vajina ağzı açılıp kapandığı zaman çocuk istermiş biliyomuydunuz.

H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hayatla içiçe
kızlar vajina ağzı sürekli açılıp kapanırsa çocuk istermiş bende bunu bi arkadaşımdan duydum .rahimin içinde böyle pıt pıt bişey attığı zamanda rahim çocuk istermiş. çok şaşırdım doğrusu daha bilmedim neler var acaba merak ediyorum.bende bunu doktora bi daha ki gidişimde sorucağım.sizlerin bir bilgisi varmı bu konularda.vücudumuz bile nasıl çocuk istiyor ya şaştım valla .demek ki kadın vücudu belli bir zamandan sonra buna otomatikman odaklanıyor.bende arasıra böyle pıtpıt sankiş nabız atar ya ona benzer bir atma oluşuyordu bende bu neyin nesi diyordum.demekki bundan kaynaklanıyormuş. şimdiden teşekürler.

böyle şeylere lütfen inanmayın hepsi hurafe tıpta bunun adı yok kesinlikle o atmalar başka bi şeylerdendir
eğer sbilgilenmek istiyorsanız doktora sorduğunuzda bilimsel olarak açıklayacaktır.
kocakarı hurafeleri bunlar eğer rahim her istediğinde çocuk yapsaydık şimdiye halimiz nice olurdu...

her attıgında çocuk yaparsan oooooooo ne olur halimiz.......

Son düzenleme:
Açılp kapanma dediin sanki afedersin yellenme gıbı:asigim: boyle hava çıkıyo gıbı öylemi oluyor acaba:uhm:CADIARZU

arkadaşlar bende pıt pıt çok fazla olmuyo açıp kapanmayıda hissetmiyorum bendemi problem var sizce?

saçmalık !!!!!!!!!! kaydirigubbakcemile

Çok saçma geldi bana kusura bakmayın .:roflol:

ne kadar dogru bilemem ama kizlar olabilir bu hayvanlarda da oluyor disi hayvanlar gebe kalmak istediklerinde saldirganlasiyorlar.tabiki her rahim attiginda hamile kalcaksiniz diye birsey yok.bu sadece belki o zaman denk gelirse gebe kalmak istegen bu zaman sansi yüksek olabilir.

hurafelerden ne yazıkki kurtulamayacağız (

arkadaslar benım vajina ağzı açılp kapanmaya başladıında mutlaka 1 hafta sonra adet olurum bunun 1 kaç aydır daha çok farkına vardım bide farkındamısınız teninizin kokusu deişi adet görcenize yakın

bana da saçma geldi kusura bakma :roflol:

arkadaşlar ben hayatımda böyle anlamsız birşey duymadım.

simdi bunu doktora sorupta guldurme kendine..............sacmalik bunlar:roflol:

Şimdi o çocuk istiyorum diye açılıp kapanan vajinaya sormak lazım, "Eyyy vajina istiyosundaaaa, bakalım benim bütçem bir çocuğa daha bakmaya yetecekmi, ona güzel bir gelecek verebilecekmiyim. Sen öyle kendi kendine iste dur. Nasıl olsa sana dert olan bir şey yok. Otur oturduğun yerde valla gözünün yaşına bakmam cinsel perhize girerim görürsün gününü"
Öyle her organın dediğini yapsaydık vay halimize değilmi :lepi:

acilip kapanma olayini anlamadim ama nabiz gibi atiyorsa birlikte olmak istediginizden olur adrenalin salgilandiginda ya da hormonlariniz yuksek olsugunda ordaki damarlarin daha hizli calistigini duymustum bu da nabz atisi gibi bir hisse neden oluyor.

Yoksa ben kadın değil miyim bunlar bende neden olmuyor senağlamasenağlama

canım bence sen bunu doktoruna sormasan iyi edersin..Böyle şeylere inanma..
sanki zamanı hgelince karnı acıkmışda çocuk istiyormuş gibi kaydirigubbakcemile3
nerden bulupda uyduruyorlar böle şeyleri yaaaaa

ehhh...her attığında çocuk istiyorsa benim yatakta baya bi vakit kalmam gerekeçek gibi.....yokkk yaaa bana hiç inandırıcı gelmedi....:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…