Saç Uzatma Yöntemleri uzatma işlemi başarılı:))

Reklamlarında bi yandan 'hollywood starlarının sırrı' diyor, bir yandan da ' kapalılar için özel üretilmiştir' diyor buna aklım ermedi, küçük bir araştırma yapınca Yabancı sitelerde revox la ilgili birşey bulamadım.mane'n tail horse shampoo diye bir şampuandan bahsedilmiş hep yabancı sitelerde, revox da türk menşei imiş bu arada.bu tam olarak ne anlama gelir bilemedim.

Canım yanlış araştırıyorsun :) Revox bir Türk markası, ve o Holywood starlarının sırrı olduğu iddia edilen atları yıkadıkları at şampuanı değil, at kuyruğu otu ekstresinden üretilmiş şampuan... Tesettürlü bayanlar için ve şeker hastaları için üretilmiş başka şampuan çeşitleri var Revox markasının. Mesela Panten'in boyalı saç şampuanı, yağlı saç şampuanı, hacim serisi gibi...

Evet, sonuçta başka şeyler var mı, içeriğin oranları neler fln o zmn açıklığa kavuşacak.

Yukarıda yazdıklarınla şampuan üretilemez zaten, diğer başlıktada paylaştım bak içerik denen şey şudur

Eki Görüntüle 1090630

Gördüğün gibi etiket gerçek içerik bilgisi içeriyor fakat hiç bir üründe oranlar belirtilmez. Oran demenin bir sebebi varsa senin için hesaplayabilirim ama...

Canım yanlış araştırıyorsun :) Revox bir Türk markası, ve o Holywood starlarının sırrı olduğu iddia edilen atları yıkadıkları at şampuanı değil, at kuyruğu otu ekstresinden üretilmiş şampuan... Tesettürlü bayanlar için ve şeker hastaları için üretilmiş başka şampuan çeşitleri var Revox markasının. Mesela Panten'in boyalı saç şampuanı, yağlı saç şampuanı, hacim serisi gibi...

Yukarıda yazdıklarınla şampuan üretilemez zaten, diğer başlıktada paylaştım bak içerik denen şey şudur

Eki Görüntüle 1090630

Gördüğün gibi etiket gerçek içerik bilgisi içeriyor fakat hiç bir üründe oranlar belirtilmez. Oran demenin bir sebebi varsa senin için hesaplayabilirim ama...

Cnm oran dememin sebebi şu: en çok içerdiği maddeden en az içerdiği maddeye doğru yazılıyor diye biliyorum kozmetik ürünlerde.örneğin argan yağlı bir ürün alırken argan yağı ilk mi yazıyor yoksa son mu yazıyor diye dikkat etmek lazım diye biliyorum.içerikteki sıralamadan zararlı veya faydalı ürünlerin az miktarda mı yoksa çok miktarda mı bir fikir edinebiliriz, onun için öyle yazdım.

Son düzenleme:
Canım yanlış araştırıyorsun :) Revox bir Türk markası, ve o Holywood starlarının sırrı olduğu iddia edilen atları yıkadıkları at şampuanı değil, at kuyruğu otu ekstresinden üretilmiş şampuan... Tesettürlü bayanlar için ve şeker hastaları için üretilmiş başka şampuan çeşitleri var Revox markasının. Mesela Panten'in boyalı saç şampuanı, yağlı saç şampuanı, hacim serisi

Atları yıkadıkları şampuan olduğunu düşünmedim zaten :) Hollywod starlarının kullandığı şampuan: revox diye yazıyor kendi sitesinde. Böyle okuyunca şampuanın Amerikan menşei olduğunu sanmıştım ve yabancı sitelerde yorum aradım.Mane'n tail horse shampoo için evet çok güzel yorumlara rastladım.revox Türk malıymış ve tabii ki yabancı sitelerde adı geçmiyor. İçeriğinde aynı otu kullanıyor diye hollywood starının şampuanının başarısıyla reklam yapmasını doğru bulmadım sadece.bu revox un da çok iyi olduğu anlamına gelmez.ha olmadığı anlamına gelmez, sonuçta sarelle çok memnun.o yüzden bu ne anlama gelir bilemedim yazdım.

