Jinekoloji V Notes Tekniği ile operasyon geçiren varmı?

masalgibiyolculuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
1.122
1.513
👋 Merhaba Hanımlar;
V Notes tekniği ile sağ salpenjektomi operasyonu oldum. Yani sağ tüp vajinal cerrahi ile alındı. Bu teknikle operasyon geçiren arkadaşlar var mı? Ne zaman normal yaşantınıza döndünüz ? Konu yanlış yerde fakat çok az bilinirliği olduğu için burdan soruyorum?

👋 Merhaba Hanımlar;
V Notes tekniği ile sağ salpenjektomi operasyonu oldum. Yani sağ tüp vajinal cerrahi ile alındı. Bu teknikle operasyon geçiren arkadaşlar var mı? Ne zaman normal yaşantınıza döndünüz ? Konu yanlış yerde fakat çok az bilinirliği olduğu için burdan soruyorum?

Geçmiş olsun.

Konu başlığınızı "sağ tüp vajinal cerrahi ile alındı. Bu teknikle operasyon geçiren var mı? Ne zaman normal yaşantınıza döndünüz ? " şeklinde değiştirirseniz , başlığınız konu içeriğinizi daha net ifade etmiş olur.

👋 Merhaba Hanımlar;
V notes tekniğini bilmiyorum ama laporaskopik salpenjektomi ile sol tupumu aldırdım . Ertesi gün de normal hayatıma dönmüştüm .

Şimdi gördüm vajinal cerrahi yöntemi demekmiş . Bir fikrim yok çok geçmiş olsun...

X