Selülit Uzun süre spor yaparak, selülitlerinden kurtulan var mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

malosa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
774
8
herkese mrb, tüm yorumları okumak belki bir ayımı alır o yüzden direk kendim topik açayım dedim, sporla ben kurtuldum diyeniniz var mı , benim sadece ve kalça ve basende var, o yüzden sadece kalça egzersizleri yapmayı düşünüyorum, çook uzun zaman sonra geçebilir diye düşünüyorum, yıllar içinde oluşan birşeyden nasıl iki egzersizle kurtalabileyimki ? tecrübeli olanlar varsa yorumları bekliyorumm

kesinlikle işe yarıyo 1 ay deneyin farkı göreceksiniz

Tuce89 merhabalar, Düzenli spor yaparsan faydasını görürsün diye düşünüyorum. Ciddiye alıp spor yapınca, yediklerine de dikkat ediyor insan. Şekeri kesmen bol su içmen sağlıklı beslenmen gerekiyor bana göre Tek başına sporla olacak bir konu değil. Geçen tv'de bir spor programında izledim vücudun dengede olması için her yerimizi çalıştıracak sporlar egzersizler yapmamız gerekiyormuş.:44: Örneğin sırf karın çalışıyoruz!! ama yetmiyormuş sırt da çalışıp dengeyi sağlamanız gerekiyormuş.. Sevgiler Sağlıklı günler

teşekkür ederim valla çok güzel yazmışsında ben spor konusunda istikrarkı değilim zaten ne uyku ne yeme düzenim belli hep düzene sokcam diyorum ama çok zor sanrımmm

Bende pazartesi gününden itibaren başlıyorum pilatese birde bisiklet var evde günde 15-20 dakikada bisiklet sürerim bakalım seşülitlerde bir değişme olacak mı, tabi düzenli yapmakta şart.

Profesyonel sporla ilgilenen biri olarak cevap vermek istiyorum; eğer beslenmenize dikkat etmezseniz selülitlerinizden hayatta kurtulamazsınız. Ben patates kızartmamdan hamburgerimden vazgeçemem derseniz imkansız kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…