Son düzenleme:
Gördüğün gibi etiket gerçek içerik bilgisi içeriyor fakat hiç bir üründe oranlar belirtilmez. Oran demenin bir sebebi varsa senin için hesaplayabilirim ama...[/QUOTE]

Bak cnm bunu buldum.kozmetik yönetmeliği madde 10

g) Ürün bileşenlerinin listesi, ilave edildiği andaki ağırlıklarına göre azalan sıra ile ambalaj üzerinde belirtilir.

Cnm oran dememin sebebi şu: en çok içerdiği maddeden en az içerdiği maddeye doğru yazılıyor diye biliyorum kozmetik ürünlerde.örneğin argan yağlı bir ürün alırken argan yağı ilk mi yazıyor yoksa son mu yazıyor diye dikkat etmek lazım diye biliyorum.içerikteki sıralamadan zararlı veya faydalı ürünlerin az miktarda mı yoksa çok miktarda mı bir fikir edinebiliriz, onun için öyle yazdım.

Aynen öyle canım... O yukarıda paylaştıklarının toplamı muhtemelen %13 civarı diye tahmin ediyorum ki bu iyi bir rakam...

Canım yanlış araştırıyorsun :) Revox bir Türk markası, ve o Holywood starlarının sırrı olduğu iddia edilen atları yıkadıkları at şampuanı değil, at kuyruğu otu ekstresinden üretilmiş şampuan... Tesettürlü bayanlar için ve şeker hastaları için üretilmiş başka şampuan çeşitleri var Revox markasının. Mesela Panten'in boyalı saç şampuanı, yağlı saç şampuanı, hacim serisi

Atları yıkadıkları şampuan olduğunu düşünmedim zaten :) Hollywod starlarının kullandığı şampuan: revox diye yazıyor kendi sitesinde. Böyle okuyunca şampuanın Amerikan menşei olduğunu sanmıştım ve yabancı sitelerde yorum aradım.Mane'n tail horse shampoo için evet çok güzel yorumlara rastladım.revox Türk malıymış ve tabii ki yabancı sitelerde adı geçmiyor. İçeriğinde aynı otu kullanıyor diye hollywood starının şampuanının başarısıyla reklam yapmasını doğru bulmadım sadece.bu revox un da çok iyi olduğu anlamına gelmez.ha olmadığı anlamına gelmez, sonuçta sarelle çok memnun.o yüzden bu ne anlama gelir bilemedim yazdım.

Biz seninle anlaşamayacağız galiba :KK1::KK1::KK1: Daha açık yazayım, piyasada son 2 senedir atların için üretilen ama seyisin biri tarafından saçlara çok iyi geldiği ve saç çıkarttığı iddiası ile reklamı yapılan bir at kuyruğu şampuanı furyası var, bu at kuyruğu at denen hayvanın kuyruğu oluyor... Daha sonradan bizim parlak zekalılar at kuyruğunun at kuyruğu olmadığı, at kuyruğu otu olduğuna uyandılar ama atlar için kullanıldığı iddiasından da vaz geçemediler bir türlü... Örnek;
*********************************************************************************************************
Sıradan Şampuanları Artık Bir Kenara Bırakın
Amerika'lı kadınların tercihi "Horse Tail" Tanıtım fiyatı ile şimdi TÜRKİYE'DE...

