Uyuyamayanlaar

Dertler uyutmuyor arkadaşım :KK14: koy başını yastığa sımsıkı kapat gözlerini bir bakmışsın sabah olmuş :KK51:
Ahh dediğin kolay olsa keşke şimdi beyaz show izledim meşhuur guzin abla öğüt verdi dert edinmeyin en değerli kendinizi gorün die ama adamın umrunda değilim sanki hadi gelde uyu rahatça nası değerli hissedenilirimki kendimi

Cok sükür bir derdimde yokki cooook istedgim anne olmaak onu cok takiyorum galiba :KK43:
İnşallah bir an önce gerçekleşir isteğin:KK51: hiç takma kafana herşeyin hayırlısı bende okul işlerine çok takıyorum o yüzden bu uykusuz geceler

Ahh dediğin kolay olsa keşke şimdi beyaz show izledim meşhuur guzin abla öğüt verdi dert edinmeyin en değerli kendinizi gorün die ama adamın umrunda değilim sanki hadi gelde uyu rahatça nası değerli hissedenilirimki kendimi
Ben evli değilim beni aşar valla bilemedim ki o_O

Evet cnm bende 8ay oldu rabbim hayırlısıyla verir inş. Ben daha bebk düşünmüyorum evliliği daha çözümleyemedim

Cnm muhtemelen benden küçüksündür benden sana abla oğüdü oku başarılı bi bayan ol bi vasfın olsun ve evleneciğin erkeği çok ii tanı
Şu okulu bir halledeyim gerisi gelir zaten yani umarım o_O

Ya şuan kocamın yanına gidip nolur sarıl bana deyip ağlayasım var o kadar doluyum ama aslında bi problem yok yada derinde varda ben üstünü kapatıyorum ne bilim

Ya şuan kocamın yanına gidip nolur sarıl bana deyip ağlayasım var o kadar doluyum ama aslında bi problem yok yada derinde varda ben üstünü kapatıyorum ne bilim

Giit canim saril esine eger rahatlicaksanda agla icindekileri esinede anlatamicaksan kimee anlaticaksin

Tabiki tam olarak sorununu anlayamadimm ama rabbim yardimcin olsun insallah
Sorunum şu ki eşime karşı güven sorunu yaşıyorum bunu dile getiremiyorum eşimden beklediğim ilgiyi göremiyorum buna cinsellikte dahil haliyle bu yuzden saçma sapan şüpheci davranıyorum tabi kendi içimde yaşıyorum bunları

Sorunum şu ki eşime karşı güven sorunu yaşıyorum bunu dile getiremiyorum eşimden beklediğim ilgiyi göremiyorum buna cinsellikte dahil haliyle bu yuzden saçma sapan şüpheci davranıyorum tabi kendi içimde yaşıyorum bunları

Bunu esinle konusmalisin bence kendini yemektense kendini kötü hissetigini ona bir sekilde anlat bence

X