UYUZ OLANLAR BAKABİLİR Mİ LÜTFEN

bilemedimkiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
5
1
33
Arkadaşlar 3-4 gündür sadece bacaklarımda böyle şeyler çıkıyor. Uyuz mu değil mi anlayamıyorum. Daha önce yaşayan var mı?

Eklentiler

• IMG_6139.jpeg
    IMG_6139.jpeg
    41,5 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_6291.jpeg
    IMG_6291.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 89
Canım nur topu gibi uyuzun var ve şuan oraya yumurtluyorlar direk git doktora önlemi i al illet bişey

Arkadaşlar herkese selamünaleyküm geçen ay ilk haftası eşim kaşınma.basladi bir kaç gün normaldir.dedik ama.Daha sonra dermatoloji randevu aldık gitti. Doktor uyuz olduğunu söylemiş.ondan sonra ben kaşınma.başladım. neyse bize losyon verdi kwellada derfactor jel.verdi banyo için birde ziver hap verdi biz 10 gün boyunca jel.ve losyonu düzenli kullandık eşim 10 gün sonra kontrol gitti ama tedaviniz tamamlanmamış demis bir kaç gün sonra çağırmış. Eşim daha sonra gitmedi kaşıntı azaldı diye ama aksine bende çoğaldı neyse sonra kızım bilekleri kaşınma başladı özel hastane gittik buradaki doktor çok ilgiliydi hepimize karışım kremler yazdı yine jeli kullanmamizi istedi herseyi anlattı 3 gün önce kızıma ve kendime kremi sürdüm ama benim.hala daha çok kaşıntım var ve geçmiyor artık bacaklarım kollarım tahriş oldu yanıyor çok lütfen yardımcı olun bu kükürtlü eczane de hazırlanan kremi kullanıp iyi gelen varmi çok sıkıldım bunaldım isyan etmek istemiyorum ama ne zor bir hastalık kimse yaklasamiyorsun bile lütfen yardımcı olun

X