At Şampuanı ilk olarak atların kullanımı için geliştirimiştir. Daha sonraları ise şampuanın atlardaki etkisi bakıcılar tarafından fark edilmiş, zaman içinde insanlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Benzer özellikler ile at şampuanı insanların kullanımını da uygun olacak şekilde yeniden geliştirilmiştir.
**********************************************************************************************************

Revox ise öyle bir iddiada bulunmayan ama Atkuyruğu yani kırkkilit otunun ekstratını içeren bir şampuan. Dünya yıldızlarının gözdesi evet, bir ara at kuyruğu otu ekstratı içeren şampuanlara epey rağbet etmişlerdi burada bahsedilen markanın değil at kuyruğu otunun gözde olduğu... Firmayı tanımam etmem ama yani bir ürün ancak bu kadar yanlış anlaşılabilir... Googleda her yerde Türk malı olduğu, burada üretildiği buradaki şampuanun dünya genelinden daha başarılı olduğu çünkü ülkemizin At kuyruğu otu açısından daha kaliteli seçeneklere sahip olduğu şeklinde bilgi vermiş Beyefendi... Bir çok gazete ve web sitesi de roportaj yapmışlar yani adamın ürünü yabancı gibi lanse etmek gibi bir derdi yok...İŞe yarar mı yaramaz mı bilemem neticede kullanan sadece tek bir kişi...

Bak cnm bunu buldum.kozmetik yönetmeliği madde 10

g) Ürün bileşenlerinin listesi, ilave edildiği andaki ağırlıklarına göre azalan sıra ile ambalaj üzerinde belirtilir.

Kittyciğim, içerikler, ilaçlar,kimya,biyoloji hakkında ki bilgim dikkatini çekti mi hiç veya oranları senin için hesaplamayı teklif etmem :KK1::KK1::KK1: Sabah sabah iyi güldüm, neyse kahve içip ayılalım bari... Günaydın bu arada :KK16:

Son düzenleme:
Aynen öyle canım... O yukarıda paylaştıklarının toplamı muhtemelen %13 civarı diye tahmin ediyorum ki bu iyi bir rakam...

Kittyciğim, içerikler, ilaçlar,kimya,biyoloji hakkında ki bilgim dikkatini çekti mi hiç veya oranları senin için hesaplamayı teklif etmem :KK1::KK1::KK1: Sabah sabah iyi güldüm, neyse kahve içip ayılalım bari... Günaydın bu arada :KK16:

Günaydın baby :) hesaplayayım derken espri yaptığını sanmıştım ben :KK17: ben de kahvemi içeyim ayılayım o zaman :KK16:

Son düzenleme:
Bu arada evet çok bilgi kirliliği var şampuanla ilgili nette. Ürünü pazarlayabilmek için ne yazacaklarını şaşırmışlar.

kızlar ben revox at kuyruğu şampuanı kullanıyorum herkes bakıp cevap vermemişti:) olsun kızlar umarım bunu görüp cevap verirsiniz iki aydır kullanıyorum omuz hizasındaki saçlarım sırtıma kadar geldi 5-6 cm uzarsa belimde olacaklar:)) tavsiye ederim benim saçlarm kıvırcık inanılmaz zor uzuyor zaten revoxu alacağınız yer size serumda verecektir serumsuz asla işe yaramaz şimdide yılan yağı aldım bu ikinci kullanışım bakalım neolacak

Canim serumda kullaniyorum demişsin, ne serumu ve nasıl kullanıyorsun? ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sarelle selam..bu şampuanı 2 aydır kullandığını söylemişssin ne kadar uzadı peki bu sürede..benim saçlarım iki ayda 4cm kadar uzuyor bundan fazla mı..

