vajina ağzı açılıp kapandığı zaman çocuk istermiş biliyomuydunuz.

• Konu Sahibi hayatla içiçe
Şimdi o çocuk istiyorum diye açılıp kapanan vajinaya sormak lazım, "Eyyy vajina istiyosundaaaa, bakalım benim bütçem bir çocuğa daha bakmaya yetecekmi, ona güzel bir gelecek verebilecekmiyim. Sen öyle kendi kendine iste dur. Nasıl olsa sana dert olan bir şey yok. Otur oturduğun yerde valla gözünün yaşına bakmam cinsel perhize girerim görürsün gününü"
Öyle her organın dediğini yapsaydık vay halimize değilmi :lepi:
:roflol::roflol::roflol:
Yoksa ben kadın değil miyim bunlar bende neden olmuyor senağlamasenağlama
aaa demek sen de benim gibisin yani kadın değilsin .Benimki de atmıyor da...Allah bizi böyle yaratmış demek.atmayan vajinalar..lülülülülülü:roflol::roflol:

Amn be canim inanma böyle şeylere..eğer doğruysada istesin dursun napim yaa..ben istemeden olmaz..birini zor büyüttüm.aaaaaaa:))

ya çok komik ya...damarlar atar yani arkadaşlar, vajina da güçlü kaslara sahip bir organ elbette atma yapacak yani. :)
herşeye bir anlam yüklemek zorunda değiliz. :KK70:

:KK70::KK70::KK70: kim söyledi bunu size? bence doktora boş yere sormayın.Adam bir de gider bunun tıbbi dayanağı var mı diye günlerce araştırma yapar..yazık olur:KK70:

Zaten bu tip bulguları uzmanlar pek kabul etmezler.Vajina kaslarının çalışmasıyla ilgili bir tespit,başka bir şey değil.

Pıt pıt çıt çıt çop çop bu günlerde hep böyle konular var psikolojim bozuluyo..

böyle saçma birşey duymadım..anne olma isteği öyle pıt pıt atan şeylerle değil içsen psikolojik duygulardan kaynaklanır..

Bende pıt pt olunca gazın içerde dolaştığını biliyordum aslında öyle pıt pıt olunca:roflol::roflol:

yaaaaaaa bu bekar kızlardada oluyormus bu aksam arkadasım dedı ozaman oda bebek ıstıor hadı dedım hemen senı evlendırelım bebek ıstıyor senınkı dedm kızcaz baktı kaldı );

Bencede çokk saçma alakası yok :1rolleyes:

X