Vajina batma gibi Ağrı normalmi anormalmi bilgisi olan varmi

gebeliğimin 6 ayına kadar hiç böyle bir sıkıntım olmadı , ama iki kere idrar yolu enfeksiyonu oldum ... Bu hafta yine test yaptırıcam bakalım inşallah yine olmaz , ama idrar yolu enfeksiyonu oluınca oluyor bu ağrılar özellikle erken dönemdeysen .. Şimdi ki ağrılarım da sanırım çatı genişlemesi falan dedikleri şey ...

Dün Dr gittim ve bunu unutum şimdi uyandım klitotisin ağrıyor bu seferde hayır ben sürekli yatıyorum hareketlide değilim en büyük yaptım is wc gitmek ark çok kokuyorum ya kötü bişeyde

bugün tüp yaptırdım yerdeki dr anlattım bunları bunun gebelikle bi ilgisi yok dedi
rahim büyümesi veya idrar yolu enf.değil bu sorunun yanıtı yok hiç bi fikrim yok dedi

bugün tüp yaptırdım yerdeki dr anlattım bunları bunun gebelikle bi ilgisi yok dedi
rahim büyümesi veya idrar yolu enf.değil bu sorunun yanıtı yok hiç bi fikrim yok dedi

ilginç bi yaklaşımda bulunmuş. hamilelikten önce böyle birşey yaşamadım ben eminim sizlerde yaşamamışsınızdır bence bu tamamiyle hamilelikle alakalı neyse haftaya benimde kontrolüm var bende bir sorayım doktora.. idrar yolu enf. olduğunu bende düşünmüyorum en zından kendiminkiyle alakalı olaark çünkü yanmam falan yok sanki karın büyüdükçe çoğalıyo bu acı yoda yürürken faci oluyo ben 35. haftamdayım ve artık sürekli var bu acı hissi (iğne batması)...

34.haftaya geldim hala devam ediyor nalet olası ya
bi haftadır tekrarladıı

acaba bu konuda tam bir bilgi yok mu ki?? bende bugun doktoruma sorucam, kısa suruyor en fazla 3-5 sny. aynı ınce bir igne batması gibi tam oramda ic tarafta, elimle desteklemek istiyorum hatta arada.. bazen oluyor bazen olmuyor ama?? neye gore artıyor acaba??? benı cooookk korkutuyor, o hıssı duyunca hemen yatıyorum, dogucak sanıyorum, ıns. erken dogum belırtısı degıldır..

ben bu konuyu actımda 9 haftalık felan hamileydim canım ama hamiellikle ilgilidirne tam olarak nede oluy bilmiyom

o aynı iğne batması bırkaç sanıyleık ben de de var 1 aydır falan ama bende ıdrar yolu enfeksıyon vardı ondan da kaynaklanıyodu ama şuan da var hala o batma ara ara gelıyor doktorum normal bunlar buyume olduğu ıcın rahımde olur demıştı bu arada 38. haftamdayım ınsan ağrı gelınce ister istemez tedırgın oluyo tabı doğum sancısı belırtısı mı dıyeeyvahedigeldismile

allahh allahhh duyana bulaşıyooo bu ya
acaba sebebi ne
agırlık yaoması olamaz baskıoda cünkü bende 9 haftada olmuştu sonra gecti

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve bişey sormak istiyorum ben hamile değilim yani adetime 2 gün fln var bebek istiyoruz ama bilmiyorum şuan bişey varmı ama son bikaç gündür bende idrar yaparken aynen tarif ettiğiniz gibi bi batma var acaba hamile olabilirmiyim sizde ne zaman başlamıştı lütfen bana cvp yazın yaşadıklarınızı ben çok umutlanıyorum :çok üzgünüm:

Canım ben 17. haftadayım bu haftalarda başladı bende ama neden oluyor anlamadım. dr sorucam artık büyük ihtimal önemseme der :) en iyisi bir test yap çünkü belirtiler hiç belli olmuyor .. bizede haber ver Allah herkesin kucağını doldursun..

offf bu ağrı bendede var neden olduğunu anlamıyorum aşağıdan yukarı doğru iğneyle giriyolar sanki ama 1n sürüyo bu hafta doktora gidicem

adet günümde kahrerengi akıntı geldi bikaç damla sonra geri kesildi berraklaştı akıntım bende çok umutlandım varmı bişiler diye bugün test yaptırdım sonucumu almaya giderken yolda adet oldumakannehir zaten sonuçta negatifmiş senağlama depresyona girdim....eyvahedigeldismile

ben de tam bunu arıyordum. ben hamile değilim ama geçen ay bende bu ağrıları yaşadım 2 gün hafif 3. gün birden daha şiddetli sanki içeriye bıçak saplanıp çıkıyo gibi. çok korkmuştum bebek istiyoruz bide..
acaba bi sorun mu var diye bu ay doktora gittim ve net bişey söleyemedi muayenede sorun yok dedi. ve bu ay galiba o ağrılar yine geliyo benim adetime yakın oluyo, bugün hafif hafif başladı artacak diye korkuyorum bir de sanki ayakta çok kalınca artıyor gibi... ufff ne ki bu

Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı hamileliğim sırasında idrar yolu enfeksiyonu dedi drum.

kızlar ben hamile değilim ancak bendede bu ağrı var,vajinamın hemen içinde sol tarafta,dokununca falan acıyor,hatta ağrısı bacağıma vuruyor,sanki cımbızla damarımı çekiyorlar gibi,6 aydır bu ağrıyı çekiyorum,doktora gittim birşey yok dedi,ne olabilir bu ya,sosyal hayatımı bile etkiliyor bu ağrı,bazen eşimle bu yüzden ilişkiye bile girmek istemiyorum,birde bebek istiyoruz düşünün gerisini

Her batma agrıma hamilelik belirstisi degildir ki :) emin olmadan heveslendirmeyin kendinizi.

Ha bu arada o batmalar bendede oluyor ama benimki idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanıyor.Ben doktoruma sordum genelde rahmi dar olanlarda daha şiddetli oluyormuş batmalar.

2 sene önce aynı şikayet bendede vardı dayamadım son zamanlarda yolda yürürken bile taş gibi sallanıyordu sanki içim eliyle ve vajinal ultrasonla muayene etti dayanılmaz bir acı çektim doktorum rahimin iltihaplanmış olduğunu söyledi 5 gün hastanede yattım iğneyle tedavi oldum geçti dikkat edeceğin tek unsur ayaklarından üşütme geçmiş olsun ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…