Uzun burun ucu

nerminis

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
192
83
Selam kizlar,
Merak ediyorum burnum uzun kalmisti, yeterince kisaltilmamisti ama bilmem kacinci ayda kuculdu ve en azindan idare eder hale geldi diyen var mi aramizda?
Ne denli bi kisalma oldu dersiniz? Ve kacinci ayda fark olustu?

Merhaba ben de revizyon oldum yeni alçım çıktı kısa ve tatlı bir burnum var kiii inşallah ömür boyu kullanırım 🙏 ilk doktorum meğerse hiç bir şey yapmamış ne kanatları küçültmüş ne eğriliği düzeltmiş nede küçültmüş hiç bir şey yapmamış haram zıkkım olsun inşallah

Merhaba ben de revizyon oldum yeni alçım çıktı kısa ve tatlı bir burnum var kiii inşallah ömür boyu kullanırım 🙏 ilk doktorum meğerse hiç bir şey yapmamış ne kanatları küçültmüş ne eğriliği düzeltmiş nede küçültmüş hiç bir şey yapmamış haram zıkkım olsun inşallah
Doktorunuzun ismini öğrenebilir miyim? Benim önden hala şiş duruyor sanırım kanatları küçültmemiş çünkü 13. aydayım

Selam kizlar,
Merak ediyorum burnum uzun kalmisti, yeterince kisaltilmamisti ama bilmem kacinci ayda kuculdu ve en azindan idare eder hale geldi diyen var mi aramizda?
Ne denli bi kisalma oldu dersiniz? Ve kacinci ayda fark olustu?
Merhaba, 13. aydayım burnum hala uzun duruyor hiç ameliyat olmamış gibiyim. Doktorum neredeyse hiç dokunmamış burnuma ne önden ne yandan. Kimse şu ana kadar anlamadı ameliyat olduğumu boşuna olmuş gibi hissediyorum.

X