Vajina akınti enfeksiyon evliliğe engel mi

Haklısınız onume gelenle olmadim yanlış anlaşılmasın sadece bilgi almak istedim bende mantardan şüpheleniyorum ama onlarinda bussuru mantar türü varmis
Kimse sana bunun hesabını sormuyor zaten. Bize ne? O sebeple bakire misin demek yerine aktif cinsel hayatin var mi dedim. Bunu bazı hekimler de böyle yapıyor. Bir jinekologa git. Rahat etmiyorsan evliyim de. Kimse kimliğinde evli olup olmadığını görmüyor. Akintim var muayene olmak istiyorum. Hiç smear testi vermediysen onu da iste. Her şeye bakılsın.

Kimse sana bunun hesabını sormuyor zaten. Bize ne? O sebeple bakire misin demek yerine aktif cinsel hayatin var mi dedim. Bunu bazı hekimler de böyle yapıyor. Bir jinekologa git. Rahat etmiyorsan evliyim de. Kimse kimliğinde evli olup olmadığını görmüyor. Akintim var muayene olmak istiyorum. Hiç smear testi vermediysen onu da iste. Her şeye bakılsın.
Evli değilim

Cinsel hayatınız bizim için sorun değil. Çok üstü kapalı anlatıyorsunuz. Partnerinizden mi şüphelendiniz akıntı da olunca bu ihtimal mi geldi aklınızda yoksa hiç cinsellik yaşamanıza rağmen boş evham mi yapıyorsunuz bunu bilemeyiz. Olsa olsa kandidadir onun tedavisi bir tık daha zor a o da evliliğe engel falan değil. Gerçi bilmiyorum Zührevi hastalık çıkınca nikah yapmıyor değillerdir. Bilgi amaçlı isteniyor o testler diye biliyorum. Panik yapacak bir şey yok.
Evet sadece çekindim evlenmeden yapilirmi fln yorumlar cok olur diye insanlar bazen haddi olmayan şeyler soyler diye diyemedim patrenimden şüpheleniyorum acaba hastalikmi kaptim enfeksiyon mu diye

Kadın doğuma gidecek şöyle böyle şikayetim var diyeceksiniz o da bilmem ne enfeksiyonudur bu deyip ilaç yazıp gönderecek. Nereden duyuyorsunuz bunları anlamıyorum ki
Nihayet cesaret edip randevu aldim umarım kotu bisey çıkmaz yalnız bi kere birliktelik yaşadım annemle gitcem bilmesin istiyorum yanımda girerse doktora anneme soylemeyin nasil diycem veya doktora aileme soyleme desem soylemez demi

Nihayet cesaret edip randevu aldim umarım kotu bisey çıkmaz yalnız bi kere birliktelik yaşadım annemle gitcem bilmesin istiyorum yanımda girerse doktora anneme soylemeyin nasil diycem veya doktora aileme soyleme desem soylemez demi
Niye annenle gidiyorsun? Benim şimdiye kadar girdiğim tüm doktor odalarında bunu söyleyecek fırsatın olması mümkün değildi. Anneniz odadayken tamamen soyunup çatala oturamazsınız zaten. Smear alınmaz. Neye bakılacak ki böyle?

Merhaba her vajina akınti enfeksiyon sarı akıntı süt kesiği kaşıntılı akıntım vr ve nedense butun cinsel hastalıklara giriyor baktığında enfeksiyon evliliğe engel mi
İnternetten araştırdığım kadarıyla tüplerin tıkanmasında engel sebeplerden biri. Tedavi olun ertelemeyin.

X