VAGİLİFT YÖNTEMİYLE VAJİNA DARALTMA YAPTIRAN VAR MI?

turn the page

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2019
2
0
32
Arkadaşlar merhaba, epeydir vajina daraltma ile ilgili araştırma yapıyorum, burayı epeydir takip ediyorum ancak yeni üye oldum bu konuyla ilgili genel olarak denk geldiğim lazerli yöntemlerin çok kalıcı olmadığı, riskli olduğu ameliyatta tedirgin ediyor, vagilift için de türkiyede sadece dr. Adnan özkutucu yapıyor ancak bilmiyorum kafam çok karışık burada ona giden hasta yorumlarına baktığımda şu anda pasif üyeler bilemedim yani. bir yandan da en kötü ameliyatmı olsam diye düşünüyorum yaptıran varsa lütfen yardımcı olabilir mi ? diğer hususta dr. Tuğrul abacıoğluna ameliyat düşüncesi var tavsiye eden arkadaşlar lütfen yardım

VAGİLİFT: Kadınlarda görülen idrar kaçırma veya vajinal kanalın gevşemesine bağlı cinsel bozukluk ve haz alma problemlerinin tedavisinde yeni bir yöntem . Dünyada çok yeni olan Vagilift, 'Ultrasonik Vajina Daraltma' yöntemiymiş ilk ay çok anlaşılamıyor etkisi 2. aydan sonra anlaşılır hale gelebiliyormuş ve sonrasında tamamen daralma oluyormuş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…