Uzun bir aradan sonra...

kalbim canim ne zamandir aklimdasin merak ediyordum demek evlendim hayirli olsun canim...
daha öncedende bildigim icin sen biraz fazla takiyorsun bazen kuruntu yapiyorsun...ama sonunta öyle olmadigini görüyorsun suanda belki evlilige adapte olmaya calisiyordur ne bileyim sevgili gibi olmaz elbette evlilik ama 3 aydr seviyorum demdei diyorsun iyi düsün canm demistir lütfen böyle cok inceleyip inceleyip kendine sknti yapma emin ol ki recon da seni seviyor canim...mutluluklar canim benim

evliliğinde sonsuz mutluluklar dilerim...ilk başta sıkıntılar yaşanabiliyor evlilikte herşey yerine oturana kadar...bizdede 6 aydan sonra düzene sokmuştuk ...eşin içinde senin içinde zor canım yeni ve başka bir hayata geçmişsiniz ve şunu unutma erkekler tatlı dilden hoşalanırlar...ilk olarak annesiyle paylaşmasının seni ne kadar üzdüğünü artık bir aile olduğunuzu ortak haraket etmenizi falan anlat ve bunun seni mutlu edeceğindende...zamanla düzelir canım çok sıkma o güzel canını...

Canım öncelikle bir yastıkta kocamanızı ve ömür boyu hiç bitmeyen mutlulukla yol almanızı dilerim...Rabbim mutluluğunuza mutluluk katsın inşallah...

Bu anlattığın durum malesef hemen hemen her evlilikte oluyor,ilgisizlik vs...bu artık doğal olarak karşılanıyor bazı hanımlar tarafından bazıları ise bu şekilde kabul edemiyor...başta neyse öyle devam etsin istiyoruz ama olmuyor işte...

Evlenene kadar canımlar cicimler bebeğimler,evlendikten sonra biraz uzaklaşmalar,sevdiğini söylememeler...

Tamam biliyoruz sevdiğini hatta eminiz adımız gibi ama duymak istiyoruz değil mi...bunda ne kötülük olabilir ki beni zorlama felan...

Bazen ben düşünürüm acaba çok şey mi istiyorum diye ama eşim diyor ben gerçekten seviyorum...hareketlerine bakıyorum adam gerçekten seviyor sadece flört dönemimizde olduğu gibi sık sık beni sevdiğini söylemiyor da arada bi diyor...ama ben hareketlerine bakınca anlıyorum gerçekten beni sevdiğini,sen de anlayabilirsin canım benim...

Mutlaka seviyordur adı evlilik oldu ya ondandır...büyüsü bozuldu işte...artık yanındasın,sana ulaşmak için uğraşmıyo nasıl olsa artık benim diyor,sahiplendim diye düşünüyor bu yüzden demiyordur sevdiğini,ama güzelim adam da her dakika ilgi gösteremez ki,belki kafasına birşeyler takılıyordur ne bilim işle alakalı felan,borcunuz da yokmuş oh ne güzel...

Bence sen dediğin gibi biraz kendini geri çek...fazla üstüne düşme,bırak kendi gelsin,ben kendi adıma konuşayım bilemem gerçekten neyin ne olduğunu içinizde olmadığım için ama ortada gerçekten bir yanlış varsa bu ilgisizlikten dolayı bu yanlışın ona ait olduğunu bilsin kabul etsin...

Ayrıca kayınvalidenlerle aynı binada oturman da çok zor olmalı güzelim ,yemeler içmeler bir,sadece yatmaya eve gidiyorsunuz...o da anlamsız...yemeler içmeler ayrı olsa daha iyi bence hem evde daha fazla vakit geçirirsiniz beraberce ...belki bunun da etkisi olabilir.Annesi fazla ilgili gördüğüm kadarıyla ,dediğim gibi arada bir kayınvalidenlere çıksanız eşin de evine daha çabuk ısınmış olur zannımca..

bu konu benim de evlilikle ilgili en korktuğum şeylerden biri. kafama çok takıyorum. biz uzaktayız gün içinde saatlerce telefonla konuşuruz mesela yatmadan önce mutlaka arar beni, yine en az yarım saat konuşuruz. evlenince yine yatarken konuşur muyuz, günü değerlendirir miyiz, yada evlenince de gün içinde arar mı beni yoksa sadece ekmek var mı, alınacak bişey var mı diye mi soracak diyorum. hatta bunu ona sordum bile. ne dese beğenirsiniz? evlenince eve geldiğimde konuşuruz ne gerek var zaten zırt pırt aramaya dedi. telefon etmek bir örnek olarak geldi şimdi aklıma. çok korkuyorum.. benide şımarttı hep bugüne kadar, değişirse bunalıma girmezsem iyidir.

erkeklerin hepsi mi böyle peki, ilgisini çekmek için üstüne varma, kendini geri çek demişsiniz. bu sefer daha kötü olmasın? evlenince ilginin devam etmesi için ne yapmalıyız? çok soru sordum biliyorum ama ben de bu konudan çok korkuyorum.

böyle şeyler olması bence normal birbirinize alışmak zorundasınız ne yalan söyleyeyim cicim ayı denen o güzel günleri hiç yaşamadım nice arkadşlarıma hayran kalırdım ne güzel evlilikleri diye hatta beni eşiyle telefonda en az konuşan kadın bile seçmişledi şimdi herkes problemli kimseye özenmiyrum o yüzden takma kafana evlilikler hep dalgalı beklentiler fazla olunca hayal kırıklığıda fazla oluyor beş yıllık evli olmamıza rağmen kimi zaman aşık olup kimi zaman hayatı birbirimize zehir
edip yıpranıyoruz ki biz ok yıpranmamıza rağmen hala vazgeçemiyoruz bu evlilikten sen de seviyorsan diren eşinle iletişim kurmaya çalış ama ne kadar açık buna ben tahmin ediyorum sanırım biraz içine kapanık ve sorun olduğunu düşünen birisi değil CADIARZU

Canım sen ne zaman evlendin hiç duymadım ben ya.
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun evliliğin
Söylediklerine inanamadım siz gerçek aşıklar gibiysdiniz böyle olmamlıydınız.Allah allah ne olduki recona birden.Bende tırstım şimdi evlilikten

Aşiklar gibi değilerdi zaten aşiklardi ve evlendiler dana kafa
bencede kork evlilikten camgöz alinca seni prensesmi yapacak saniyonşakkıdı
ne kadar emesende feysbikte prenses diye kendini paralasan da
bir ay içinde büyün bozulur kül kedisine dönüşüverirsinbenneyaptımki
çökertim mi psikolojisini iyicene kizlar

kalbim canım çok üstüne düşüp şimartmişin
benim deyimimle dötünü kaldirmişsin ilgilenme
birak kendi haline oki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…