Uzun süren regl

ozgeozgeozge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
41
29
28
Hanımlar merhaba
Ben 2 yıl önce doğum yaptım ancak son 1 yıldır adetim bi değişik daha önce hiç düzensizlik yaşamadım ancak son 1 yıldır zaman zaman adetim kesilmek nedir bilmiyor 3 ay boyunca devam ettiği oldu doktora gittim normal görünüyor bi sorun yok menstural kanama normal dedi adet kesici bi hap kullandım düzeldi ancak şimdi yine aynı oldu neden olur bi bilgisi olan var mı yada böyle bişey yaşayan

Abimin eşi regl 15 gun sürerdi. rahimde bisey bulmuşlardı tedavi oldu düzeldi ultrasonda bakıldı mi?

Evet canım 2 kez baktırdım her ay uzun sürmüyor ama 1 yılda 2 kez başıma geldi dediğim gibi ilk olduğunda hap içmedim 3 ay devam etti kanamam

Evet canım 2 kez baktırdım her ay uzun sürmüyor ama 1 yılda 2 kez başıma geldi dediğim gibi ilk olduğunda hap içmedim 3 ay devam etti kanamam
Bende sizin gibi bu durumu senede 2 kere yaşıyorum. Ki bugünde işten izin alıp eve gelmek durumunda kaldım. İlk defasında aynen durmamıştı. Miyomdan dediler açık ameliyat ile aldilar. Metiler ile kesilmisti ameliyat öncesi kanamam.

Şimdi her reglimde neredeyse delirecek gibi olunca içiyorum. Metileri ama artık onda fayda etmiyor. İçimde öküz kesseler bu kadar kan akar. 5 dk ped dolduruyorum. Kaç dr gezdim sorun yok deyip gönderiyorlar. Artık komple alsinlar yumurtalık rahim demeye başladım. Kan görmekten nefret ettim.

Aaa evet bak aynıı durumdayız ben duphaston kullanıyorum şuan

Aaa evet bak aynıı durumdayız ben duphaston kullanıyorum şuan
Bende geçen sene 3 ay primolut kullandım. Reglinin 5. Günü baslatiyordu tamam kesiyor ama ilaç bitti hiç bir şey değişmedi. En son ekim ayinda böyle delirmişti. Şimdi 5. Gün hiç biteceğe benzemiyor. Transimen metiler apranax neler icmedim. 4 5 saat kesiyor ilaçlar sonra sar başa. Dereye bağlıyorum. Cok sıkıldım 38 yaşındayım dr a gidip komple al rahim yumurtalık diyesim var artik.

Primolut evet geçici çözüm hemen kesiyor ama bırakınca yine aynı bu ay çok fena delirdi bütün karnım sökülüyor sandım hem ağrılı hem feci kanamalı oldu bakalım duphaston dan umutluyum

Primolut evet geçici çözüm hemen kesiyor ama bırakınca yine aynı bu ay çok fena delirdi bütün karnım sökülüyor sandım hem ağrılı hem feci kanamalı oldu bakalım duphaston dan umutluyum
Bende yarın sabaha randevu aldım bir daha baktirayim bakalim. Saatlerce gelmeyip birden gelmeye başlıyor bir de benim. 5. Gün bugün. Hep yattım. Az hareket edeyim eğilip kalkayim hemen kıpkırmızı akmaya başlıyor. Gerçekten anlam veremiyorum. İnsallah son kullandığınız ilaçtan şifa bulursunuz.

Şu anda nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…