Üzülmemem için bir şeyler söyleyin

Mutlu musun deyip duruyor, en son evet mutluyum alkol icin beni birakan birine az bile dedim. Allah seni bildigin gibi yapsin sen soylesin boylesin bir suru laf. Ama tek sorun alkol degil. Esimin karakteri de bozukmus.

Neden hala eski esinizle konusmaya devam edip kendinize laf soylettiriyorsunuz ki? Ne hali varsa gorsun.

Evet ne deseniz doğru ben de biliyorum. Ama işte hem bir yandan ne veriyorlarsa kabul edip kurtulup gideyim yoluma diyorum, hem de hakkımı almazsam ilerde pişman olucam diyorum. Zaten açıcam dava büyük ihtimalle, ailemi bu kadar ezemem.

Ben de ilerde biriyle birlikte gördüğümde pişman olurum diye hakkımı almak istiyorum en çok. Acımamak lazım tabi, bakın evlilik bitmiş hala dün akşam bana sen beni öldürdün yatakı yok dolap yok diyor. Yıpranıyorum bu süreçlerde sadece o yüzden bir an önce kurtulmak istiyorum

Sizi zerre umursamamış, tedavi olmamış, evden atmış, eşyaların derdine düşmüş, biten evliliğe değil giden eşyalara üzülmüş hala acıyor musunuz? Ay lütfen bu kadar da kör olmayın! Allah yaşatmasın ama ben olsam çatır çayır alırdım.

Bunun konusunu açsanız da konu sahibi gibi hakkını aramakta tereddüt eden kadınlar görse olası senaryoyu...

Çokta fifi yani! Bizler bu kendini bilmezlerin annesimiyiz? Kendine acımayanlara acıya acıya acınacak hale düşüyoruz hanımlar.Valla yatacak bir kuru yeri varsa ona şükretsin.Sen bu saçma sapan şeyleri yaşamak içinmi evlenmiştin sanki onunla? Senin hayallerine kim acıyacak? Sen gül gibi bir yuva istedin bunumu hak etmiştin? Kendine gelsin bırak acıma.Annesi değilsin sen onun,koskocaman bir bireyden söz ediyoruz..Baksın başının çaresine!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…