Uyuyamayanlaar

Hah işte bende bu akılla çok gittim terslemelere geldim daha kırıldım onuda yapamıyorum kaç gündür bi huzursuz gelio işten yatıyo uyuyo kendi halinde takılıyo bışey sorsam kısa cvplar verio sorununmu var diorum yok dio bugun hani belki ben neşeli davranırsam oda neşelenir hesabı saçma sapan espiriler falan yaptım boyle tam çenesinden makas aldım üstüme gelme dedi bende kaç gündür senin yüzünden huzursuzum dedim cvp yok biraz sessizce oturduk ha tartışmada yok sonra uykun gelmedimi dedi bende yok dedim gitti mışıl mışıl uyuyo

Hmm zormus canim ya belki bir skntisi vardir böyle konusmayinca insan cildiriyo en azindan ben benim esimde kolay kolay derdini söylemez ama delirtirim söylene kadar ugrasirim cevap vermese bile icindekileri söyle bence neden böyle davrandigini sana aciklamali bosuna üzmesin senii canim aa :) yarin geldiginde sen ona seninle konusmak istiyorum de bir sekilde konusmayi dene canim bence böyle susarak bir yere varamiyo insan

Evet nası konuşmalıyım aşkım sana güven sorunum var bi kaç ay önce beni aldatmadını bildiğim halde gece yarısı kız kuzenınle yazışman ve konun açıklığa kavuşmadan kapanması hala içimde dert senin her telefonun çaldığında kim acaba die düşünmekten wc ye giderken telini yanına almandan geceleri bana yanaşmamandan eve hep yorgun gelmenden bana sarılmadan beni kullanıyormuşun gibi hissettirmenden çok rahatsızım desem 3.dünya savaşı çıkar ha bunlar kocamın bana batan huyları iii bi insandır kv ye falan övdü beni yada ne bilim hastayken falan yemek yaptı yada çok zorlatmadı beni hani sever beni ama bilmiyorum

Sana simdi ne desem yanlis olur canim belkide günahini aliyosun takildigim tek konu neden kiz kuzeniyle gece gece yazisiyo böyle seyleri sevmiyorum istemiyorum demelisin bence bende hic hislanmam belki abartiyorum ama evlenmeden önce numaralarini bile sildirdim ben böyleyim isine geliyosa böyle seyleri hic sevmem bunuda o kizin düsünmesi gerekiyo bu adam evli yanlis anlasilir tatsizlik cikar diye tabiki böyle söyleme ama bana sohuk davrandigin icin cok üzülüyorum kendimi kötü hissediyorum yanlis birseymi yapiyorum veya yaptim diye sor birseydende rahatsiz oluyosan bunu ona güzelikle anlatmaya calis bence canim senden kucugum benim haddime degil ama nekdar ters davranirsak okadar buzyo bide güzelikle dene ama konus böyle olmazki kendini yemektense konus basinin etini ye gerekirse söyleyene kadar ugras ne kadar üzüldügünü anlasin

Ben konusmadim ama bugun tartistik biraz isten cikti eve gelmedi kardesinin yanjna gitcegini soyledi bende skldm gelym dedim konusacaz dedi.. ne kinuscjsnz dedim demez olaydim sen beni anlamiyorsun ya anliyn krdesim vr onunla konuscm dedi.. cok sinir oldum bendr anesinin krdesnin yptiklrini dedim bumu seni anlmk arada birkmktm senin mutsuz olmni saglmktn hicbirsey degil dedim.. neyimi anliyorsum diye sordu.. ole ole derkn birz trtstik telfnda eve gldlr krdesiyle yine konusmdm o gitti birz gc esimde erken klkcagi icin yatti konusunu bile Acmadim ne sekilde konjsmaliyim sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…