uyurken emzikle yatıran var mı

• Konu Sahibi liva1017
bende emzikle uyutuyorum uykuya dalınca kendi atıyo ağzından zaten korkma canım bişi olmaz . 3 bebekte tecrübeyle sabittir:)

• Konu Sahibi liva1017
canım ben de aynen senın gıbı yapıyorum.

Benim zilli şimdi yeni bir adet çıkardı... Ağzında emzik varken bi elinin baş parmağını da emiyor. Aynı anda hem emzik hem parmak... Öyle komik görünüyor ki :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

• Konu Sahibi liva1017
bende emzikle yatırıyorum.dalınca kendi atıyor.bir süre sonra ağlamaya başlıyor,emziğini veriyorum uykuya devam ediyor.sonra yine atıyor emziğini,yine ağlıyor,yine veriyorum.sabaha kadar uğraşıp duruyorum.tabii arada emiyor yada yatış şeklini beğeniyor.yüzüstü yatıyorsa yan yada sırtüstü çeviriyorum.amaaan ne anlatıyorum ben ya.konuyu saptırdım :)

• Konu Sahibi liva1017
canım bilgisayardan pek anlamıyorum ayrıca bilgisayar bende yok anneme geldikçe takılıyorum daha yeni yeni abimden öğreniyorum birde kayınvalide geldi başıma fırsat buldukça anneme kaçıyorum.kızma sen bana

• Konu Sahibi liva1017
bende emzikle yatırıyorum ama o kadar dert etmeyin bişi olmadı zaten kendisi atıyo emziği ama bu bazı emzikler var bhava alıyo iz yapmıyo bebedorun ondan aldım onu kullanıyorum şuan çünkü atrada kusunca hemen çıkıyo ve yanaklarını yara yapmıyoooo bogulmada olmaz yanlardan bnefes alırr benimkide emzigi artık oyuncak yaptı ama bakalım b

bu arada kızlar ben şunu sorcam ben emzik nosunu değiştirmek istedim ama olmadı yani 1 numarea kullanıyodum iki aldım onuda diş kaşıyıcı olarak kullanıyo bi sorun olmaz dimi

• Konu Sahibi liva1017
Kızlar benım ceylınım sabaha kadar agzından bırakmıyo merak etmeyın bısey olmuyo bende bazen agzından almaya çalıstım ama huzuru kaçtı bı daha almadım hıç. Kendılerını guvende sanıyolar galıba emzıkle.

• Konu Sahibi liva1017
bu dönem oral dönem.çocuklar ağızlarından haz duyuyorlar.parmak emmesi çok normal,parmak emmesini istemiyorum diyorsanız o zaman emzik vermeyi deneyin.ama parmak emmesi de eğer psikolojik bir sorunu olmazsa ileride geçecektir,bırakacaktır parmak emmeyi,dert etmeyin.ben de doğumunun 2. günü emzik verdim oğluma,çok da rahat ettim,emme içgüdüsünü tatmin etmesi için gerekli olduğunu düşünüyorum ama ben sadece uyuturken veriyordum.Yalnız emziğin uyku kalitesini düşürdüğünü farkettim.Şöyle ki: dalarken emziği atıyor ya o arada uyanbiliyor,ya da uyanmasa da uykunun diğer aşamasına geçerken emziğinin ağzında olmadığını farkedince uyanıyor.Çok rahat uykuya dalmasını sağladı emzik ancak uyuduktan sonra her yarım saatte bir uyanıyordu.ben de artık bu kadar yeter dedim ve emziği bıraktırdım.2 gün biraz zor uyudu ama 3. günden itibaren çok rahat uyudu ve gündüz uykusunda deliksiz 2 saat uyumaya başladı.zaten diş hekimimiz de dişleri çıkana kadar faydalı ama dişler çıkmaya başladıktan sonra damak yapısını bozmaya başlar demişti emzik için.Kaldı ki aklı ermeye başladıktan sonra bırakması daha da zorlaşacaktı.Biz artık bıraktık ve çok rahatız artık.Çok uzattım sanırım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…