis gibi olucam ama ben de vajina ağrısı var vajina girişinden dudaklara kadar ağrıyo sanki bişey baskı yapıyo idrar yolu iltihabi değil ama eminim olsa hemen yanma başlar bende sizce neden olabilir
Selam arkadaşlar ben hamile Değilim ama bendede vajina içinde Ağrı oluyor sanki iğne batması gibi. Dr a gittim ama verimli bir cvp alamadım. Iltihap var dedi antibiyotik ve fitil verdi. Rahim ağzında yara varmış ama bunlar yapmaz diyor. Sizde netice alan varmı acaba? Sürekli bir Ağrı değil ara ara giriyor. Anlık bişey ama kafaya takıyorum

Selam arkadaşlar ben hamile Değilim ama bendede vajina içinde Ağrı oluyor sanki iğne batması gibi. Dr a gittim ama verimli bir cvp alamadım. Iltihap var dedi antibiyotik ve fitil verdi. Rahim ağzında yara varmış ama bunlar yapmaz diyor. Sizde netice alan varmı acaba? Sürekli bir Ağrı değil ara ara giriyor. Anlık bişey ama kafaya takıyorum
Bn dusuk yaptim cnm ama agrinin sebebi neydi bilmiyorum

Ya merhaba bende hamile değilim ama bu batmalar beni benden alıyor WC de hiç problem yok ama otururken kalkarken hep bi batma var inanın eşimle ilişki bile yaşamak istemiyorum o kadar etkiliyor beni sizler nasıl çare buldunuz ya

X