Uzamış sarılık bebek gece kaç saatte bir uyandırılmalı

Geç uyanıyor ama saat 4 4 buçuk gibi bi kalkıyo iki saate bir emiyor öğlen 11 12 ye kadar sonra saate bir emiyor akşama kadar akşam bir daha iki saate çıkıyoruz. Ne kadar zormuş bebek bakmak 😂
Bizim de baya bir iki saate bir devam etti 😁 artık bebeğiniz uyandıkça verebilirsiniz bence kilo durumu iyiyse. İki saatte uyanıyorsa iki saat, üç saatse üç.

Bizim de baya bir iki saate bir devam etti 😁 artık bebeğiniz uyandıkça verebilirsiniz bence kilo durumu iyiyse. İki saatte uyanıyorsa iki saat, üç saatse üç.
Sabahları saate bir emiyo çogu kez 40 45 dk akşamları azalıyor gece hem az emiyo hem uzun uyuyor

Bebeğimde uzamış sarılık var 45 günlük. Gece 2 saatte bir kaldırıyorum. Bu şekilde devam etmelimiyim yoksa 3 saate çıkmalımıyım? Bu sarılık olayı ne zaman bitecek. . Kendimi parçalıyorum artık geçsin diye ama geçmiyor. Çok yoruluyorum bebek aç kalırmı bu şekilde yapsam Zaten gece kaldırınca uyanmıyor uykuluyken emiyor geri koyuyorum yatmaya devam ediyo. Ev gece sessiz olduğu için uyansa da uykuya kolay geçiyor. Bu beslenme durumunu nasıl ayarlamalıyım
Uzamış sarılığı günde 2 kez 30 ml mama ile destekleyerek atlattik biz 1 ay sürdü bizimkide isterseniz deneyin sizde

Geçince direkt gözündeki sarılık gidiyor mu? Değerinin düştüğünü ark ediyorum teni açıldı biraz ama hala var yani geçen hastaneye gittim diğer bebekleri pespembe görünce fark ettim ne kadar sarı olduğunu yoksa gözüm. Alışmıştı normal geliyordu
En son gözü geçiyor kuzum ilk vücudu geçiyor

Bizde de uzamış sarılık vardı. Doktor anne sütü sariligi dedi ve bebek belli bir günü geçtikten sonra (yaklaşık kaç gündu hatırlamıyorum) bir sorun yaratmayacagini, birkaç ay içinde kendiliğinden geçecegini söylemişti. O saatten sonra sarılığa yonelik birşey yapmadık, bebeği kendi ihtiyacı kadar beslemeye devam ettik yaklaşık 3 ayda geçmişti.

X