Canim serumda kullaniyorum demişsin, ne serumu ve nasıl kullanıyorsun? ?

morfse serum canım duştan sonra saçın nemliyken diplerine ve uçlarına sür ondan sonrada eğer benim gibi kıvırcıksa köpük sür:)) ya da istiyorsan pres her şeyi yapabilirsin yani:)

morfse serum canım duştan sonra saçın nemliyken diplerine ve uçlarına sür ondan sonrada eğer benim gibi kıvırcıksa köpük sür:)) ya da istiyorsan pres her şeyi yapabilirsin yani:)

Saçım kıvırcık cnm hemde çok kıvırcık 😊😊 benimde saçlarım çok zor uzuyor, senin Yazını okuyunca bi denesem mi dedim?? 😊

Günlerdir şampuanın içeriğini yazmanı bekliyoruz ama ısrarla yazmıyorsun. Sebep? Ayrıca doğrusu çok merak ettim, şampuan o serum olmadan neden bir işe yaramıyor? Hayır ürünün kalitesini geçtim ama birde kafa derine sürdüğünü söylüyorsun :KK1:

Saçım kıvırcık cnm hemde çok kıvırcık 😊😊 benimde saçlarım çok zor uzuyor, senin Yazını okuyunca bi denesem mi dedim?? 😊

O serum kafa derisine uygulanmaz, deneme...

Günlerdir şampuanın içeriğini yazmanı bekliyoruz ama ısrarla yazmıyorsun. Sebep? Ayrıca doğrusu çok merak ettim, şampuan o serum olmadan neden bir işe yaramıyor? Hayır ürünün kalitesini geçtim ama birde kafa derine sürdüğünü söylüyorsun :KK1:
...

Internetten baktığımda şampuanın yanında serumda kullanin demiyor, oyüzden bende merak ediyorum neden serumsuz olmuyor? ??

Internetten baktığımda şampuanın yanında serumda kullanin demiyor, oyüzden bende merak ediyorum neden serumsuz olmuyor? ??

Demez zaten çünkü ikisi ayrı firma... Saç uçlarının yıpranmasını engellemek, saç boylarının ısı ve çeşitli etkenlere karşı korumasını sağlamak için serun zaten kullanılabilir bunda sorun yok ama niye ille o serum onu anlamadım... Ha bu arada Morfose'un bende bütün serumları var sorun o değil...

Hem ben hem arkadaşlarım burada içeriği paylaşmasını defalarca rica ettik, önce fotoğraf ekleyemediğini söyledi, yazmasını istediğimizde ise görmezden geldi. Hepimizin vakti dar, bunlar bahane değil,ben bu durumdan hoşlanmadım açıkçası!

Firmalarına mail atacağım şimdi.

Edit: Mail attım şampuanı merak edip kullanmak istediğimizi fakat içerik bilgisine ulaşamadığımız için çekimsek kaldığımızı yazdım. Google'da falanda kullanan yorumlayan kimsenin olmaması dezavantaj... Neyse eğer denersem hem burda hem blogda paylaşırım bari...

Son düzenleme:
nyby3e3e.jpg

Bebekler bu içeriği merak edenler için buldum ve paylaşmak istedim fiyatı 49,99 :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

nyby3e3e.jpg

Bebekler bu içeriği merak edenler için buldum ve paylaşmak istedim fiyatı 49,99 :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hay çok yaşa sen... İşte budur... Hangi şehirdesin ve nerede buldun bunuda söylersen sevinirim canım...

İçerikte Sls var fakat miktarı diğer şampuanlara göre daha az, bitkisel içerik oranı ise yüksek... Sls'ye allerjim var fakat her şampuanda sorun olmuyor kendimi kobay olarak kullansam mı acaba...

Son düzenleme:
kitty28 demişti tan store xl gittim direk girişte buna rastladım tesadüfi karşıma çıktı yani :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bu arada sayamadığım kadar şampuan denedim abartmıyorum en az 30 çeşit bunu da alıcaktım son dk bıraktım kullanan varmıydı sonuçlar nasıl?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Muhtemelen Sarelleye satan satıcı serumla kullanmasını önerdi, o yüzden serumsuz olmaz diyordur.belki de ürün tek başına kullanıldığında kurutuyordur saçı ondan önermiştir? Yağlanmayı azalttığı yazıyordu sitesinde.Lolitacım teşekkürler içerik bilgisi için:KK9: ne dersin Kılıçbalığı, güzel mi içerik ?:KK16:

X